Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:09
Despre RHAIS MAN GROUP S.R.L.
RHAIS MAN GROUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Creţeşti Com. Vidra, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RHAIS MAN GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 238 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 3.249 RON
- Active circulante
- 0 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- -88.980 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Creţeşti Com. Vidra, Str. Principală nr. 280
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 27.02.2026
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 31 ianuarie 2022
- Data reactivare
- 26 martie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -238 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 238 RON | 4.378 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 238 RON | 4.378 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 238 RON | 4.378 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.249 RON | 3.249 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 0 RON | 0 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 3.249 RON | 3.249 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 92.229 RON | 91.991 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -88.980 RON | -88.742 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -2.738,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 238 | 0 | 0 | 238 | 238 |
| 2023 | 0 | 0 | 4.378 | 0 | 0 | 4.378 | 4.378 |
| 2022 | 0 | 0 | 6.419 | 0 | 0 | 6.419 | 6.419 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 20.729 | 0 | 0 | 20.729 | 20.729 |
| 2020 | 2.489 -90,4% față de anul precedent | 2.489 | 48.626 | 0 | 0 | 46.137 | 46.212 |
| 2019 | 25.832 -61,6% față de anul precedent | 25.832 | 54.568 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 28.736 | 29.511 |
| 2018 | 67.219 | 67.219 | 49.238 | 17.981 | 17.308 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.249 | 0 | 3.249 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 3.249 | 0 | 3.249 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 7.627 | 0 | 7.627 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 12.404 | 0 | 12.404 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 17.181 | 0 | 17.181 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 21.957 | 12.460 | 34.417 | 4.975 | 0 | 7.485 |
| 2018 | 2.601 | 22.998 | 25.599 | 0 | 0 | 22.998 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 92.229 +0,3% față de anul precedent | -88.980 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 91.991 0,0% față de anul precedent | -88.742 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 91.990 +1,8% față de anul precedent | -84.363 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 90.349 +21,4% față de anul precedent | -77.945 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 74.396 +63,8% față de anul precedent | -57.215 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 45.420 +540,5% față de anul precedent | -11.003 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 7.091 | 18.508 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CSCRISTIAN SANDU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
12 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11657/2026schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3291/2026schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 238 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 92.229 RON +0.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.378 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 91.991 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.419 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 91.990 RON +1.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.729 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 90.349 RON +21.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.489 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.489 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.489 RON -90.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 46.212 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 74.396 RON +63.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.832 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 25.832 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 25.832 RON -61.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 29.511 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 45.420 RON +540.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.219 RON. Profit: 17.308 RON
Cifra de afaceri: 67.219 RON. Profit: 17.308 RON
- Cifra de afaceri
- 67.219 RON
- Profit net
- 17.308 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 7.091 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRHAIS MAN GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Creţeşti Com. Vidra (ILFOV)
RHAIS MAN GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Creţeşti Com. Vidra (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.032026Mentiune · Buletin 11657/2026schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
schimbare sediu social in alt judet; retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.11.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RHAIS MAN GROUP S.R.L.
- CUI
- 39755463
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2018011746408
- EUID
- ROONRC.J2018011746408
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Strada COMANA, Nr. 25, CORP A, ETAJ CAMERA 1 +
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 252754
- Data încheierii
- 25.03.2026
- Număr dosar
- 907961
- Data dosarului
- 27.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Nicoleta Teodorescu
Subiecte
schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 907961 din 27.02.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 22.11.2025
29.012026Mentiune · Buletin 3291/2026schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
schimbare sediu social in alt judet; retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.11.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RHAIS MAN GROUP S.R.L.
- CUI
- 39755463
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.01.2026
- Registrul Comerțului
- J2018011746408
- EUID
- ROONRC.J2018011746408
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Strada COMANA, Nr. 25, CORP A, ETAJ CAMERA 1 +
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 23522
- Data încheierii
- 14.01.2026
- Număr dosar
- 4948811
- Data dosarului
- 19.12.2025
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Daniela Ştefan
Subiecte
schimbare sediu social in alt judet, retragere, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 4948811 din 19.12.2025
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 22.11.2025
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RHAIS MAN GROUP S.R.L.?
CUI-ul RHAIS MAN GROUP S.R.L. este 39755463.
Unde este sediul RHAIS MAN GROUP S.R.L.?
RHAIS MAN GROUP S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Creţeşti Com. Vidra, Str. Principală nr. 280, Sat Creţeşti Com. Vidra, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata RHAIS MAN GROUP S.R.L.?
RHAIS MAN GROUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RHAIS MAN GROUP S.R.L. in 2024?
In 2024, RHAIS MAN GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are RHAIS MAN GROUP S.R.L.?
RHAIS MAN GROUP S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are RHAIS MAN GROUP S.R.L.?
RHAIS MAN GROUP S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat RHAIS MAN GROUP S.R.L. in 2024?
RHAIS MAN GROUP S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 238 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.