Activ Plătitor TVA

AMV INTERIM PLUS S.R.L.

CUI: 39763512
CIF: RO39763512
Reg. Com.: J40/11849/2018
CAEN: 7820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:18

Despre AMV INTERIM PLUS S.R.L.

AMV INTERIM PLUS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane" (cod CAEN 7820), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMV INTERIM PLUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
43.733 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.105 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
91 RON
Casa & conturi bănci
1.014 RON
Capital propriu
-45.139 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ştefan Ciucă nr. 4, 22708

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ştefan Ciucă nr. 4, 22708
Cod poștal: 22708
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ştefan Ciucă nr. 4, 22708
Cod postal
22708
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 19.04.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
23 septembrie 2019
Data reactivare
9 iunie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-43.733 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.733 RON 207 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 43.733 RON 207 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 43.733 RON 207 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.105 RON 324 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.105 RON 324 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 91 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.014 RON 324 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.244 RON 1.730 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -45.139 RON -1.406 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.105RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4.185,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.105 RON
Datorii totale46.244 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4.085,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 43.733 0 0 43.733 43.733
2023 0 0 207 0 0 207 207
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 477 0 0 477 477
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 50 0 0 50 50
2018 0 0 872 0 0 872 872

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.105 1.105 0 91 1.014
2023 0 324 324 0 0 324
2022 0 31 31 0 0 31
2021 0 31 31 0 0 31
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0
2018 0 328 328 0 0 328

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.244 +2.573,1% față de anul precedent -45.139 Neraportat 1
2023 1.730 +40,7% față de anul precedent -1.406 Neraportat 0
2022 1.230 0,0% față de anul precedent -1.199 Neraportat 0
2021 1.230 +70,4% față de anul precedent -1.199 Neraportat 0
2020 722 0,0% față de anul precedent -722 Neraportat 0
2019 722 -27,8% față de anul precedent -722 Neraportat 0
2018 1.000 -672 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.733 RON
Angajati
1
Datorii
46.244 RON +2573.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
207 RON
Angajati
0
Datorii
1.730 RON +40.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.230 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
477 RON
Angajati
0
Datorii
1.230 RON +70.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
722 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50 RON
Angajati
0
Datorii
722 RON -27.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
872 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMV INTERIM PLUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AMV INTERIM PLUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7820, Municipiul Bucureşti

L& C ADVISORY S.R.L.
CUI: 39594987CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.032 RON
Profit
49.125 RON
Angajati
0
NONSTOP CONSULTING S.R.L.
CUI: 39862974CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.978.814 RON
Profit
2.459.997 RON
Angajati
9
HR VALUE CHAIN S.R.L.
CUI: 39894178CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.080.925 RON
Profit
1.493.530 RON
Angajati
62

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ALKAT CONSULTING SERVICES S.R.L.
CUI: 39763504CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.272 RON
Profit
136.331 RON
Angajati
1
INVICTUS MUSICORUM S.R.L.
CUI: 39763520CAEN: 7220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.650 RON
Profit
25.543 RON
Angajati
0
FIZZ EVENT TEAM S.R.L.
CUI: 39763377CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
DOBRICEANU INVESTITII S.R.L.
CUI: 39767530CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
318.681 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.405 RON
Profit
32.198 RON
Angajati
0
DOMI EXPERT DENT S.R.L.
CUI: 39784388CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MMC ENERGY PROD S.R.L.
CUI: 39952643CAEN: 3516
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-03
fara e-Factura
FINTESYSTEMS SRL
CUI: 37821021CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMV INTERIM PLUS S.R.L.?

CUI-ul AMV INTERIM PLUS S.R.L. este 39763512.

Unde este sediul AMV INTERIM PLUS S.R.L.?

AMV INTERIM PLUS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ştefan Ciucă nr. 4, 22708, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AMV INTERIM PLUS S.R.L.?

AMV INTERIM PLUS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMV INTERIM PLUS S.R.L. in 2024?

In 2024, AMV INTERIM PLUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are AMV INTERIM PLUS S.R.L.?

AMV INTERIM PLUS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AMV INTERIM PLUS S.R.L.?

AMV INTERIM PLUS S.R.L. are codul CAEN principal 7820 (Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane).

Ce profit a inregistrat AMV INTERIM PLUS S.R.L. in 2024?

AMV INTERIM PLUS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 43.733 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.