Activ Plătitor TVA

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 39884131
CIF: RO39884131
Reg. Com.: J23/4504/2018
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:57

Despre MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 271.627 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.275 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 91.449 RON in 2018 la 271.627 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
271.627 RON
Venituri totale
271.760 RON
Cheltuieli totale
262.496 RON
Profit brut
9.264 RON
Profit net
1.275 RON
Marja profit net
0,47%
Active imobilizate
7.805 RON
Active circulante
36.827 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.596 RON
Casa & conturi bănci
8.231 RON
Capital propriu
1.515 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Orizontului nr. 53, 77085
Detalii adresaCamera 1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Orizontului nr. 53, 77085
Cod poștal: 77085
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Orizontului nr. 53, 77085
Detalii
Camera 1
Cod postal
77085
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
271.627 RON
Rezultat net
1.275 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 271.627 RON 374.542 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 271.760 RON 377.421 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 262.496 RON 336.669 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.264 RON 40.752 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.275 RON 37.053 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.805 RON 10.941 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.827 RON 58.358 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 44.632 RON 69.299 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.596 RON 43.310 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.231 RON 15.048 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.117 RON 31.990 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.515 RON 37.293 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active44.632RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

96,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale44.632 RON
Datorii totale43.117 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,9 %Profit net / active totale
ROE
84,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 271.627 -27,5% față de anul precedent 271.760 262.496 9.264 -77,3% față de anul precedent 1.275 -96,6% față de anul precedent 0 0
2023 374.542 +18,1% față de anul precedent 377.421 336.669 40.752 -49,9% față de anul precedent 37.053 -52,7% față de anul precedent 0 0
2022 317.043 +7,8% față de anul precedent 319.652 238.287 81.365 -38,0% față de anul precedent 78.257 -37,9% față de anul precedent 0 0
2021 294.082 +55,9% față de anul precedent 298.842 167.659 131.183 +16,9% față de anul precedent 126.108 +18,0% față de anul precedent 0 0
2020 188.647 -2,8% față de anul precedent 190.991 78.799 112.192 -1,0% față de anul precedent 106.851 -0,6% față de anul precedent 0 0
2019 194.143 +112,3% față de anul precedent 194.143 80.784 113.359 +77,4% față de anul precedent 107.535 +75,8% față de anul precedent 0 0
2018 91.449 91.449 27.543 63.906 61.163 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.805 36.827 44.632 0 28.596 8.231
2023 10.941 58.358 69.299 0 43.310 15.048
2022 3.898 91.801 95.699 0 61.683 30.118
2021 7.918 134.604 142.522 0 119.713 14.891
2020 11.938 111.641 123.579 0 108.110 3.531
2019 8.283 102.383 110.666 0 87.241 15.142
2018 311 66.960 67.271 0 20.678 46.282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.117 +34,8% față de anul precedent 1.515 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 31.990 +86,1% față de anul precedent 37.293 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 17.186 +26,4% față de anul precedent 78.497 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 13.599 +48,6% față de anul precedent 126.348 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 9.153 +216,6% față de anul precedent 107.091 Neraportat 1
2019 2.891 -51,1% față de anul precedent 107.775 Neraportat 0
2018 5.908 61.363 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

59din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMANAGIT SOLUTIONS S.R.L. prin Laurentiu Adrian NicolaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37472/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 271.627 RON. Profit: 1.275 RON

Cifra de afaceri: 271.627 RON. Profit: 1.275 RON

Cifra de afaceri
271.627 RON -27.48% față de anul precedent
Profit net
1.275 RON -96.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
43.117 RON +34.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 374.542 RON. Profit: 37.053 RON

Cifra de afaceri: 374.542 RON. Profit: 37.053 RON

Cifra de afaceri
374.542 RON +18.14% față de anul precedent
Profit net
37.053 RON -52.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
31.990 RON +86.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 317.043 RON. Profit: 78.257 RON

Cifra de afaceri: 317.043 RON. Profit: 78.257 RON

Cifra de afaceri
317.043 RON +7.81% față de anul precedent
Profit net
78.257 RON -37.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.186 RON +26.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 294.082 RON. Profit: 126.108 RON

Cifra de afaceri: 294.082 RON. Profit: 126.108 RON

Cifra de afaceri
294.082 RON +55.89% față de anul precedent
Profit net
126.108 RON +18.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.599 RON +48.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 188.647 RON. Profit: 106.851 RON

Cifra de afaceri: 188.647 RON. Profit: 106.851 RON

Cifra de afaceri
188.647 RON -2.83% față de anul precedent
Profit net
106.851 RON -0.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.153 RON +216.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 194.143 RON. Profit: 107.535 RON

Cifra de afaceri: 194.143 RON. Profit: 107.535 RON

Cifra de afaceri
194.143 RON +112.3% față de anul precedent
Profit net
107.535 RON +75.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.891 RON -51.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 91.449 RON. Profit: 61.163 RON

Cifra de afaceri: 91.449 RON. Profit: 61.163 RON

Cifra de afaceri
91.449 RON
Profit net
61.163 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.908 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMANAGIT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti (ILFOV)

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37472/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39884131
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J23/4504/2018
EUID
ROONRC.J23/4504/2018
Sediu
Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Jud. Ilfov, Strada ORIZONTULUI, Nr. 53, Camera 1
Județ
Ilfov
Număr încheiere
795400
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
3572558
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Iuliana Robu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3572558 din 07.09.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37472/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Ilfov

LEVEL UP CONSULTANCY S.R.L.
CUI: 41016810CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.859 RON
Profit
217.311 RON
Angajati
0
ANOMAR CONSULTING S.R.L.
CUI: 41782052CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2019-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.250 RON
Profit
96.384 RON
Angajati
1
ALPHA ADMIN ZONE S.R.L.
CUI: 39610063CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.890 RON
Profit
57.701 RON
Angajati
1
JUGGER CONSULTING S.R.L.
CUI: 46446428CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.250 RON
Profit
193.318 RON
Angajati
1
PROJECT WAYS S.R.L.
CUI: 43169110CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Com. Baloteşti2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.000 RON
Profit
185.103 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Ilfov

INNOVATION IN HEALTH S.R.L.
CUI: 39773982CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2018-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

TOMIAN ELECTROSERV S.R.L.
CUI: 39884123CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Buriaş Com. Periş2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOTAL POOL & SPA S.R.L.
CUI: 39884166CAEN: 4399
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.919.272 RON
Profit
187.337 RON
Angajati
1
BOA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39879356CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2018-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LATELIER DESSERT LUPE S.R.L.
CUI: 39885978CAEN: 1071
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.145 RON
Profit
25.622 RON
Angajati
1
HAO PENG & RO S.R.L.
CUI: 39833928CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRICK SPORTS&SPA S.R.L.
CUI: 39933650CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2018-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SBA COFRAJE S.R.L.
CUI: 39343861CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.320.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
ALIADA EXCLUSIV S.R.L.
CUI: 40465510CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2019-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GENTELMANS WARDROBE SRL
CUI: 33462430CAEN: 4771
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2014-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
931.130 RON
Profit
165.619 RON
Angajati
2
GOLDELITA S.R.L.
CUI: 44639708CAEN: 0113
Activ
ILFOV, Sat Şindriliţa Com. Găneasa2021-07-26
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. este 39884131.

Unde este sediul MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.?

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, Str. Orizontului nr. 53, 77085, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.?

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 271.627 RON.

Cati angajati are MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.?

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MANAGIT SOLUTIONS S.R.L.?

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

MANAGIT SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.275 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.