Activ Plătitor TVA

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.

CUI: 39663742
CIF: RO39663742
Reg. Com.: J2018010607403
CAEN: 6290
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:21

Despre ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 274.627 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.0%). Profitul net inregistrat a fost de 150.365 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 78.332 RON in 2018 la 274.627 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
274.627 RON
Venituri totale
275.265 RON
Cheltuieli totale
116.826 RON
Profit brut
158.439 RON
Profit net
150.365 RON
Marja profit net
54,75%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
277.577 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
272.724 RON
Casa & conturi bănci
4.853 RON
Capital propriu
150.605 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Gura Putnei nr. 137A, 32603
Detalii adresaCAMERA 24
Telefon0722702085

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Gura Putnei nr. 137A, 32603
Cod poștal: 32603
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Gura Putnei nr. 137A, 32603
Detalii
CAMERA 24
Cod postal
32603
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
274.627 RON
Rezultat net
150.365 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 274.627 RON 219.761 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 275.265 RON 220.841 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 116.826 RON 104.983 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 158.439 RON 115.858 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 150.365 RON 113.705 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.948 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 277.577 RON 250.779 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 277.577 RON 253.727 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 272.724 RON 243.854 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.853 RON 6.925 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 126.972 RON 139.782 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 150.605 RON 113.945 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active277.577RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale277.577 RON
Datorii totale126.972 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
54,2 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 274.627 +25,0% față de anul precedent 275.265 116.826 158.439 +36,8% față de anul precedent 150.365 +32,2% față de anul precedent 0 0
2023 219.761 +0,3% față de anul precedent 220.841 104.983 115.858 +1,4% față de anul precedent 113.705 +1,4% față de anul precedent 0 0
2022 219.051 +0,3% față de anul precedent 219.352 105.116 114.236 -3,4% față de anul precedent 112.089 -3,5% față de anul precedent 0 0
2021 218.453 +69,3% față de anul precedent 219.903 101.660 118.243 +227,1% față de anul precedent 116.102 +232,5% față de anul precedent 0 0
2020 129.043 -46,1% față de anul precedent 131.067 94.923 36.144 -81,2% față de anul precedent 34.921 -81,6% față de anul precedent 0 0
2019 239.534 +205,8% față de anul precedent 240.751 48.305 192.446 +261,7% față de anul precedent 190.050 +262,6% față de anul precedent 0 0
2018 78.332 78.332 25.129 53.203 52.420 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 277.577 277.577 0 272.724 4.853
2023 2.948 250.779 253.727 0 243.854 6.925
2022 38.328 223.215 261.543 0 213.496 9.719
2021 73.707 219.790 293.497 0 216.710 3.080
2020 109.087 109.160 218.247 0 107.290 1.870
2019 0 249.841 249.841 0 248.722 1.119
2018 0 71.011 71.011 0 64.908 6.103

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 126.972 -9,2% față de anul precedent 150.605 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 139.782 -6,3% față de anul precedent 113.945 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 149.214 -15,8% față de anul precedent 112.329 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 177.155 -3,2% față de anul precedent 116.342 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 183.086 +207,4% față de anul precedent 35.161 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 59.551 +223,8% față de anul precedent 190.290 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 18.391 52.620 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

8din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ADATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. prin ADRIAN CIOBANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17060/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 274.627 RON. Profit: 150.365 RON

Cifra de afaceri: 274.627 RON. Profit: 150.365 RON

Cifra de afaceri
274.627 RON +24.97% față de anul precedent
Profit net
150.365 RON +32.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.972 RON -9.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 219.761 RON. Profit: 113.705 RON

Cifra de afaceri: 219.761 RON. Profit: 113.705 RON

Cifra de afaceri
219.761 RON +0.32% față de anul precedent
Profit net
113.705 RON +1.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
139.782 RON -6.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 219.051 RON. Profit: 112.089 RON

