Activ

ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 39651322
CIF: 39651322
Reg. Com.: F30/594/2018
CAEN: 7219
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 20 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7219). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7219, Satu Mare

ALGOMOV AUTOMATION SRL
CUI: 33938607CAEN: 7219
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2015-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.701 RON
Profit
390.076 RON
Angajati
0
DEVELOLINE S.R.L.
CUI: 47234202CAEN: 7219
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2022-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.522 RON
Profit
123.960 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 39651322.

Cand a fost infiintata ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ERDEI GABRIELLA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7219.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
12 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.