Activ

DENAL COSMETIC S.R.L.

CUI: 39768412
CIF: 39768412
Reg. Com.: J2018011904404
CAEN: 9622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 06:51

Despre DENAL COSMETIC S.R.L.

DENAL COSMETIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DENAL COSMETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 93.113 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.1%). Profitul net inregistrat a fost de 6.464 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.770 RON in 2018 la 93.113 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
93.113 RON
Venituri totale
95.104 RON
Cheltuieli totale
87.803 RON
Profit brut
7.301 RON
Profit net
6.464 RON
Marja profit net
6,94%
Active imobilizate
2.679 RON
Active circulante
27.287 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
36 RON
Casa & conturi bănci
27.251 RON
Capital propriu
21.283 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Iuliu Maniu nr. 17, 61075

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Iuliu Maniu nr. 17, 61075
Cod poștal: 61075
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Iuliu Maniu nr. 17, 61075
Cod postal
61075
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.08.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
93.113 RON
Rezultat net
6.464 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 93.113 RON 83.839 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 95.104 RON 83.839 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 87.803 RON 75.725 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.301 RON 8.114 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.464 RON 7.376 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.679 RON 3.701 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.287 RON 18.275 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 29.966 RON 21.976 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 36 RON 36 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.251 RON 18.239 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.683 RON 7.158 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.283 RON 14.818 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active29.966RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale29.966 RON
Datorii totale8.683 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,6 %Profit net / active totale
ROE
30,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 93.113 +11,1% față de anul precedent 95.104 87.803 7.301 -10,0% față de anul precedent 6.464 -12,4% față de anul precedent 0 0
2023 83.839 -1,0% față de anul precedent 83.839 75.725 8.114 +143,5% față de anul precedent 7.376 +198,9% față de anul precedent 0 0
2022 84.700 +12,5% față de anul precedent 86.400 83.068 3.332 +177,0% față de anul precedent 2.468 +448,4% față de anul precedent 0 0
2021 75.282 +54,9% față de anul precedent 75.282 74.079 1.203 +39,4% față de anul precedent 450 +19,4% față de anul precedent 0 0
2020 48.613 +1,9% față de anul precedent 54.733 53.870 863 -83,4% față de anul precedent 377 -91,8% față de anul precedent 0 0
2019 47.695 +604,5% față de anul precedent 47.695 42.493 5.202 4.600 0 0
2018 6.770 6.770 7.220 0 0 450 653

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.679 27.287 29.966 0 36 27.251
2023 3.701 18.275 21.976 0 36 18.239
2022 3.701 9.889 13.590 245 0 9.644
2021 3.443 7.032 10.475 720 0 6.312
2020 4.791 5.883 10.674 1.319 0 4.564
2019 2.757 8.840 11.597 3.577 0 5.263
2018 133 6.008 6.141 2.011 0 3.997

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.683 +21,3% față de anul precedent 21.283 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.158 +16,4% față de anul precedent 14.818 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.148 +11,8% față de anul precedent 7.442 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.501 -10,6% față de anul precedent 4.974 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 6.151 -17,4% față de anul precedent 4.523 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.450 +13,0% față de anul precedent 4.147 Neraportat 1
2018 6.594 -453 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 93.113 RON. Profit: 6.464 RON

Cifra de afaceri: 93.113 RON. Profit: 6.464 RON

Cifra de afaceri
93.113 RON +11.06% față de anul precedent
Profit net
6.464 RON -12.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.683 RON +21.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.839 RON. Profit: 7.376 RON

Cifra de afaceri: 83.839 RON. Profit: 7.376 RON

Cifra de afaceri
83.839 RON -1.02% față de anul precedent
Profit net
7.376 RON +198.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.158 RON +16.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 84.700 RON. Profit: 2.468 RON

Cifra de afaceri: 84.700 RON. Profit: 2.468 RON

Cifra de afaceri
84.700 RON +12.51% față de anul precedent
Profit net
2.468 RON +448.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.148 RON +11.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 75.282 RON. Profit: 450 RON

