Activ

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 39918749
CIF: 39918749
Reg. Com.: F05/2149/2018
CAEN: 4772
Formă: Necunoscut
Înființată: 26 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:00

Despre CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Salonta, judetul BIHOR, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele" (cod CAEN 4772), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Octavian Goga nr. 23
Telefon0744764171

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Octavian Goga nr. 23
Cod poștal: 415500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Republicii nr. 117, 415500
Cod postal
415500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.09.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4772 in Mun. Salonta (BIHOR)

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4772 in Mun. Salonta (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4772, Bihor

BENVENUTI SRL
CUI: 15640024CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.464.387 RON
Profit
24.346.470 RON
Angajati
431
ULIROD COM SRL
CUI: 6236532CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.626.199 RON
Profit
417.576 RON
Angajati
15
TOP SHOES & MORE ROMANIA SRL
CUI: 35336268CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Orş. Valea lui Mihai2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.091.478 RON
Profit
558.461 RON
Angajati
11
MAXMARIBON SRL
CUI: 34880546CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.954.759 RON
Profit
160.303 RON
Angajati
9
LINGYONG SRL
CUI: 16527814CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.595.129 RON
Profit
5.306 RON
Angajati
4
GILALEXA SRL
CUI: 32631328CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
848.782 RON
Profit
79.207 RON
Angajati
3
AVALINE MODA STORE S.R.L.
CUI: 42804760CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.465 RON
Profit
156.603 RON
Angajati
4
CRISTIAN SERV COM SRL
CUI: 2722629CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.248 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BRANDS FLUENT S.R.L.
CUI: 38840498CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
724.304 RON
Profit
272.836 RON
Angajati
1
TACOMAR SRL
CUI: 5908058CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
683.675 RON
Profit
97.579 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 39918749.

Unde este sediul CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Octavian Goga nr. 23, Mun. Salonta, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CHIRLA SIMONA CAMELIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4772 (Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.