Activ

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.

CUI: 39827624
CIF: 39827624
Reg. Com.: J12/3936/2018
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:07

Despre NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Gherla, judetul CLUJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.935 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.3%). Profitul net inregistrat a fost de 354 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.409 RON in 2018 la 26.935 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
26.935 RON
Venituri totale
26.935 RON
Cheltuieli totale
26.513 RON
Profit brut
422 RON
Profit net
354 RON
Marja profit net
1,31%
Active imobilizate
2.500 RON
Active circulante
41.511 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
41.511 RON
Capital propriu
42.368 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Viorelelor nr. 17

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Viorelelor nr. 17
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Viorelelor nr. 17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.09.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
26.935 RON
Rezultat net
354 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 26.935 RON 21.669 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.935 RON 21.669 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.513 RON 18.123 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 422 RON 3.546 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 354 RON 2.978 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.500 RON 7.161 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.511 RON 35.215 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 44.011 RON 42.376 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.511 RON 35.215 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.643 RON 362 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.368 RON 42.014 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active44.011RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale44.011 RON
Datorii totale1.643 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
0,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
25,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 26.935 +24,3% față de anul precedent 26.935 26.513 422 -88,1% față de anul precedent 354 -88,1% față de anul precedent 0 0
2023 21.669 +31,0% față de anul precedent 21.669 18.123 3.546 +135,9% față de anul precedent 2.978 +196,0% față de anul precedent 0 0
2022 16.547 -16,2% față de anul precedent 16.547 15.044 1.503 -52,2% față de anul precedent 1.006 -67,5% față de anul precedent 0 0
2021 19.739 -51,6% față de anul precedent 19.739 16.598 3.141 -77,3% față de anul precedent 3.098 -76,7% față de anul precedent 0 0
2020 40.757 -40,6% față de anul precedent 45.739 31.882 13.857 -32,4% față de anul precedent 13.308 -32,8% față de anul precedent 0 0
2019 68.655 +376,5% față de anul precedent 68.655 48.159 20.496 +1.072,5% față de anul precedent 19.809 +1.135,0% față de anul precedent 0 0
2018 14.409 14.409 12.661 1.748 1.604 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.500 41.511 44.011 0 0 41.511
2023 7.161 35.215 42.376 0 0 35.215
2022 11.961 27.798 39.759 0 0 27.798
2021 15.161 23.851 39.012 1.700 0 22.151
2020 19.961 15.369 35.330 1.700 0 13.669
2019 26.361 29.940 56.301 1.700 0 28.240
2018 32.869 3.223 36.092 980 0 2.243

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.643 +353,9% față de anul precedent 42.368 Neraportat 1
2023 362 -49,9% față de anul precedent 42.014 Neraportat 0
2022 723 -26,4% față de anul precedent 39.036 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 982 +146,1% față de anul precedent 38.030 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 399 -98,9% față de anul precedent 34.931 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 34.688 +1,2% față de anul precedent 21.613 Neraportat 1
2018 34.288 1.804 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 26.935 RON. Profit: 354 RON

Cifra de afaceri: 26.935 RON. Profit: 354 RON

Cifra de afaceri
26.935 RON +24.3% față de anul precedent
Profit net
354 RON -88.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.643 RON +353.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 21.669 RON. Profit: 2.978 RON

Cifra de afaceri: 21.669 RON. Profit: 2.978 RON

Cifra de afaceri
21.669 RON +30.95% față de anul precedent
Profit net
2.978 RON +196.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
362 RON -49.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.547 RON. Profit: 1.006 RON

Cifra de afaceri: 16.547 RON. Profit: 1.006 RON

Cifra de afaceri
16.547 RON -16.17% față de anul precedent
Profit net
1.006 RON -67.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
723 RON -26.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.739 RON. Profit: 3.098 RON

Cifra de afaceri: 19.739 RON. Profit: 3.098 RON

Cifra de afaceri
19.739 RON -51.57% față de anul precedent
Profit net
3.098 RON -76.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
982 RON +146.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.757 RON. Profit: 13.308 RON

Cifra de afaceri: 40.757 RON. Profit: 13.308 RON

Cifra de afaceri
40.757 RON -40.64% față de anul precedent
Profit net
13.308 RON -32.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
399 RON -98.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 68.655 RON. Profit: 19.809 RON

Cifra de afaceri: 68.655 RON. Profit: 19.809 RON

Cifra de afaceri
68.655 RON +376.47% față de anul precedent
Profit net
19.809 RON +1134.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
34.688 RON +1.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.409 RON. Profit: 1.604 RON

Cifra de afaceri: 14.409 RON. Profit: 1.604 RON

Cifra de afaceri
14.409 RON
Profit net
1.604 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.288 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNNB TRAVEL DRIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Gherla (CLUJ)

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Gherla (CLUJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Cluj

BIBIC SERA SRL
CUI: 37717943CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.966 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUK LEASING SRL
CUI: 37105170CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.910 RON
Profit
5.147 RON
Angajati
0
DVD TAXI SRL
CUI: 31721341CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARIANIDA TAX SRL
CUI: 29864765CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.758 RON
Profit
12.354 RON
Angajati
0
JOLLY DRIVE SRL
CUI: 34793512CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.221 RON
Profit
7.426 RON
Angajati
1
TEN TAXI 2016 SRL
CUI: 36563633CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Dej2016-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.766 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Cluj

ANTOLIVELEN S.R.L.
CUI: 39818073CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.621 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DRIVE SELECT AUTO S.R.L.
CUI: 39845728CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VASMES AUTO S.R.L.
CUI: 39817787CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EPY SLOW DRIVERS S.R.L.
CUI: 39861537CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.269 RON
Profit
3.606 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

DNP FEL MARKET S.R.L.
CUI: 39827594CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Sânpaul Com. Sânpaul2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.857 RON
Profit
10.261 RON
Angajati
0
WOLF PACK STREET FOOD S.R.L.
CUI: 39827667CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.000 RON
Profit
66.671 RON
Angajati
0
IMARA S.R.L.
CUI: 39822899CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-09-03
fara e-Factura
GEORA PHOENIX VISION S.R.L.
CUI: 39833375CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.975 RON
Profit
92.765 RON
Angajati
1
RAISAFLOORS S.R.L.
CUI: 39879054CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2018-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.313 RON
Profit
44.637 RON
Angajati
1
LUKKERD MEDIA S.R.L.
CUI: 39324878CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.480 RON
Profit
234.338 RON
Angajati
1
CORDISPED IMAGING S.R.L.
CUI: 40410409CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
971.181 RON
Profit
717.882 RON
Angajati
1
RAPIDO HIDRAULICO S.R.L.
CUI: 34489492CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Liţa Com. Săvădisla2015-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.343 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HRUBAN & TODEREAN ITP S.R.L.
CUI: 45094730CAEN: 7120
Activ
CLUJ, Sat Calna Com. Vad2021-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.815 RON
Profit
100.921 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.?

CUI-ul NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. este 39827624.

Unde este sediul NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.?

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Viorelelor nr. 17, Mun. Gherla, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.?

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. in 2024?

In 2024, NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.935 RON.

Cati angajati are NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.?

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NNB TRAVEL DRIVE S.R.L.?

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. in 2024?

NNB TRAVEL DRIVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 354 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.