Cifra de afaceri: 75.282 RON. Profit: 450 RON

Cifra de afaceri
75.282 RON +54.86% față de anul precedent
Profit net
450 RON +19.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.501 RON -10.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11506/2021Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 48.613 RON. Profit: 377 RON

Cifra de afaceri: 48.613 RON. Profit: 377 RON

Cifra de afaceri
48.613 RON +1.92% față de anul precedent
Profit net
377 RON -91.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.151 RON -17.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 47.695 RON. Profit: 4.600 RON

Cifra de afaceri: 47.695 RON. Profit: 4.600 RON

Cifra de afaceri
47.695 RON +604.51% față de anul precedent
Profit net
4.600 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.450 RON +12.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.770 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
653 RON
Angajati
0
Datorii
6.594 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENAL COSMETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DENAL COSMETIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.072021Mentiune · Buletin 11506/2021Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
societatea DENAL COSMETIC S.R.L.
CUI
39768412
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.07.2021
Registrul Comerțului
J40/11904/2018
EUID
ROONRC.J40/11904/2018
Număr încheiere
100597
Număr dosar
424407
Data dosarului
21.07.2021
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria-Cornelia Măglaşu
Vezi Buletinul ONRC nr. 11506/2021 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti

PURPLE SRL
CUI: 18465009CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.148 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LADYSLOOK S.R.L.
CUI: 49551681CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HEALTHY MOMENTS S.R.L.
CUI: 45511102CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.225 RON
Profit
32.216 RON
Angajati
1
SLIM BODY CLINIC S.R.L.
CUI: 46495528CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.625 RON
Profit
29.600 RON
Angajati
1
NAILS TYPE S.R.L.
CUI: 46125100CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IULIANA DESIGNE SRL
CUI: 18399754CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.000 RON
Profit
2.092 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Municipiul Bucureşti

THE BROW HOUSE S.R.L.
CUI: 39767689CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NETY NAILS S.R.L.
CUI: 39775932CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.198 RON
Profit
2.251 RON
Angajati
1
ARISHA STYLE S.R.L.
CUI: 39598547CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.860 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMC ROYAL STYLE S.R.L.
CUI: 39776547CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.449 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TOOL FACTORY S.R.L.
CUI: 39768390CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CLINICA ASET PRO S.R.L.
CUI: 39768455CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-08-22
fara e-Factura
SAG ALEX INSTALL S.R.L.
CUI: 39767565CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.074 RON
Profit
122.459 RON
Angajati
4
PRINTHUD S.R.L.
CUI: 39769230CAEN: 1330
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-08-22
fara e-Factura
BIJUTERIILE SIMONEI S.R.L.
CUI: 39747720CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.141 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DEVICE BOX SERVICE S.R.L.
CUI: 39789458CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.095 RON
Profit
139.259 RON
Angajati
1
PIN DEN METAL S.R.L.
CUI: 39568589CAEN: 4677
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.500 RON
Profit
73.597 RON
Angajati
0
NCD MONDE S.R.L.
CUI: 39961269CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.649.906 RON
Profit
538.481 RON
Angajati
2
SOLE DESIGN SRL
CUI: 37774051CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.270 RON
Profit
134.299 RON
Angajati
2
VIVIFY MOVE S.R.L.
CUI: 41915094CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-11-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENAL COSMETIC S.R.L.?

CUI-ul DENAL COSMETIC S.R.L. este 39768412.

Unde este sediul DENAL COSMETIC S.R.L.?

DENAL COSMETIC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Iuliu Maniu nr. 17, 61075, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DENAL COSMETIC S.R.L.?

DENAL COSMETIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENAL COSMETIC S.R.L. in 2024?

In 2024, DENAL COSMETIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 93.113 RON.

Cati angajati are DENAL COSMETIC S.R.L.?

DENAL COSMETIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DENAL COSMETIC S.R.L.?

DENAL COSMETIC S.R.L. are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Ce profit a inregistrat DENAL COSMETIC S.R.L. in 2024?

DENAL COSMETIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.464 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.