Activ

BEAUTY NAIL BAR S.R.L.

CUI: 39707245
CIF: 39707245
Reg. Com.: J23/3665/2018
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:05

Despre BEAUTY NAIL BAR S.R.L.

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEAUTY NAIL BAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 219.079 RON, in crestere fata de anul precedent (+46.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 72.909 RON in 2018 la 219.079 RON in 2024. Datoriile raportate (261.856 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
219.079 RON
Venituri totale
219.079 RON
Cheltuieli totale
328.546 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
108.295 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.588 RON
Casa & conturi bănci
87.707 RON
Capital propriu
-153.561 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 34A, 77160
Detalii adresacamera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 34A, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 34A, 77160
Detalii
camera 2
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.08.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
219.079 RON
Rezultat net
-111.658 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 219.079 RON 150.096 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 219.079 RON 150.096 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 328.546 RON 243.698 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 109.467 RON 93.602 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 111.658 RON 95.103 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 108.295 RON 52.947 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 108.295 RON 52.947 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.588 RON 9.812 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 87.707 RON 43.135 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 261.856 RON 94.850 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -153.561 RON -41.903 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active108.295RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

241,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale108.295 RON
Datorii totale261.856 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-141,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 219.079 +46,0% față de anul precedent 219.079 328.546 0 0 109.467 111.658
2023 150.096 +7,2% față de anul precedent 150.096 243.698 0 0 93.602 95.103
2022 139.975 -47,0% față de anul precedent 139.975 211.053 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 71.078 72.269
2021 263.893 +22,0% față de anul precedent 263.918 223.329 40.589 +457,8% față de anul precedent 37.950 +630,4% față de anul precedent 0 0
2020 216.275 -22,8% față de anul precedent 221.825 214.548 7.277 -86,9% față de anul precedent 5.196 -90,1% față de anul precedent 0 0
2019 280.102 +284,2% față de anul precedent 280.102 224.634 55.468 +83,8% față de anul precedent 52.668 +78,8% față de anul precedent 0 0
2018 72.909 72.909 42.735 30.174 29.455 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 108.295 108.295 0 20.588 87.707
2023 0 52.947 52.947 0 9.812 43.135
2022 0 83.209 83.209 0 10.003 73.206
2021 0 144.845 144.845 0 9.276 135.569
2020 89 102.580 102.669 348 3.960 98.272
2019 223 92.450 92.673 0 3.998 88.452
2018 357 42.274 42.631 0 0 42.274

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 261.856 +176,1% față de anul precedent -153.561 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 94.850 +216,1% față de anul precedent -41.903 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 30.009 +54,9% față de anul precedent 53.200 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 19.376 +27,9% față de anul precedent 125.469 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 15.150 +46,4% față de anul precedent 87.519 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 10.350 -20,6% față de anul precedent 82.323 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 13.027 29.655 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VSVasile-Dorin SirbufondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27298/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 219.079 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 219.079 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
219.079 RON +45.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
111.658 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
261.856 RON +176.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 150.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 150.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
150.096 RON +7.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
95.103 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
94.850 RON +216.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 139.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.975 RON -46.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
72.269 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
30.009 RON +54.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 263.893 RON. Profit: 37.950 RON

Cifra de afaceri: 263.893 RON. Profit: 37.950 RON

Cifra de afaceri
263.893 RON +22.02% față de anul precedent
Profit net
37.950 RON +630.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
19.376 RON +27.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 216.275 RON. Profit: 5.196 RON

Cifra de afaceri: 216.275 RON. Profit: 5.196 RON

Cifra de afaceri
216.275 RON -22.79% față de anul precedent
Profit net
5.196 RON -90.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
15.150 RON +46.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 280.102 RON. Profit: 52.668 RON

Cifra de afaceri: 280.102 RON. Profit: 52.668 RON

Cifra de afaceri
280.102 RON +284.18% față de anul precedent
Profit net
52.668 RON +78.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
10.350 RON -20.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 72.909 RON. Profit: 29.455 RON

Cifra de afaceri: 72.909 RON. Profit: 29.455 RON

Cifra de afaceri
72.909 RON
Profit net
29.455 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
13.027 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEAUTY NAIL BAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.072026Mentiune · Buletin 27298/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
BEAUTY NAIL BAR S.R.L.
CUI
39707245
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.07.2026
Registrul Comerțului
J23/3665/2018
EUID
ROONRC.J23/3665/2018
Sediu
Oraş Popeşti Leordeni, Jud. Ilfov, Drumul FERMEI, Nr. 34A, camera 2, Etaj 5, Ap. 41
Județ
Ilfov
Număr încheiere
573789
Data încheierii
17.07.2026
Număr dosar
2775329
Data dosarului
13.07.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 10 din 10.06.2026 la contract de închiriere nr. 587 din 10.08.2018
Vezi Buletinul ONRC nr. 27298/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Ilfov

WONDERLAND CAPITAL GROUP S.R.L.
CUI: 40257560CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.652 RON
Profit
32.710 RON
Angajati
1
SKINCARE BEAUTY CENTER S.R.L.
CUI: 41601261CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.049 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEO BEAUTY STUDIO S.R.L.
CUI: 47741485CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.552 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NAILS AND HAIR BEAUTY S.R.L.
CUI: 45146902CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2021-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.535 RON
Profit
20.689 RON
Angajati
3
STUDIO BY JORDAN S.R.L.
CUI: 43117226CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Ilfov

MUSES BY AMP S.R.L.
CUI: 39953576CAEN: 9602
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.538 RON
Profit
9.783 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

MAMMAS DELIGHTS S.R.L.
CUI: 39707253CAEN: 4724
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2018-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.591 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUSINESS IDEAL FACTORY S.R.L.
CUI: 39702388CAEN: 6312
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2018-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.165 RON
Profit
131.011 RON
Angajati
1
NALGECO CLEANING S.R.L.
CUI: 39712705CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2018-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.447.917 RON
Profit
742.599 RON
Angajati
58
STARTMOTOR BUCURESTI S.R.L.
CUI: 39666960CAEN: 4782
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
802.300 RON
Profit
295.845 RON
Angajati
1
BOGDALIN SURGERY S.R.L.
CUI: 39758460CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei2018-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.874 RON
Profit
216.456 RON
Angajati
0
VELOCE RISTORAZIONE S.R.L.
CUI: 40246919CAEN: 5621
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
715.808 RON
Profit
77.125 RON
Angajati
1
EPOXY STUDIO SRL
CUI: 33192590CAEN: 4333
Activ
ILFOV, Sat Căldăraru Com. Cernica2014-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.046 RON
Profit
62.249 RON
Angajati
1
PURE LIFE NATURAL S.R.L.
CUI: 44756317CAEN: 7211
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.023 RON
Profit
2.949 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEAUTY NAIL BAR S.R.L.?

CUI-ul BEAUTY NAIL BAR S.R.L. este 39707245.

Unde este sediul BEAUTY NAIL BAR S.R.L.?

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 34A, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata BEAUTY NAIL BAR S.R.L.?

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEAUTY NAIL BAR S.R.L. in 2024?

In 2024, BEAUTY NAIL BAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 219.079 RON.

Cati angajati are BEAUTY NAIL BAR S.R.L.?

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are BEAUTY NAIL BAR S.R.L.?

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat BEAUTY NAIL BAR S.R.L. in 2024?

BEAUTY NAIL BAR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 111.658 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.