Activ Plătitor TVA

SAFE LINE S.R.L.

CUI: 39853720
CIF: RO39853720
Reg. Com.: J2018001355043
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:22

Despre SAFE LINE S.R.L.

SAFE LINE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Comăneşti, judetul BACĂU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAFE LINE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 281.451 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.3%). Profitul net inregistrat a fost de 22.163 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.647 RON in 2018 la 281.451 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
281.451 RON
Venituri totale
281.713 RON
Cheltuieli totale
256.059 RON
Profit brut
25.654 RON
Profit net
22.163 RON
Marja profit net
7,87%
Active imobilizate
75.563 RON
Active circulante
154.290 RON
Stocuri
56.059 RON
Creanțe
20.349 RON
Casa & conturi bănci
77.882 RON
Capital propriu
103.661 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Parcului nr. 7, 605200
Telefon0772216371

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Parcului nr. 7, 605200
Cod poștal: 605200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Parcului nr. 7, 605200
Cod postal
605200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.09.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
7 noiembrie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
281.451 RON
Rezultat net
22.163 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 281.451 RON 328.317 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 281.713 RON 328.497 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 256.059 RON 234.426 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 25.654 RON 94.071 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.163 RON 81.278 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 75.563 RON 42.953 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 154.290 RON 162.043 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 229.853 RON 204.996 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.059 RON 12.042 RON
CreanțeSume de încasat 20.349 RON 32.200 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 77.882 RON 117.801 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 126.192 RON 116.712 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 103.661 RON 88.284 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active229.853RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale229.853 RON
Datorii totale126.192 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,6 %Profit net / active totale
ROE
21,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 281.451 -14,3% față de anul precedent 281.713 256.059 25.654 -72,7% față de anul precedent 22.163 -72,7% față de anul precedent 0 0
2023 328.317 +211,0% față de anul precedent 328.497 234.426 94.071 +844,2% față de anul precedent 81.278 +1.097,7% față de anul precedent 0 0
2022 105.576 -18,4% față de anul precedent 108.069 98.106 9.963 -76,9% față de anul precedent 6.786 -82,9% față de anul precedent 0 0
2021 129.356 +13,5% față de anul precedent 129.357 86.285 43.072 +460,3% față de anul precedent 39.606 +818,1% față de anul precedent 0 0
2020 113.986 +278,9% față de anul precedent 115.235 107.547 7.688 4.314 0 0
2019 30.084 +53,1% față de anul precedent 30.084 51.777 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.693 22.595
2018 19.647 19.647 11.005 8.642 8.053 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 75.563 154.290 229.853 56.059 20.349 77.882
2023 42.953 162.043 204.996 12.042 32.200 117.801
2022 60.954 49.504 110.458 13.587 8.476 27.441
2021 72.069 61.907 133.976 10.448 2.180 49.279
2020 27.886 44.858 72.744 10.508 357 33.993
2019 32.408 12.905 45.313 9.143 0 3.762
2018 0 27.481 27.481 8.900 5.122 13.459

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 126.192 +8,1% față de anul precedent 103.661 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 116.712 +12,8% față de anul precedent 88.284 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 103.452 -0,9% față de anul precedent 7.006 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 104.398 +26,1% față de anul precedent 29.578 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 82.772 +38,8% față de anul precedent -10.028 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 59.655 +210,3% față de anul precedent -14.342 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 19.228 8.253 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 281.451 RON. Profit: 22.163 RON

Cifra de afaceri: 281.451 RON. Profit: 22.163 RON

Cifra de afaceri
281.451 RON -14.27% față de anul precedent
Profit net
22.163 RON -72.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.192 RON +8.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 328.317 RON. Profit: 81.278 RON

Cifra de afaceri: 328.317 RON. Profit: 81.278 RON

Cifra de afaceri
328.317 RON +210.98% față de anul precedent
Profit net
81.278 RON +1097.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
116.712 RON +12.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 105.576 RON. Profit: 6.786 RON

Cifra de afaceri: 105.576 RON. Profit: 6.786 RON

Cifra de afaceri
105.576 RON -18.38% față de anul precedent
Profit net
6.786 RON -82.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.452 RON -0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 129.356 RON. Profit: 39.606 RON

Cifra de afaceri: 129.356 RON. Profit: 39.606 RON

Cifra de afaceri
129.356 RON +13.48% față de anul precedent
Profit net
39.606 RON +818.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.398 RON +26.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.986 RON. Profit: 4.314 RON

Cifra de afaceri: 113.986 RON. Profit: 4.314 RON

Cifra de afaceri
113.986 RON +278.89% față de anul precedent
Profit net
4.314 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.772 RON +38.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 30.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.084 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.084 RON +53.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.595 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.655 RON +210.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 19.647 RON. Profit: 8.053 RON

Cifra de afaceri: 19.647 RON. Profit: 8.053 RON

Cifra de afaceri
19.647 RON
Profit net
8.053 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
19.228 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAFE LINE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Orş. Comăneşti (BACĂU)

SAFE LINE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Orş. Comăneşti (BACĂU)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Bacău

A.E.C. CONSULTING SRL
CUI: 21331864CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2007-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.490 RON
Profit
173.414 RON
Angajati
1
S.E.C.A.M.-INVEST SRL
CUI: 5778152CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1994-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.992 RON
Profit
312.205 RON
Angajati
0
ASL DOSPERO SRL
CUI: 37380456CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.000 RON
Profit
238.449 RON
Angajati
0
DIUVI IMPEX SRL
CUI: 15317504CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2003-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.965 RON
Profit
133.866 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Bacău

T & D LEX S.R.L.
CUI: 39817612CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche2018-08-31
fara e-Factura
CONTESTĂ.RO S.R.L.
CUI: 39932662CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.200 RON
Profit
6.959 RON
Angajati
0
ANALITYC BUSINESS S.R.L.
CUI: 40068013CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
936.835 RON
Profit
365.689 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

MOLDOVA RENTCAR S.R.L.
CUI: 39837261CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2018-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.093 RON
Profit
125.992 RON
Angajati
0
DULCEŢICA MAMEI S.R.L.
CUI: 39713034CAEN: 1039
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2018-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.404 RON
Profit
2.885 RON
Angajati
0
ROXMAT SERVICES S.R.L.
CUI: 39983429CAEN: 5610
Activ
BACĂU, Sat Cotumba Com. Agăş2018-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.092 RON
Profit
5.072 RON
Angajati
3
DID LIV TRANS SRL
CUI: 38046684CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Sat Asău Com. Asău2017-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.083.939 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RĂDESCU MIHAELA YCM S.R.L.
CUI: 41182481CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Sat Poiana Sărată Com. Oituz2019-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.482 RON
Profit
19.279 RON
Angajati
1
MESSINA DISTRIBUTIE SRL
CUI: 952460CAEN: 4690
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.547.984 RON
Profit
1.380.933 RON
Angajati
63

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAFE LINE S.R.L.?

CUI-ul SAFE LINE S.R.L. este 39853720.

Unde este sediul SAFE LINE S.R.L.?

SAFE LINE S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Parcului nr. 7, 605200, Orş. Comăneşti, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata SAFE LINE S.R.L.?

SAFE LINE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAFE LINE S.R.L. in 2024?

In 2024, SAFE LINE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 281.451 RON.

Cati angajati are SAFE LINE S.R.L.?

SAFE LINE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SAFE LINE S.R.L.?

SAFE LINE S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat SAFE LINE S.R.L. in 2024?

SAFE LINE S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.163 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.