Activ Plătitor TVA

SERV-NELCOM SRL

CUI: 3961705
CIF: RO3961705
Reg. Com.: J1993002192134
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 mai 1993 · 33 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:19

Despre SERV-NELCOM SRL

SERV-NELCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Agigea Com. Agigea, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SERV-NELCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 475.541 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.3%). Profitul net inregistrat a fost de 112.683 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 355.943 RON in 2008 la 475.541 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
475.541 RON
Venituri totale
477.671 RON
Cheltuieli totale
355.417 RON
Profit brut
122.254 RON
Profit net
112.683 RON
Marja profit net
23,70%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
200.043 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
118.894 RON
Casa & conturi bănci
81.149 RON
Capital propriu
69.787 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Căpşunilor nr. 1A
Telefon0241552455

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Căpşunilor nr. 1A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Căpşunilor nr. 1A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.05.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
475.541 RON
Rezultat net
112.683 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 475.541 RON 451.689 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 477.671 RON 451.689 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 355.417 RON 492.565 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 122.254 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 112.683 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 40.876 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 45.394 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 1.776 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200.043 RON 111.528 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 200.043 RON 113.304 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 118.894 RON 68.008 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.149 RON 43.520 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 132.486 RON 156.241 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 69.787 RON -42.897 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active200.043RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale200.043 RON
Datorii totale132.486 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,3 %Profit net / active totale
ROE
161,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 475.541 +5,3% față de anul precedent 477.671 355.417 122.254 112.683 0 0
2023 451.689 -5,6% față de anul precedent 451.689 492.565 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.876 45.394
2022 478.224 +38,8% față de anul precedent 478.328 306.327 172.001 +106,0% față de anul precedent 167.792 +109,4% față de anul precedent 0 0
2021 344.631 +152,7% față de anul precedent 345.494 261.981 83.513 +520,2% față de anul precedent 80.128 +559,0% față de anul precedent 0 0
2020 136.362 -52,6% față de anul precedent 137.324 123.858 13.466 +231,2% față de anul precedent 12.159 +1.291,2% față de anul precedent 0 0
2019 287.398 -62,8% față de anul precedent 319.223 315.157 4.066 874 0 0
2018 771.495 -17,9% față de anul precedent 785.740 807.773 0 -100,0% față de anul precedent 0 22.033 29.891
2017 939.153 -5,6% față de anul precedent 942.649 942.126 523 -98,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.320
2016 995.098 -27,2% față de anul precedent 995.746 952.044 43.702 -62,7% față de anul precedent 32.828 -62,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.366.081 +20,5% față de anul precedent 1.367.768 1.250.755 117.013 +61,6% față de anul precedent 87.477 +44,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.133.669 +33,6% față de anul precedent 1.134.707 1.062.300 72.407 +239,1% față de anul precedent 60.696 +267,8% față de anul precedent 0 0
2013 848.377 +7,8% față de anul precedent 848.573 827.220 21.353 16.504 0 0
2012 787.217 -11,6% față de anul precedent 845.658 861.380 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.722 19.413
2011 890.113 +50,3% față de anul precedent 934.077 927.448 6.629 -91,8% față de anul precedent 4.964 -93,2% față de anul precedent 0 0
2010 592.406 +79,1% față de anul precedent 592.407 512.025 80.382 73.373 0 0
2009 330.860 -7,1% față de anul precedent 340.894 402.636 0 0 61.742 66.075
2008 355.943 389.567 408.191 0 0 18.624 18.624

