Activ

LAVY SPEED TAXI S.R.L.

CUI: 39653994
CIF: 39653994
Reg. Com.: J2018002072130
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 06:44

Despre LAVY SPEED TAXI S.R.L.

LAVY SPEED TAXI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LAVY SPEED TAXI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.372 RON, in scadere fata de anul precedent (-49.4%). Profitul net inregistrat a fost de 1.776 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 12.249 RON in 2018 la 18.372 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
18.372 RON
Venituri totale
18.372 RON
Cheltuieli totale
16.048 RON
Profit brut
2.324 RON
Profit net
1.776 RON
Marja profit net
9,67%
Active imobilizate
5.737 RON
Active circulante
2.401 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.401 RON
Capital propriu
7.590 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Izvorului nr. 16
Detalii adresaCAMERA 1. LOT 2
Telefon078967979

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Izvorului nr. 16
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Izvorului nr. 16
Detalii
CAMERA 1. LOT 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.07.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
18.372 RON
Rezultat net
1.776 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 18.372 RON 36.333 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 18.372 RON 36.333 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.048 RON 41.173 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.324 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.776 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.840 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.983 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.737 RON 11.787 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.401 RON 1.201 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.138 RON 12.988 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.401 RON 1.201 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 548 RON 7.175 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.590 RON 5.813 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.138RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.138 RON
Datorii totale548 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,8 %Profit net / active totale
ROE
23,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 18.372 -49,4% față de anul precedent 18.372 16.048 2.324 1.776 0 0
2023 36.333 -16,3% față de anul precedent 36.333 41.173 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.840 4.983
2022 43.393 +45,7% față de anul precedent 43.393 24.922 18.471 18.270 0 0
2021 29.792 +54,2% față de anul precedent 29.792 33.074 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.282 4.008
2020 19.322 -12,7% față de anul precedent 19.322 14.540 4.782 -15,7% față de anul precedent 4.225 -15,6% față de anul precedent 0 0
2019 22.129 +80,7% față de anul precedent 22.129 16.459 5.670 -1,2% față de anul precedent 5.005 -6,9% față de anul precedent 0 0
2018 12.249 12.249 6.508 5.741 5.375 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.737 2.401 8.138 0 0 2.401
2023 11.787 1.201 12.988 0 0 1.201
2022 14.856 14.797 29.653 0 12.000 2.797
2021 0 13.415 13.415 0 13.000 415
2020 972 14.666 15.638 0 8.000 6.666
2019 2.639 8.124 10.763 0 8.000 124
2018 4.639 1.193 5.832 0 0 1.193

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 548 -92,4% față de anul precedent 7.590 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 7.175 +1.122,3% față de anul precedent 5.813 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 587 -77,6% față de anul precedent 29.066 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.619 +214,4% față de anul precedent 10.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 833 +355,2% față de anul precedent 14.805 Neraportat 1
2019 183 -28,8% față de anul precedent 10.580 Neraportat 0
2018 257 5.575 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 18.372 RON. Profit: 1.776 RON

Cifra de afaceri: 18.372 RON. Profit: 1.776 RON

Cifra de afaceri
18.372 RON -49.43% față de anul precedent
Profit net
1.776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
548 RON -92.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.333 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.333 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.333 RON -16.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.983 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.175 RON +1122.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 43.393 RON. Profit: 18.270 RON

Cifra de afaceri: 43.393 RON. Profit: 18.270 RON

Cifra de afaceri
43.393 RON +45.65% față de anul precedent
Profit net
18.270 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
587 RON -77.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.792 RON +54.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.008 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.619 RON +214.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.322 RON. Profit: 4.225 RON

Cifra de afaceri: 19.322 RON. Profit: 4.225 RON

Cifra de afaceri
19.322 RON -12.68% față de anul precedent
Profit net
4.225 RON -15.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
833 RON +355.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.129 RON. Profit: 5.005 RON

Cifra de afaceri: 22.129 RON. Profit: 5.005 RON

Cifra de afaceri
22.129 RON +80.66% față de anul precedent
Profit net
5.005 RON -6.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
183 RON -28.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 12.249 RON. Profit: 5.375 RON

Cifra de afaceri: 12.249 RON. Profit: 5.375 RON

Cifra de afaceri
12.249 RON
Profit net
5.375 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
257 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAVY SPEED TAXI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

LAVY SPEED TAXI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Constanţa

SC ARDAGHIUL-CAN SRL
CUI: 30313271CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.380 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAN FRANCESCO SRL
CUI: 38340654CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.253 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARIA & LEONARD TAXI SRL
CUI: 33700728CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TODESCU TRANS TAXI S.R.L.
CUI: 41687522CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EUROMEDCON STAR SRL
CUI: 31203110CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.774 RON
Profit
17.115 RON
Angajati
0
EMIR PREMIUM CARS S.R.L.
CUI: 41084041CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.102 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Constanţa

VIBE - TAXI S.R.L.
CUI: 39639078CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.267 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARIO TAXI TREND S.R.L.
CUI: 39668383CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.737 RON
Profit
22.689 RON
Angajati
0
TAXI RAYSA S.R.L.
CUI: 39634569CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COPAC TAXI S.R.L.
CUI: 39718910CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.166 RON
Profit
8.742 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

BLACK SEA EASTERN GATE S.R.L.
CUI: 39653986CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2018-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
933.852 RON
Profit
138.521 RON
Angajati
2
CAPITOL MED TAXI S.R.L.
CUI: 39647844CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BORA-TEXTIL S.R.L.
CUI: 39664764CAEN: 4641
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2018-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.121 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AYBO PESCUIT SI TURISM S.R.L.
CUI: 39744367CAEN: 0312
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2018-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.455 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOMITANUSIM S.R.L.
CUI: 38699381CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.478 RON
Profit
20.625 RON
Angajati
0
TEOPROIECT SRL
CUI: 24242699CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-07-25
fara e-Factura
MIKE KRAFFT S.R.L.
CUI: 47502895CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.974 RON
Profit
15.676 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAVY SPEED TAXI S.R.L.?

CUI-ul LAVY SPEED TAXI S.R.L. este 39653994.

Unde este sediul LAVY SPEED TAXI S.R.L.?

LAVY SPEED TAXI S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Izvorului nr. 16, Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata LAVY SPEED TAXI S.R.L.?

LAVY SPEED TAXI S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAVY SPEED TAXI S.R.L. in 2024?

In 2024, LAVY SPEED TAXI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.372 RON.

Ce activitate are LAVY SPEED TAXI S.R.L.?

LAVY SPEED TAXI S.R.L. are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat LAVY SPEED TAXI S.R.L. in 2024?

LAVY SPEED TAXI S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.776 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.