Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 19:02
Despre MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.518.951 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.919.227 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.762 RON in 2018 la 17.518.951 RON in 2024. Datoriile raportate (25.455.167 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 17.518.951 RON
- Venituri totale
- 18.148.180 RON
- Cheltuieli totale
- 16.091.969 RON
- Profit brut
- 2.056.211 RON
- Profit net
- 1.919.227 RON
- Marja profit net
- 10,96%
- Active imobilizate
- 8.059.335 RON
- Active circulante
- 5.386.150 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.898.802 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.487.348 RON
- Capital propriu
- -12.637.736 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 15-17
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.07.2018
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 mai 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 17.518.951 RON
- Rezultat net
- 1.919.227 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 17.518.951 RON | 15.909.599 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 18.148.180 RON | 16.644.499 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 16.091.969 RON | 15.547.187 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.056.211 RON | 1.097.312 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.919.227 RON | 1.097.312 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 8.059.335 RON | 8.481.827 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 5.386.150 RON | 8.453.142 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 13.445.485 RON | 16.934.969 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.898.802 RON | 2.267.375 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.487.348 RON | 6.185.767 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 25.455.167 RON | 31.159.469 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -12.637.736 RON | -14.556.963 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 9 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 14,3 %Profit net / active totale
- ROE
- -15,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,21 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -94,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.518.951 +10,1% față de anul precedent | 18.148.180 | 16.091.969 | 2.056.211 +87,4% față de anul precedent | 1.919.227 +74,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 15.909.599 +24,4% față de anul precedent | 16.644.499 | 15.547.187 | 1.097.312 | 1.097.312 | 0 | 0 |
| 2022 | 12.785.651 +61,8% față de anul precedent | 13.527.842 | 13.908.741 | 0 | 0 | 380.899 | 380.899 |
| 2021 | 7.903.948 +52,2% față de anul precedent | 8.186.240 | 13.278.435 | 0 | 0 | 5.092.195 | 5.092.195 |
| 2020 | 5.191.814 -43,5% față de anul precedent | 5.363.693 | 9.259.524 | 0 | 0 | 3.895.831 | 3.895.831 |
| 2019 | 9.182.232 +192.723,0% față de anul precedent | 9.378.285 | 13.995.226 | 0 | 0 | 4.616.941 | 4.616.941 |
| 2018 | 4.762 | 21.132 | 1.735.541 | 0 | 0 | 1.714.409 | 1.714.409 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.059.335 | 5.386.150 | 13.445.485 | 0 | 2.898.802 | 2.487.348 |
| 2023 | 8.481.827 | 8.453.142 | 16.934.969 | 0 | 2.267.375 | 6.185.767 |
| 2022 | 9.469.860 | 7.456.490 | 16.926.350 | 0 | 2.037.277 | 5.419.213 |
| 2021 | 10.714.096 | 5.313.128 | 16.027.224 | 0 | 1.308.250 | 4.004.878 |
| 2020 | 11.829.739 | 2.309.379 | 14.139.118 | 0 | 271.878 | 2.037.501 |
| 2019 | 14.057.180 | 4.760.422 | 18.817.602 | 0 | 600.587 | 4.159.835 |
| 2018 | 4.911.693 | 1.360.386 | 6.272.079 | 844.304 | 437.927 | 78.155 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.455.167 -18,3% față de anul precedent | -12.637.736 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2023 | 31.159.469 -3,9% față de anul precedent | -14.556.963 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2022 | 32.431.787 +1,7% față de anul precedent | -15.654.275 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2021 | 31.901.865 +27,9% față de anul precedent | -15.273.376 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2020 | 24.934.859 -1,5% față de anul precedent | -10.181.181 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2019 | 25.322.166 +218,2% față de anul precedent | -6.285.350 | Neraportat | 8 +60,0% față de anul precedent |
| 2018 | 7.958.935 | -1.668.409 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MCMINDSPACE CO-WORKING S.R.L. prin YOTAM DAVID ALROY | administrator | Neraportată | Neraportată |
| YDYOTAM DAVID ALROY | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24935/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24055/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.518.951 RON. Profit: 1.919.227 RON
Cifra de afaceri: 17.518.951 RON. Profit: 1.919.227 RON
- Cifra de afaceri
- 17.518.951 RON +10.12% față de anul precedent
- Profit net
- 1.919.227 RON +74.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 25.455.167 RON -18.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.909.599 RON. Profit: 1.097.312 RON
Cifra de afaceri: 15.909.599 RON. Profit: 1.097.312 RON
- Cifra de afaceri
- 15.909.599 RON +24.43% față de anul precedent
- Profit net
- 1.097.312 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 31.159.469 RON -3.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.785.651 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.785.651 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.785.651 RON +61.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 380.899 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 32.431.787 RON +1.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.903.948 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.903.948 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.903.948 RON +52.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.092.195 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 31.901.865 RON +27.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.191.814 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.191.814 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.191.814 RON -43.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.895.831 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 24.934.859 RON -1.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 9.182.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.182.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.182.232 RON +192723.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.616.941 RON
- Angajati
- 8 +60% față de anul precedent
- Datorii
- 25.322.166 RON +218.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.762 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.762 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.762 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.714.409 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 7.958.935 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMINDSPACE CO-WORKING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.072026Mentiune · Buletin 24935/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.
- CUI
- 39611565
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2018009933403
- EUID
- ROONRC.J2018009933403
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 15-17, Etaj 1
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 523433
- Data încheierii
- 30.06.2026
- Număr dosar
- 2538961
- Data dosarului
- 24.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Carmen Gotu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 10.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2538961 din 24.06.2026
24.062026Mentiune · Buletin 24055/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.06.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.
- CUI
- 39611565
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.06.2026
- Registrul Comerțului
- J2018009933403
- EUID
- ROONRC.J2018009933403
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 15-17, Etaj 1
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 502601
- Data încheierii
- 23.06.2026
- Număr dosar
- 2419951
- Data dosarului
- 16.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Laura Florica Curescu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 10.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2492890 din 22.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.?
CUI-ul MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. este 39611565.
Unde este sediul MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.?
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 15-17, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.?
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. in 2024?
In 2024, MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.518.951 RON.
Cati angajati are MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.?
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.
Ce activitate are MINDSPACE CO-WORKING S.R.L.?
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).
Ce profit a inregistrat MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. in 2024?
MINDSPACE CO-WORKING S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.919.227 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.