Activ e‑FacturăFurnizor SEAP

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 39716332
CIF: 39716332
Reg. Com.: F2018000551046
CAEN: 7420
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 02:22

Despre CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Chetriş Com. Tamaşi, judetul BACĂU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Chetriş Com. Tamaşi, Str. Lăcrămioarelor nr. 6, 607616
Telefon+40 754500011

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Chetriş Com. Tamaşi, Str. Lăcrămioarelor nr. 6, 607616
Cod poștal: 607616
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Sat Chetriş Com. Tamaşi, Str. Lăcrămioarelor nr. 6, 607616
Cod postal
607616
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2025)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7420 in Sat Chetriş Com. Tamaşi (BACĂU)

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7420 in Sat Chetriş Com. Tamaşi (BACĂU)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
2

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
13 martie 2025
Reprezentant legal
CROICU ALIN STELIAN

Catalog electronic

Produse publicate
1
Valide
1
Neexpirate
1
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 2000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100224889
CUI
39716332
Denumire în SEAP
CROICU ALIN STELIAN I.I
Persoană de contact
CROICU ALIN STELIAN
Adresă
Strada: Lacramioarelor, Nr. 6, Sector: -, Judet: Bacau, Localitate: Chetris, Cod postal: 607616
Localitate
Chetris
Județ
Bacau
Cod poștal
607616
Telefon
+40 754500011
Date preluate la
16 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 16 octombrie 2026

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7420, Bacău

ART PLUS CONCEPT S.R.L.
CUI: 48460925CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
586.732 RON
Profit
165.852 RON
Angajati
1
FOTO LIBRIS S.R.L.
CUI: 40039484CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Sat Sascut Com. Sascut2018-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.269 RON
Profit
43.944 RON
Angajati
1
PRO IMAGE ONE SRL
CUI: 37118359CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Sat Agăş Com. Agăş2017-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.148 RON
Profit
418.709 RON
Angajati
1
REC709 S.R.L.
CUI: 48515435CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2023-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.895 RON
Profit
53.264 RON
Angajati
1
MEDIA REEL S.R.L.
CUI: 50228111CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2024-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.015 RON
Profit
130.438 RON
Angajati
1
AMO PRINT EXIM SRL
CUI: 38174969CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.250 RON
Profit
78.436 RON
Angajati
1
FNB MEDIA EVENTS S.R.L.
CUI: 41625716CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2019-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.518 RON
Profit
21.258 RON
Angajati
2
EDMA PRODUCTIONS SRL
CUI: 38249298CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Orş. Buhuşi2017-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.979 RON
Profit
82.833 RON
Angajati
0
MEDIASEB STUDIO S.R.L.
CUI: 39565124CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Sat Gâşteni Com. Răcăciuni2018-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.084 RON
Profit
7.601 RON
Angajati
2
FOTO ART MIHAI GAVRILĂ SRL
CUI: 37777864CAEN: 7420
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.550 RON
Profit
58.683 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 39716332.

Unde este sediul CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Sat Chetriş Com. Tamaşi, Str. Lăcrămioarelor nr. 6, 607616, Sat Chetriş Com. Tamaşi, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CROICU ALIN-STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.