Activ

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 39853690
CIF: 39853690
Reg. Com.: F04/618/2018
CAEN: 6831
Formă: Necunoscut
Înființată: 11 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 7 octombrie 2026 la 19:44

Despre NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Viorelelor nr. 2, 600147
Telefon0746468872

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Viorelelor nr. 2, 600147
Cod poștal: 600147
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Viorelelor nr. 2, 600147
Cod postal
600147
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 11.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 6831 in Mun. Bacău (BACĂU)

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 6831 in Mun. Bacău (BACĂU)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6831, Bacău

GROW MORE RMX S.R.L.
CUI: 42440961CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.027.199 RON
Profit
114.494 RON
Angajati
1
EDIL IMOBILIARE SRL
CUI: 24087684CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.575.088 RON
Profit
1.404.157 RON
Angajati
1
EXPORADMA IMPEX SRL
CUI: 5846192CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.214.172 RON
Profit
1.011.626 RON
Angajati
2
PARTNERS AVENUE SRL
CUI: 30772339CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2012-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.077 RON
Profit
420.305 RON
Angajati
1
PETROL PARTENER SRL
CUI: 18990970CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.264 RON
Profit
960.717 RON
Angajati
1
TITANIA GROUP IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 41191420CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Sat Dămieneşti Com. Dămieneşti2019-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PENEDA COM S.R.L.
CUI: 13827205CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2001-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.322 RON
Profit
202.080 RON
Angajati
1
FILIP EVOLUTION S.R.L.
CUI: 43716187CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Sat Racova Com. Racova2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.595 RON
Profit
39.556 RON
Angajati
0
TREI IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 48676989CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 39853690.

Unde este sediul NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Viorelelor nr. 2, 600147, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

NECHITA ELENA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
7 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
7 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.