Alte forme de învățământ n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 8 octombrie 2026 la 18:36
Despre ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.147 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.6%). Profitul net inregistrat a fost de 17.059 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.620 RON in 2018 la 48.147 RON in 2025.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 48.147 RON
- Venituri totale
- 48.147 RON
- Cheltuieli totale
- 28.048 RON
- Profit brut
- 20.099 RON
- Profit net
- 17.059 RON
- Marja profit net
- 35,43%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 5.621 RON
- Stocuri
- 2.705 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.916 RON
- Capital propriu
- 4.804 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 213, 20864
- Cod postal
- 20864
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 28.05.2025
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 15 mai 2024
- Data reactivare
- 31 octombrie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 48.147 RON
- Rezultat net
- 17.059 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 48.147 RON | 59.149 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 48.147 RON | 59.149 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 28.048 RON | 51.670 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 20.099 RON | 7.479 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 17.059 RON | 6.890 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 5.621 RON | 1.765 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.621 RON | 1.765 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.705 RON | 1.653 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.916 RON | 112 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 817 RON | 14.020 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 4.804 RON | -12.255 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 303,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 355,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 6,88 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 85,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.147 -18,6% față de anul precedent | 48.147 | 28.048 | 20.099 +168,7% față de anul precedent | 17.059 +147,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 59.149 +19,1% față de anul precedent | 59.149 | 51.670 | 7.479 +68,8% față de anul precedent | 6.890 +75,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 49.660 +1,7% față de anul precedent | 49.660 | 45.229 | 4.431 +75,9% față de anul precedent | 3.933 +87,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 48.835 +32,3% față de anul precedent | 48.885 | 46.366 | 2.519 | 2.102 | 0 | 0 |
| 2021 | 36.902 +60,0% față de anul precedent | 37.199 | 45.739 | 0 | 0 | 8.540 | 8.910 |
| 2020 | 23.065 -4,9% față de anul precedent | 28.811 | 41.734 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.923 | 13.154 |
| 2019 | 24.244 +1.396,5% față de anul precedent | 24.244 | 19.421 | 4.823 | 4.216 | 0 | 0 |
| 2018 | 1.620 | 1.620 | 9.125 | 0 | 0 | 7.505 | 7.532 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 5.621 | 5.621 | 2.705 | 0 | 2.916 |
| 2024 | 0 | 1.765 | 1.765 | 1.653 | 0 | 112 |
| 2023 | 0 | 2.028 | 2.028 | 1.590 | 0 | 438 |
| 2022 | 0 | 2.086 | 2.086 | 1.067 | 1 | 1.018 |
| 2021 | 0 | 6.241 | 6.241 | 2.063 | 6 | 4.172 |
| 2020 | 0 | 7.081 | 7.081 | 6.963 | 8 | 110 |
| 2019 | 0 | 4.906 | 4.906 | 3.149 | 0 | 1.757 |
| 2018 | 0 | 2.233 | 2.233 | 1.988 | 0 | 245 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 817 -94,2% față de anul precedent | 4.804 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2024 | 14.020 -33,8% față de anul precedent | -12.255 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 21.173 -15,9% față de anul precedent | -19.145 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 25.164 -19,9% față de anul precedent | -23.078 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 31.421 +34,6% față de anul precedent | -25.180 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 23.351 +191,1% față de anul precedent | -16.270 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 8.022 -16,1% față de anul precedent | -3.116 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 9.565 | -7.332 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
12 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16825/2026modificare dovada sediu social
modificare dovada sediu social
Deschide înregistrarea completă2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 48.147 RON. Profit: 17.059 RON
Cifra de afaceri: 48.147 RON. Profit: 17.059 RON
- Cifra de afaceri
- 48.147 RON -18.6% față de anul precedent
- Profit net
- 17.059 RON +147.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 817 RON -94.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 59.149 RON. Profit: 6.890 RON
Cifra de afaceri: 59.149 RON. Profit: 6.890 RON
- Cifra de afaceri
- 59.149 RON +19.11% față de anul precedent
- Profit net
- 6.890 RON +75.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.020 RON -33.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 49.660 RON. Profit: 3.933 RON
Cifra de afaceri: 49.660 RON. Profit: 3.933 RON
- Cifra de afaceri
- 49.660 RON +1.69% față de anul precedent
- Profit net
- 3.933 RON +87.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.173 RON -15.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 48.835 RON. Profit: 2.102 RON
Cifra de afaceri: 48.835 RON. Profit: 2.102 RON
- Cifra de afaceri
- 48.835 RON +32.34% față de anul precedent
- Profit net
- 2.102 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.164 RON -19.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.902 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 36.902 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 36.902 RON +59.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.910 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 31.421 RON +34.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.065 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.065 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.065 RON -4.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.154 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 23.351 RON +191.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 24.244 RON. Profit: 4.216 RON
Cifra de afaceri: 24.244 RON. Profit: 4.216 RON
- Cifra de afaceri
- 24.244 RON +1396.54% față de anul precedent
- Profit net
- 4.216 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.022 RON -16.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.620 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.620 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.620 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.532 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.565 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
05.052026Mentiune · Buletin 16825/2026modificare dovada sediu social
modificare dovada sediu social
- Companie
- ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.
- CUI
- 39862940
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 05.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2018013028403
- EUID
- ROONRC.J2018013028403
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Calea MOŞILOR, Nr. 213, Bl. 21A, Scara B, Ap. 64
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 358900
- Data încheierii
- 04.05.2026
- Număr dosar
- 1737178
- Data dosarului
- 28.04.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Daniela Balint
Subiecte
modificare dovada sediu social
Documente menționate
- Contract de închiriere din 03.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.?
CUI-ul ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. este 39862940.
Unde este sediul ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.?
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 213, 20864, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.?
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. in 2025?
In 2025, ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 48.147 RON.
Ce activitate are ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L.?
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).
Ce profit a inregistrat ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. in 2025?
ATELIER DANIELA DINCĂ S.R.L. a inregistrat un profit net de 17.059 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 8 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 8 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.