Activ

VEGANCAKE S.R.L.

CUI: 39817353
CIF: 39817353
Reg. Com.: J05/2086/2018
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2018 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:36

Despre VEGANCAKE S.R.L.

VEGANCAKE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VEGANCAKE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
97 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
97 RON
Capital propriu
-2.375 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Lăpuşului nr. 21, 410271
Telefon0743947075

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Lăpuşului nr. 21, 410271
Cod poștal: 410271
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Lăpuşului nr. 21, 410271
Cod postal
410271
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 97 RON 97 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 97 RON 97 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 97 RON 97 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.472 RON 2.472 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.375 RON -2.375 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active97RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2.548,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale97 RON
Datorii totale2.472 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2.448,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0
2021 29.176 +132,3% față de anul precedent 29.176 28.947 229 0 0 226
2020 12.561 12.561 14.219 0 0 1.658 1.658

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 97 97 0 0 97
2023 0 97 97 0 0 97
2022 0 97 97 0 0 97
2021 0 96 96 0 0 96
2020 0 9.593 9.593 8.027 0 1.566

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.472 0,0% față de anul precedent -2.375 Neraportat 0
2023 2.472 0,0% față de anul precedent -2.375 Neraportat 0
2022 2.472 0,0% față de anul precedent -2.375 Neraportat 0
2021 2.472 -79,0% față de anul precedent -2.376 Neraportat 0
2020 11.743 -2.150 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.472 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.472 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.472 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.176 RON +132.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
226 RON
Angajati
0
Datorii
2.472 RON -78.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.561 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.658 RON
Angajati
0
Datorii
11.743 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVEGANCAKE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Oradea (BIHOR)

VEGANCAKE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Oradea (BIHOR)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Bihor

LUMISERBI S.R.L.
CUI: 39758060CAEN: 1071
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.836 RON
Profit
45.697 RON
Angajati
0
REZIDENT PROGRESIV S.R.L.
CUI: 39877541CAEN: 1071
Activ
BIHOR, Sat Miersig Com. Husasău de Tinca2018-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
337 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

FERO MUSIC PRODUCTION S.R.L.
CUI: 39817868CAEN: 5920
Activ
BIHOR, Sat Tărcaia Com. Tărcaia2018-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.728 RON
Profit
24.478 RON
Angajati
1
IDEALOBOX S.R.L.
CUI: 39730140CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Curtuişeni Com. Curtuişeni2018-08-08
fara e-Factura
OFFICERCO S.R.L.
CUI: 40524918CAEN: 7711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.236 RON
Profit
50.104 RON
Angajati
1
KORAL TEAM S.R.L.
CUI: 24181753CAEN: 4633
Activ
BIHOR, Sat Sântion Com. Borş2008-07-11
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VEGANCAKE S.R.L.?

CUI-ul VEGANCAKE S.R.L. este 39817353.

Unde este sediul VEGANCAKE S.R.L.?

VEGANCAKE S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Lăpuşului nr. 21, 410271, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata VEGANCAKE S.R.L.?

VEGANCAKE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VEGANCAKE S.R.L. in 2024?

In 2024, VEGANCAKE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are VEGANCAKE S.R.L.?

VEGANCAKE S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat VEGANCAKE S.R.L. in 2024?

VEGANCAKE S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.