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 200.043 200.043 0 118.894 81.149
2023 1.776 111.528 113.304 0 68.008 43.520
2022 1.833 276.460 278.293 0 28.107 248.353
2021 2.091 117.815 119.906 0 54.269 63.546
2020 2.551 77.153 79.704 0 47.786 29.367
2019 3.012 58.124 61.136 0 21.038 37.086
2018 22.270 93.603 115.873 0 62.375 31.228
2017 52.017 157.499 209.516 9.692 186.223 -38.416
2016 83.287 190.237 273.524 18.181 225.411 -53.355
2015 114.558 275.354 389.912 12.554 261.854 946
2014 14.240 224.344 238.584 51.347 168.769 4.228
2013 31.233 378.454 409.687 8.831 206.910 162.713
2012 43.013 298.961 341.974 13.363 284.549 1.049
2011 81.252 236.074 317.326 30.623 195.138 10.313
2010 119.868 188.087 307.955 29.975 142.441 15.671
2009 49.330 119.394 168.724 13.285 105.729 380
2008 113.666 30.441 144.107 1.539 22.580 6.322

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 132.486 -15,2% față de anul precedent 69.787 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 156.241 +170,0% față de anul precedent -42.897 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 57.877 +55,2% față de anul precedent 220.416 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 37.282 +251,6% față de anul precedent 82.624 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 10.605 +152,7% față de anul precedent 69.099 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 4.196 -93,2% față de anul precedent 56.940 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2018 61.514 -45,7% față de anul precedent 56.066 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 113.183 -8,6% față de anul precedent 96.393 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 123.759 -54,7% față de anul precedent 149.765 Neraportat 4 -50,0% față de anul precedent
2015 273.323 +30,6% față de anul precedent 116.937 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 209.324 -52,6% față de anul precedent 29.260 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2013 441.287 +13,2% față de anul precedent -31.436 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2012 389.914 +12,2% față de anul precedent -47.940 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2011 347.466 -0,3% față de anul precedent -28.527 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2010 348.658 +23,1% față de anul precedent -33.491 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2009 283.243 +42,2% față de anul precedent -106.864 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 199.142 -40.799 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 475.541 RON. Profit: 112.683 RON

Cifra de afaceri: 475.541 RON. Profit: 112.683 RON

Cifra de afaceri
475.541 RON +5.28% față de anul precedent
Profit net
112.683 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
132.486 RON -15.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 451.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 451.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
451.689 RON -5.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.394 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
156.241 RON +169.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 478.224 RON. Profit: 167.792 RON

Cifra de afaceri: 478.224 RON. Profit: 167.792 RON

Cifra de afaceri
478.224 RON +38.76% față de anul precedent
Profit net
167.792 RON +109.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.877 RON +55.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 344.631 RON. Profit: 80.128 RON

Cifra de afaceri: 344.631 RON. Profit: 80.128 RON

Cifra de afaceri
344.631 RON +152.73% față de anul precedent
Profit net
80.128 RON +559% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.282 RON +251.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 136.362 RON. Profit: 12.159 RON

Cifra de afaceri: 136.362 RON. Profit: 12.159 RON

Cifra de afaceri
136.362 RON -52.55% față de anul precedent
Profit net
12.159 RON +1291.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
10.605 RON +152.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 287.398 RON. Profit: 874 RON

Cifra de afaceri: 287.398 RON. Profit: 874 RON

Cifra de afaceri
287.398 RON -62.75% față de anul precedent
Profit net
874 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
4.196 RON -93.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 771.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 771.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
771.495 RON -17.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.891 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
61.514 RON -45.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 939.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 939.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
939.153 RON -5.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.320 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
113.183 RON -8.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 995.098 RON. Profit: 32.828 RON

Cifra de afaceri: 995.098 RON. Profit: 32.828 RON

Cifra de afaceri
995.098 RON -27.16% față de anul precedent
Profit net
32.828 RON -62.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -50% față de anul precedent
Datorii
123.759 RON -54.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.366.081 RON. Profit: 87.477 RON

Cifra de afaceri: 1.366.081 RON. Profit: 87.477 RON

Cifra de afaceri
1.366.081 RON +20.5% față de anul precedent
Profit net
87.477 RON +44.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
273.323 RON +30.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.133.669 RON. Profit: 60.696 RON

Cifra de afaceri: 1.133.669 RON. Profit: 60.696 RON

Cifra de afaceri
1.133.669 RON +33.63% față de anul precedent
Profit net
60.696 RON +267.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
209.324 RON -52.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 848.377 RON. Profit: 16.504 RON

