Activ Plătitor TVA

GELARTE ARENA S.R.L.

CUI: 39630044
CIF: RO39630044
Reg. Com.: J2018000999327
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:39

Despre GELARTE ARENA S.R.L.

GELARTE ARENA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GELARTE ARENA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.822 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (261.845 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
133.822 RON
Venituri totale
133.822 RON
Cheltuieli totale
241.096 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.785 RON
Active circulante
144.583 RON
Stocuri
20.633 RON
Creanțe
109.968 RON
Casa & conturi bănci
13.982 RON
Capital propriu
-111.477 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Bld. G-ral Vasile Milea

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Bld. G-ral Vasile Milea
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Bld. G-ral Vasile Milea
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 19.03.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
30 ianuarie 2023
Data reactivare
11 octombrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
133.822 RON
Rezultat net
-111.289 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 133.822 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 133.822 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 241.096 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 107.274 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 111.289 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.785 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 144.583 RON 200 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 150.368 RON 200 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.633 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 109.968 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.982 RON 200 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 261.845 RON 388 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -111.477 RON -188 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active150.368RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

174,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale150.368 RON
Datorii totale261.845 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 133.822 133.822 241.096 0 0 107.274 111.289
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 61 0 0 61 61
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 100 0 0 100 100
2018 0 0 227 0 0 227 227

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.785 144.583 150.368 20.633 109.968 13.982
2023 0 200 200 0 0 200
2022 0 200 200 0 0 200
2021 0 200 200 0 0 200
2020 0 200 200 0 0 200
2019 0 200 200 0 0 200
2018 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 261.845 +67.385,8% față de anul precedent -111.477 Neraportat 1
2023 388 0,0% față de anul precedent -188 Neraportat 0
2022 388 +18,7% față de anul precedent -188 Neraportat 0
2021 327 0,0% față de anul precedent -127 Neraportat 0
2020 327 0,0% față de anul precedent -127 Neraportat 0
2019 327 +44,1% față de anul precedent -127 Neraportat 0
2018 227 -27 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 133.822 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.822 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.822 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
111.289 RON
Angajati
1
Datorii
261.845 RON +67385.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
388 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61 RON
Angajati
0
Datorii
388 RON +18.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
327 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
327 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
100 RON
Angajati
0
Datorii
327 RON +44.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
227 RON
Angajati
0
Datorii
227 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGELARTE ARENA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Sibiu (SIBIU)

GELARTE ARENA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Sibiu (SIBIU)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Sibiu

START CLUB CARO RHR S.R.L.
CUI: 46433509CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CORLLEONE LUCACI S.R.L.
CUI: 43758212CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.623 RON
Profit
540 RON
Angajati
1
GHEDA TOPBUT S.R.L.
CUI: 44010782CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2021-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.032 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MISTRAL SRL
CUI: 15399458CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEO & NIK LOUNGE S.R.L.
CUI: 47049426CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Sat Nou Săsesc Com. Laslea2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Sibiu

SILVANA CAFFE-PUB S.R.L.
CUI: 39857641CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.916 RON
Profit
16.560 RON
Angajati
2
ROXY SPECIAL COFFEE S.R.L.
CUI: 39266831CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.655 RON
Profit
36.991 RON
Angajati
0
CLAUDIA ARES ELISEI S.R.L.
CUI: 40396142CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Sibiu

ART GADE S.R.L.
CUI: 39630079CAEN: 9622
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2018-07-17
fara e-Factura
AGROJEL UNIC S.R.L.
CUI: 39599399CAEN: 0111
Activ
SIBIU, Sat Aţel Com. Aţel2018-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.260.786 RON
Profit
52.799 RON
Angajati
1
MMV DUO INSTAL S.R.L.
CUI: 39789873CAEN: 4322
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2018-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.583 RON
Profit
17.972 RON
Angajati
0
CLASSY LINE EXPRESS S.R.L.
CUI: 37938847CAEN: 8240
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.395 RON
Profit
29.884 RON
Angajati
1
DANIELS WORKSHOP S.R.L.
CUI: 40842148CAEN: 9529
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.515 RON
Profit
28.493 RON
Angajati
2
MERCUR LUX SRL
CUI: 796220CAEN: 4711
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1992-11-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GELARTE ARENA S.R.L.?

CUI-ul GELARTE ARENA S.R.L. este 39630044.

Unde este sediul GELARTE ARENA S.R.L.?

GELARTE ARENA S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Bld. G-ral Vasile Milea, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata GELARTE ARENA S.R.L.?

GELARTE ARENA S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GELARTE ARENA S.R.L. in 2024?

In 2024, GELARTE ARENA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 133.822 RON.

Cati angajati are GELARTE ARENA S.R.L.?

GELARTE ARENA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GELARTE ARENA S.R.L.?

GELARTE ARENA S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat GELARTE ARENA S.R.L. in 2024?

GELARTE ARENA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 111.289 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.