Activ

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.

CUI: 39859286
CIF: 39859286
Reg. Com.: J29/1821/2018
CAEN: 3312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mașinilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:15

Despre DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mașinilor" (cod CAEN 3312), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.350 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+396.1%). Profitul net inregistrat a fost de 16.564 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 16.355 RON in 2018 la 19.350 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.350 RON
Venituri totale
19.350 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
19.350 RON
Profit net
16.564 RON
Marja profit net
85,60%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
92.326 RON
Stocuri
2.504 RON
Creanțe
54.200 RON
Casa & conturi bănci
35.622 RON
Capital propriu
79.987 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Republicii nr. 30, 105600
Telefon0720333954

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Republicii nr. 30, 105600
Cod poștal: 105600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Republicii nr. 30, 105600
Cod postal
105600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.09.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.350 RON
Rezultat net
16.564 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.350 RON 3.900 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.350 RON 3.900 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 3.063 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.350 RON 837 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.564 RON 703 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 92.326 RON 70.326 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 92.326 RON 70.326 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.504 RON 2.504 RON
CreanțeSume de încasat 54.200 RON 54.200 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.622 RON 13.622 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.339 RON 6.903 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 79.987 RON 63.423 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active92.326RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale92.326 RON
Datorii totale12.339 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,9 %Profit net / active totale
ROE
20,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.350 +396,2% față de anul precedent 19.350 0 19.350 +2.211,8% față de anul precedent 16.564 +2.256,2% față de anul precedent 0 0
2023 3.900 -68,4% față de anul precedent 3.900 3.063 837 703 0 0
2022 12.340 -69,4% față de anul precedent 12.513 13.828 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.315 1.510
2021 40.290 +66,2% față de anul precedent 40.291 4.077 36.214 +149,0% față de anul precedent 35.005 +149,8% față de anul precedent 0 0
2020 24.240 -59,4% față de anul precedent 24.240 9.697 14.543 -52,0% față de anul precedent 14.012 -52,8% față de anul precedent 0 0
2019 59.735 +265,2% față de anul precedent 59.735 29.466 30.269 +216,5% față de anul precedent 29.671 +217,6% față de anul precedent 0 0
2018 16.355 16.355 6.791 9.564 9.342 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 92.326 92.326 2.504 54.200 35.622
2023 0 70.326 70.326 2.504 54.200 13.622
2022 0 69.698 69.698 2.504 4.200 62.994
2021 0 67.116 67.116 2.504 4.200 60.412
2020 0 30.930 30.930 1.618 1.350 27.962
2019 0 43.510 43.510 1.617 1.350 40.543
2018 61 11.558 11.619 65 2.130 9.363

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.339 +78,8% față de anul precedent 79.987 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 6.903 -1,1% față de anul precedent 63.423 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.978 +141,8% față de anul precedent 62.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.886 +69,3% față de anul precedent 64.230 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.705 -60,3% față de anul precedent 29.225 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 4.297 +106,9% față de anul precedent 39.213 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.077 9.542 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.350 RON. Profit: 16.564 RON

Cifra de afaceri: 19.350 RON. Profit: 16.564 RON

Cifra de afaceri
19.350 RON +396.15% față de anul precedent
Profit net
16.564 RON +2256.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.339 RON +78.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.900 RON. Profit: 703 RON

Cifra de afaceri: 3.900 RON. Profit: 703 RON

Cifra de afaceri
3.900 RON -68.4% față de anul precedent
Profit net
703 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.903 RON -1.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.340 RON -69.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.510 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.978 RON +141.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.290 RON. Profit: 35.005 RON

Cifra de afaceri: 40.290 RON. Profit: 35.005 RON

Cifra de afaceri
40.290 RON +66.21% față de anul precedent
Profit net
35.005 RON +149.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.886 RON +69.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 24.240 RON. Profit: 14.012 RON

Cifra de afaceri: 24.240 RON. Profit: 14.012 RON

Cifra de afaceri
24.240 RON -59.42% față de anul precedent
Profit net
14.012 RON -52.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.705 RON -60.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 59.735 RON. Profit: 29.671 RON

Cifra de afaceri: 59.735 RON. Profit: 29.671 RON

Cifra de afaceri
59.735 RON +265.24% față de anul precedent
Profit net
29.671 RON +217.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.297 RON +106.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.355 RON. Profit: 9.342 RON

Cifra de afaceri: 16.355 RON. Profit: 9.342 RON

Cifra de afaceri
16.355 RON
Profit net
9.342 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.077 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDARO SOLUTIONS SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3312, Prahova

ANBORO S.R.L.
CUI: 49872495CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Ezeni Com. Filipeştii de Târg2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.721 RON
Profit
5.873 RON
Angajati
0
YANDOOANYSON S.R.L.
CUI: 44455110CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2021-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.022 RON
Profit
1.653 RON
Angajati
0
TEHNO ING MULTISERVICE S.R.L.
CUI: 39987439CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.862 RON
Profit
33.148 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3312, Prahova

OPTIM TEHNIC SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39577587CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2018-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.031 RON
Profit
57.969 RON
Angajati
0
RS KUBYK TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 38989466CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.323 RON
Profit
12.547 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

ANILACAR S.R.L.
CUI: 39859910CAEN: 7020
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FIRSTPNEU AUTOPARTS S.R.L.
CUI: 39853119CAEN: 4782
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2018-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.319.708 RON
Profit
773.878 RON
Angajati
13
COSTIN ŞI ORESTA S.R.L.
CUI: 39865091CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.564 RON
Profit
75.668 RON
Angajati
0
FORTIS CONTROL S.R.L.
CUI: 39763709CAEN: 7490
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.252 RON
Profit
28.137 RON
Angajati
0
AIDANTRANSCOM S.R.L.
CUI: 39938827CAEN: 5231
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2018-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.250 RON
Profit
51.333 RON
Angajati
1
AUXILIUM VET S.R.L.
CUI: 38748328CAEN: 7500
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2018-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.339 RON
Profit
5.137 RON
Angajati
2
LORENA ANAMARIA S.R.L.
CUI: 40566514CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2019-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.634 RON
Profit
3.681 RON
Angajati
1
MEGAL GROUP SRL
CUI: 19284825CAEN: 6421
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-12-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.?

CUI-ul DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. este 39859286.

Unde este sediul DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.?

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Republicii nr. 30, 105600, Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.?

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. in 2024?

In 2024, DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.350 RON.

Ce activitate are DARO SOLUTIONS SERV S.R.L.?

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. are codul CAEN principal 3312 (Repararea și întreținerea mașinilor).

Ce profit a inregistrat DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. in 2024?

DARO SOLUTIONS SERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 16.564 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.