Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 03:20
Despre BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L.
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Siret, judetul SUCEAVA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 11.757 RON
- Cheltuieli totale
- 12.554 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 46.286 RON
- Active circulante
- 0 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- -75.013 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Orş. Siret, Str. Laţcu Vodă nr. 14, 725500
- Cod postal
- 725500
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 24.07.2018
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Siret
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -797 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 11.757 RON | 12.864 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 12.554 RON | 33.526 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 797 RON | 20.662 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 797 RON | 20.662 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 46.286 RON | 58.840 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 0 RON | 0 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 46.286 RON | 58.840 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 78.132 RON | 78.132 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -75.013 RON | -74.216 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -162,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 11.757 | 12.554 | 0 | 0 | 797 | 797 |
| 2023 | 0 | 12.864 | 33.526 | 0 | 0 | 20.662 | 20.662 |
| 2022 | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.864 | 31.841 | 0 | 0 | 18.977 | 18.977 |
| 2021 | 66.489 +1.077,8% față de anul precedent | 103.216 | 110.395 | 0 | 0 | 7.179 | 7.179 |
| 2020 | 5.645 | 92.113 | 119.251 | 0 | 0 | 27.138 | 27.138 |
| 2019 | 0 | 0 | 460 | 0 | 0 | 460 | 460 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 46.286 | 0 | 46.286 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 58.840 | 0 | 58.840 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 92.366 | 130 | 92.496 | 0 | 0 | 130 |
| 2021 | 107.455 | 84 | 107.539 | 0 | 0 | 84 |
| 2020 | 122.544 | 25.751 | 148.295 | 3.718 | 19.610 | 2.423 |
| 2019 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| 2018 | 400 | 200 | 600 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 78.132 0,0% față de anul precedent | -75.013 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 78.132 -0,2% față de anul precedent | -74.216 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 78.262 +27,3% față de anul precedent | -53.554 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 61.464 -6,3% față de anul precedent | -34.577 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2020 | 65.580 +14.156,5% față de anul precedent | -27.398 | Neraportat | 3 |
| 2019 | 460 +15,0% față de anul precedent | -260 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 400 | 200 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 797 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 78.132 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.662 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 78.132 RON -0.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.977 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 78.262 RON +27.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 66.489 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.489 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.489 RON +1077.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.179 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 61.464 RON -6.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.645 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.645 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.645 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.138 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 65.580 RON +14156.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 460 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 460 RON +15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 400 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Orş. Siret (SUCEAVA)
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Orş. Siret (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L.?
CUI-ul BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. este 39661423.
Unde este sediul BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L.?
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Orş. Siret, Str. Laţcu Vodă nr. 14, 725500, Orş. Siret, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L.?
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. in 2024?
In 2024, BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L.?
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).
Ce profit a inregistrat BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. in 2024?
BREAK TIME SCRIPCARIU S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 797 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.