Cifra de afaceri: 848.377 RON. Profit: 16.504 RON

Cifra de afaceri
848.377 RON +7.77% față de anul precedent
Profit net
16.504 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
441.287 RON +13.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 787.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 787.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
787.217 RON -11.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.413 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
389.914 RON +12.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 890.113 RON. Profit: 4.964 RON

Cifra de afaceri: 890.113 RON. Profit: 4.964 RON

Cifra de afaceri
890.113 RON +50.25% față de anul precedent
Profit net
4.964 RON -93.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
347.466 RON -0.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 592.406 RON. Profit: 73.373 RON

Cifra de afaceri: 592.406 RON. Profit: 73.373 RON

Cifra de afaceri
592.406 RON +79.05% față de anul precedent
Profit net
73.373 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
348.658 RON +23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 330.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 330.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
330.860 RON -7.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
66.075 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
283.243 RON +42.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 355.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 355.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
355.943 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.624 RON
Angajati
6
Datorii
199.142 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERV-NELCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Agigea Com. Agigea (CONSTANŢA)

SERV-NELCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Agigea Com. Agigea (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Constanţa

AMETIST STAR SRL
CUI: 33361958CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.000 RON
Profit
213.041 RON
Angajati
2
GROSU BASTOS TRANS S.R.L.
CUI: 43999008CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.358 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FELICIA SI JON S.R.L.
CUI: 43980340CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Mireasa Com. Târguşor2021-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.998 RON
Profit
6.165 RON
Angajati
1
CRISCOM BUSINESS TOP S.R.L.
CUI: 40400448CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Cogealac Com. Cogealac2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SARA MUG S.R.L.
CUI: 50106203CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Satu Nou Com. Mircea Vodă2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.542 RON
Profit
120.723 RON
Angajati
2
ŞERBAN TRANS TOP SRL
CUI: 21438500CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2007-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.629 RON
Profit
277.165 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Constanţa

ALMAR START SRL
CUI: 3959128CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.450 RON
Profit
2.311 RON
Angajati
1
GIURAM SRL
CUI: 3961861CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.610.421 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
T.A.S. SRL
CUI: 3958203CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.010.312 RON
Profit
289.899 RON
Angajati
9
MARCOS-TRANS-PREST SRL
CUI: 4272776CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.171.935 RON
Profit
74.310 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

ADILAUR SRL
CUI: 3961624CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.546 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NICMARC IMPEX SRL
CUI: 3961845CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.894.786 RON
Profit
577.384 RON
Angajati
19
TERRA NOSTRA SRL
CUI: 3960130CAEN: 4644
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.029 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANTONINA SRL
CUI: 3962522CAEN: 9522
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1993-05-20
fara e-Factura
MANU LTD COMP SRL
CUI: 3501278CAEN: 4771
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.577 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALCOR SERVICES SRL
CUI: 4272520CAEN: 5222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.093.864 RON
Profit
10.115 RON
Angajati
11
FIRTEXTIM SRL
CUI: 1857687CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.552.221 RON
Profit
810.438 RON
Angajati
51
MANOLE MIXT SRL
CUI: 7082547CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1995-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PROEXTREME SRL
CUI: 30991878CAEN: 7912
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
563.973 RON
Profit
339.364 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERV-NELCOM SRL?

CUI-ul SERV-NELCOM SRL este 3961705.

Unde este sediul SERV-NELCOM SRL?

SERV-NELCOM SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Căpşunilor nr. 1A, Sat Agigea Com. Agigea, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SERV-NELCOM SRL?

SERV-NELCOM SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERV-NELCOM SRL in 2024?

In 2024, SERV-NELCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 475.541 RON.

Cati angajati are SERV-NELCOM SRL?

SERV-NELCOM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SERV-NELCOM SRL?

SERV-NELCOM SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat SERV-NELCOM SRL in 2024?

SERV-NELCOM SRL a inregistrat un profit net de 112.683 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.