Activ Plătitor TVA

CRYSTAL ECO WASH S.R.L.

CUI: 39724025
CIF: RO39724025
Reg. Com.: J12/3543/2018
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:55

Despre CRYSTAL ECO WASH S.R.L.

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Turda, judetul CLUJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CRYSTAL ECO WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 408.568 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+159.6%). Profitul net inregistrat a fost de 58.563 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 149.975 RON in 2018 la 408.568 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
408.568 RON
Venituri totale
408.568 RON
Cheltuieli totale
343.483 RON
Profit brut
65.085 RON
Profit net
58.563 RON
Marja profit net
14,33%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
100.878 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.497 RON
Casa & conturi bănci
99.381 RON
Capital propriu
-258.851 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Tineretului nr. 16, 401040

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Tineretului nr. 16, 401040
Cod poștal: 401040
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Tineretului nr. 16, 401040
Cod postal
401040
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.08.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
408.568 RON
Rezultat net
58.563 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 408.568 RON 157.410 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 408.568 RON 157.410 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 343.483 RON 240.730 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 65.085 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 58.563 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 83.320 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 84.884 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 1.309 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 100.878 RON 18.698 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 100.878 RON 20.007 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 7.239 RON
CreanțeSume de încasat 1.497 RON 460 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 99.381 RON 10.999 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 359.729 RON 337.420 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -258.851 RON -317.413 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active100.878RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

356,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale100.878 RON
Datorii totale359.729 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
58,1 %Profit net / active totale
ROE
-22,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-256,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 408.568 +159,6% față de anul precedent 408.568 343.483 65.085 58.563 0 0
2023 157.410 -10,0% față de anul precedent 157.410 240.730 0 0 83.320 84.884
2022 174.826 -11,7% față de anul precedent 174.931 250.217 0 0 75.286 77.035
2021 197.926 +33,9% față de anul precedent 197.926 250.574 0 0 52.648 54.627
2020 147.869 -50,5% față de anul precedent 150.794 237.607 0 0 86.813 88.248
2019 298.427 +99,0% față de anul precedent 298.427 345.853 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.426 50.410
2018 149.975 149.975 110.892 39.083 37.592 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 100.878 100.878 0 1.497 99.381
2023 1.309 18.698 20.007 7.239 460 10.999
2022 4.102 9.027 13.129 4.703 0 4.324
2021 6.895 9.339 16.234 5.782 1.095 2.462
2020 5.411 19.771 25.182 17.139 0 2.632
2019 0 1.219 1.219 0 0 1.219
2018 0 47.567 47.567 4.593 0 42.974

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 359.729 +6,6% față de anul precedent -258.851 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2023 337.420 +37,4% față de anul precedent -317.413 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 245.658 +43,1% față de anul precedent -232.529 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 171.728 +36,2% față de anul precedent -155.494 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 126.049 +811,0% față de anul precedent -100.867 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2019 13.837 +41,6% față de anul precedent -12.618 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 9.775 37.792 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 408.568 RON. Profit: 58.563 RON

Cifra de afaceri: 408.568 RON. Profit: 58.563 RON

Cifra de afaceri
408.568 RON +159.56% față de anul precedent
Profit net
58.563 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
359.729 RON +6.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 157.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.410 RON -9.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84.884 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
337.420 RON +37.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 174.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.826 RON -11.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
77.035 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
245.658 RON +43.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 197.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.926 RON +33.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.627 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
171.728 RON +36.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 147.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.869 RON -50.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.248 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
126.049 RON +810.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 298.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.427 RON +98.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.410 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
13.837 RON +41.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 149.975 RON. Profit: 37.592 RON

Cifra de afaceri: 149.975 RON. Profit: 37.592 RON

Cifra de afaceri
149.975 RON
Profit net
37.592 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
9.775 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRYSTAL ECO WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Turda (CLUJ)

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Turda (CLUJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Cluj

MARCEL DRIVEAUTO S.R.L.
CUI: 43168645CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Căşeiu Com. Căşeiu2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.665 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SCUTUL NEGRU SERVICE SRL
CUI: 28904500CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2011-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.706 RON
Profit
233.424 RON
Angajati
1
AUTO HORIA S.R.L.
CUI: 39693743CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii2018-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.196 RON
Profit
64.994 RON
Angajati
2
JESY PRO GARAGE S.R.L.
CUI: 46719030CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Cuzdrioara Com. Cuzdrioara2022-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COMPOSITE STYLING CENTER S.R.L.
CUI: 37444983CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Cluj

Alte firme din Cluj

MALUHOR S.R.L.
CUI: 39723984CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.909 RON
Profit
32.270 RON
Angajati
1
NANO ENERGETIC S.R.L.
CUI: 39729383CAEN: 2712
Activ
CLUJ, Sat Satu Lung Com. Chinteni2018-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.105 RON
Profit
28.641 RON
Angajati
1
PRO-MOB FURNITURE S.R.L.
CUI: 39682051CAEN: 3109
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.094 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DDA ADVISING S.R.L.
CUI: 40285160CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEHNOCRAFT S.R.L.
CUI: 34335825CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALIN MATEI FOREST S.R.L.
CUI: 45014260CAEN: 4613
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Petreştii de Jos2021-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.353 RON
Profit
7.501 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRYSTAL ECO WASH S.R.L.?

CUI-ul CRYSTAL ECO WASH S.R.L. este 39724025.

Unde este sediul CRYSTAL ECO WASH S.R.L.?

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Tineretului nr. 16, 401040, Mun. Turda, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata CRYSTAL ECO WASH S.R.L.?

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CRYSTAL ECO WASH S.R.L. in 2024?

In 2024, CRYSTAL ECO WASH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 408.568 RON.

Cati angajati are CRYSTAL ECO WASH S.R.L.?

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are CRYSTAL ECO WASH S.R.L.?

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat CRYSTAL ECO WASH S.R.L. in 2024?

CRYSTAL ECO WASH S.R.L. a inregistrat un profit net de 58.563 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.