Activ

FILIP PAVAJE S.R.L.

CUI: 39683502
CIF: 39683502
Reg. Com.: J2018000401369
CAEN: 2361
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor din beton pentru construcții

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 10:52

Despre FILIP PAVAJE S.R.L.

FILIP PAVAJE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Babadag, judetul TULCEA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor din beton pentru construcții" (cod CAEN 2361), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FILIP PAVAJE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
20.313 RON
Cheltuieli totale
24.799 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
97.479 RON
Active circulante
18.717 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
18.717 RON
Capital propriu
29.758 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Cerbului nr. 13A, 825100
Detalii adresacamera nr.3
Telefon0740779770

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Cerbului nr. 13A, 825100
Cod poștal: 825100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Cerbului nr. 13A, 825100
Detalii
camera nr.3
Cod postal
825100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.07.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Babadag
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-4.486 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 98.776 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.313 RON 119.617 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 24.799 RON 118.603 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.014 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 26 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.486 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.486 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 97.479 RON 117.792 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.717 RON 28.637 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 116.196 RON 146.429 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 9.700 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.717 RON 18.937 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 5.434 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 29.758 RON 34.244 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active116.196RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale116.196 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 20.313 24.799 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.486 4.486
2023 98.776 -38,9% față de anul precedent 119.617 118.603 1.014 -93,5% față de anul precedent 26 -99,8% față de anul precedent 0 0
2022 161.529 -7,7% față de anul precedent 182.418 166.814 15.604 -25,6% față de anul precedent 13.989 -27,2% față de anul precedent 0 0
2021 175.054 -5,1% față de anul precedent 210.006 189.047 20.959 -64,1% față de anul precedent 19.209 -66,1% față de anul precedent 0 0
2020 184.410 249.378 191.055 58.323 56.618 0 0
2019 0 15.219 62.017 0 0 46.798 46.798

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 97.479 18.717 116.196 0 0 18.717
2023 117.792 28.637 146.429 0 9.700 18.937
2022 138.633 40.941 179.574 0 16.647 24.294
2021 159.522 55.214 214.736 0 34.202 21.012
2020 180.411 41.963 222.374 0 19.360 22.603
2019 201.554 7.007 208.561 0 5.478 1.529

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 29.758 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 5.434 -69,4% față de anul precedent 34.244 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 17.764 -61,4% față de anul precedent 34.218 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 46.026 +7,1% față de anul precedent 20.229 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 42.984 -33,8% față de anul precedent 10.020 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2019 64.900 -46.598 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NGNICOLAE GHEORGHEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29203/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.486 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 98.776 RON. Profit: 26 RON

Cifra de afaceri: 98.776 RON. Profit: 26 RON

Cifra de afaceri
98.776 RON -38.85% față de anul precedent
Profit net
26 RON -99.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.434 RON -69.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 161.529 RON. Profit: 13.989 RON

Cifra de afaceri: 161.529 RON. Profit: 13.989 RON

Cifra de afaceri
161.529 RON -7.73% față de anul precedent
Profit net
13.989 RON -27.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
17.764 RON -61.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 175.054 RON. Profit: 19.209 RON

Cifra de afaceri: 175.054 RON. Profit: 19.209 RON

Cifra de afaceri
175.054 RON -5.07% față de anul precedent
Profit net
19.209 RON -66.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
46.026 RON +7.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 184.410 RON. Profit: 56.618 RON

Cifra de afaceri: 184.410 RON. Profit: 56.618 RON

Cifra de afaceri
184.410 RON
Profit net
56.618 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
42.984 RON -33.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.798 RON
Angajati
1
Datorii
64.900 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFILIP PAVAJE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2361 in Orş. Babadag (TULCEA)

FILIP PAVAJE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2361 in Orş. Babadag (TULCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.082026Mentiune · Buletin 29203/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FILIP PAVAJE S.R.L.
CUI
39683502
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.08.2026
Registrul Comerțului
J36/401/2018
EUID
ROONRC.J36/401/2018
Sediu
Loc. Babadag, Oraş Babadag, Jud. Tulcea, Strada CERBULUI, Nr. 13A, camera nr.3
Județ
Tulcea
Număr încheiere
613090
Data încheierii
03.08.2026
Număr dosar
2939159
Data dosarului
24.07.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 22.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 24.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29203/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2361, Tulcea

NEVIMAR PAVERS S.R.L.
CUI: 39762088CAEN: 2361
Activ
TULCEA, Sat Greci Com. Greci2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.923 RON
Profit
56.305 RON
Angajati
6
HANU GBH CALOR S.R.L.
CUI: 42866925CAEN: 2361
Activ
TULCEA, Sat Ceamurlia de Sus Com. Baia2020-08-04
fara e-Factura

Alte firme din Tulcea

ENVY G. EVENTS S.R.L.
CUI: 39677616CAEN: 5621
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.793 RON
Profit
31.325 RON
Angajati
2
CASA MAMAIA PASA S.R.L.
CUI: 39628532CAEN: 5520
Activ
TULCEA, Sat Murighiol Com. Murighiol2018-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JOCURI DIN POVESTI S.R.L.
CUI: 39258227CAEN: 9329
Activ
TULCEA, Orş. Măcin2018-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARES- ALINAMARRY S.R.L.
CUI: 40071477CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Agighiol Com. Valea Nucarilor2018-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
651.887 RON
Profit
295.222 RON
Angajati
2
STARLIB TOP BUILDER S.R.L.
CUI: 43407475CAEN: 5510
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.367.978 RON
Profit
612.625 RON
Angajati
26

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FILIP PAVAJE S.R.L.?

CUI-ul FILIP PAVAJE S.R.L. este 39683502.

Unde este sediul FILIP PAVAJE S.R.L.?

FILIP PAVAJE S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Orş. Babadag, Str. Cerbului nr. 13A, 825100, Orş. Babadag, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata FILIP PAVAJE S.R.L.?

FILIP PAVAJE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FILIP PAVAJE S.R.L. in 2024?

In 2024, FILIP PAVAJE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are FILIP PAVAJE S.R.L.?

FILIP PAVAJE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FILIP PAVAJE S.R.L.?

FILIP PAVAJE S.R.L. are codul CAEN principal 2361 (Fabricarea produselor din beton pentru construcții).

Ce profit a inregistrat FILIP PAVAJE S.R.L. in 2024?

FILIP PAVAJE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.486 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.