Cifra de afaceri: 219.051 RON. Profit: 112.089 RON

Cifra de afaceri
219.051 RON +0.27% față de anul precedent
Profit net
112.089 RON -3.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
149.214 RON -15.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 218.453 RON. Profit: 116.102 RON

Cifra de afaceri: 218.453 RON. Profit: 116.102 RON

Cifra de afaceri
218.453 RON +69.29% față de anul precedent
Profit net
116.102 RON +232.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
177.155 RON -3.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 129.043 RON. Profit: 34.921 RON

Cifra de afaceri: 129.043 RON. Profit: 34.921 RON

Cifra de afaceri
129.043 RON -46.13% față de anul precedent
Profit net
34.921 RON -81.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
183.086 RON +207.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 239.534 RON. Profit: 190.050 RON

Cifra de afaceri: 239.534 RON. Profit: 190.050 RON

Cifra de afaceri
239.534 RON +205.79% față de anul precedent
Profit net
190.050 RON +262.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.551 RON +223.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 78.332 RON. Profit: 52.420 RON

Cifra de afaceri: 78.332 RON. Profit: 52.420 RON

Cifra de afaceri
78.332 RON
Profit net
52.420 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.391 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.052026Mentiune · Buletin 17060/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.
CUI
39663742
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J40/10607/2018
EUID
ROONRC.J40/10607/2018
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Drumul GURA PUTNEI, Nr. 137A, CAMERA 24, Etaj 3, Ap. 23
Județ
București
Număr încheiere
360227
Data încheierii
05.05.2026
Număr dosar
1746076
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cristina Feier

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1746076 din 28.04.2026
  • Decizie asociat unic din 09.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17060/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

STAX CONSULT S.R.L.
CUI: 48508110CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.567 RON
Profit
65.820 RON
Angajati
1
PING SOLUTIONS SRL
CUI: 27830960CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.539 RON
Profit
210.684 RON
Angajati
1
AMMADEUSS VISION SRL
CUI: 20177334CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.595 RON
Profit
193.922 RON
Angajati
0
COSIANA SERVICE S.R.L.
CUI: 35032633CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.272 RON
Profit
4.806 RON
Angajati
2
WORLD DESIGN SOLUTIONS SRL
CUI: 27273681CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.268 RON
Profit
115.368 RON
Angajati
1
ASIST ONLINE ACTIV SRL
CUI: 30171754CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.355 RON
Profit
197.892 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

ANBIT CONSULTING S.R.L.
CUI: 39640382CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
358.228 RON
Profit
134.021 RON
Angajati
1
EMEDIALAB CREATIVE AGENCY S.R.L.
CUI: 39634615CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ENERDIGITY S.R.L.
CUI: 39912690CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.852 RON
Profit
649.496 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BACKTONORMAL STUDIO S.R.L.
CUI: 39663777CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.902 RON
Profit
12.514 RON
Angajati
0
TRAIN WITH STEEL S.R.L.
CUI: 39659350CAEN: 8551
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.481 RON
Profit
50.204 RON
Angajati
0
SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L.
CUI: 39664004CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.850 RON
Profit
46.044 RON
Angajati
2
BENEFIC CONT MGA S.R.L.
CUI: 39641493CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.400 RON
Profit
299.863 RON
Angajati
1
MSD EQUIPMENT TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 39680514CAEN: 3312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.040 RON
Profit
268.728 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.029.550 RON
Profit
4.576.893 RON
Angajati
8
PROSPER CBV INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 39868888CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
677.826 RON
Profit
258.935 RON
Angajati
1
LIV-HAIRDESIGN SRL
CUI: 37681254CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.288 RON
Profit
75.550 RON
Angajati
1
DG FOAIER BAR S.R.L.
CUI: 41820270CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.?

CUI-ul ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. este 39663742.

Unde este sediul ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.?

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Drm. Gura Putnei nr. 137A, 32603, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.?

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 274.627 RON.

Cati angajati are ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.?

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.?

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Ce profit a inregistrat ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. in 2024?

ATA DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 150.365 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.