Activ

SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 39920544
CIF: 39920544
Reg. Com.: F07/745/2018
CAEN: 5210
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 26 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Despre SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Depozitări" (cod CAEN 5210), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5210, Botoşani

ADELIN IMPEX SRL
CUI: 15604722CAEN: 5210
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2003-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.328.596 RON
Profit
554.644 RON
Angajati
6
FREEZE DEPOLOGISTIC S.R.L.
CUI: 46381140CAEN: 5210
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2022-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
9.843 RON
Angajati
1
CORMIRAL FOREST S.R.L.
CUI: 45956399CAEN: 5210
Activ
BOTOŞANI, Sat Zlătunoaia Com. Lunca2022-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 39920544.

Cand a fost infiintata SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SPRINCIANĂ DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5210 (Depozitări).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
24 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.