Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Surse și actualizareDespre CENTRUM ESCAPE S.R.L.
CENTRUM ESCAPE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat.
In 2019, CENTRUM ESCAPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 44.579 RON. Profitul net inregistrat a fost de 28.486 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 44.579 RON
- Venituri totale
- 44.579 RON
- Cheltuieli totale
- 14.764 RON
- Profit brut
- 29.815 RON
- Profit net
- 28.486 RON
- Marja profit net
- 63,90%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 41.432 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 6.000 RON
- Casa & conturi bănci
- 35.432 RON
- Capital propriu
- 28.686 RON
Contact
Adresă sediu social
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 25 octombrie 2021
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2019 · RON
- An explorat în grafic
- 2019
- Cifră de afaceri
- 44.579 RON
- Rezultat net
- 28.486 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2019 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 44.579 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 44.579 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 14.764 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 29.815 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 28.486 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 41.432 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 41.432 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 6.000 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 35.432 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 12.746 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 28.686 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2019
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2019
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2019
- ROA
- 68,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,25 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 69,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 44.579 | 44.579 | 14.764 | 29.815 | 28.486 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 0 | 41.432 | 41.432 | 0 | 6.000 | 35.432 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 12.746 | 28.686 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2019
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
3 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2021 · datele disponibile în acest profil.
2021 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 15214/2021vointa profesionistului
vointa profesionistului
Deschide înregistrarea completă2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 44.579 RON. Profit: 28.486 RON
Cifra de afaceri: 44.579 RON. Profit: 28.486 RON
- Cifra de afaceri
- 44.579 RON
- Profit net
- 28.486 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.746 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCENTRUM ESCAPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
CENTRUM ESCAPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
25.102021Radiere · Buletin 15214/2021vointa profesionistului
- Companie
- CENTRUM ESCAPE S.R.L.
- CUI
- 39628559
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 25.10.2021
- Registrul Comerțului
- J8/1653/2018
- EUID
- ROONRC.J8/1653/2018
- Număr încheiere
- 25865
- Număr dosar
- 108620
- Data dosarului
- 22.10.2021
- Tribunal
- Brașov
- Registrator
- Daniela-Carmen Boga
- Motiv radiere
- vointa profesionistului
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 9329, Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CENTRUM ESCAPE S.R.L.?
CUI-ul CENTRUM ESCAPE S.R.L. este 39628559.
Unde este sediul CENTRUM ESCAPE S.R.L.?
CENTRUM ESCAPE S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Republicii nr. 58, 500030, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata CENTRUM ESCAPE S.R.L.?
CENTRUM ESCAPE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CENTRUM ESCAPE S.R.L. in 2019?
In 2019, CENTRUM ESCAPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 44.579 RON.
Ce activitate are CENTRUM ESCAPE S.R.L.?
CENTRUM ESCAPE S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).
Ce profit a inregistrat CENTRUM ESCAPE S.R.L. in 2019?
CENTRUM ESCAPE S.R.L. a inregistrat un profit net de 28.486 RON in 2019.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 7 iulie 2025
- Următoarea actualizare disponibilă
- 7 august 2025
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.