Activ

OZARK ADVISORY S.R.L.

CUI: 39923290
CIF: 39923290
Reg. Com.: J40/13831/2018
CAEN: 6209
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:29

Despre OZARK ADVISORY S.R.L.

OZARK ADVISORY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6209). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OZARK ADVISORY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 215.486 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-63.7%). Profitul net inregistrat a fost de 58.052 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 134.384 RON in 2018 la 215.486 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
215.486 RON
Venituri totale
215.542 RON
Cheltuieli totale
155.378 RON
Profit brut
60.164 RON
Profit net
58.052 RON
Marja profit net
26,94%
Active imobilizate
4.652 RON
Active circulante
109.913 RON
Stocuri
8.338 RON
Creanțe
100.157 RON
Casa & conturi bănci
1.418 RON
Capital propriu
58.292 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tuzla nr. 39, 23881
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tuzla nr. 39, 23881
Cod poștal: 23881
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tuzla nr. 39, 23881
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
23881
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 august 2020 - 11 martie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
215.486 RON
Rezultat net
58.052 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 215.486 RON 593.825 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 215.542 RON 594.738 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 155.378 RON 163.499 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 60.164 RON 431.239 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 58.052 RON 425.420 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.652 RON 11.868 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 109.913 RON 462.700 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 114.565 RON 474.568 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.338 RON 9.757 RON
CreanțeSume de încasat 100.157 RON 449.987 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.418 RON 2.956 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 56.273 RON 48.908 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 58.292 RON 425.660 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active114.565RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale114.565 RON
Datorii totale56.273 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
50,7 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 215.486 -63,7% față de anul precedent 215.542 155.378 60.164 -86,1% față de anul precedent 58.052 -86,4% față de anul precedent 0 0
2023 593.825 +0,3% față de anul precedent 594.738 163.499 431.239 -9,9% față de anul precedent 425.420 -7,8% față de anul precedent 0 0
2022 591.916 +2,3% față de anul precedent 592.432 113.713 478.719 -2,4% față de anul precedent 461.316 -2,9% față de anul precedent 0 0
2021 578.409 +6,2% față de anul precedent 578.729 88.233 490.496 -5,0% față de anul precedent 475.226 -5,1% față de anul precedent 0 0
2020 544.760 +114,6% față de anul precedent 545.502 29.134 516.368 +110,8% față de anul precedent 500.780 +111,0% față de anul precedent 0 0
2019 253.838 +88,9% față de anul precedent 254.247 9.255 244.992 +90,8% față de anul precedent 237.376 +90,8% față de anul precedent 0 0
2018 134.384 134.460 6.029 128.431 124.399 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.652 109.913 114.565 8.338 100.157 1.418
2023 11.868 462.700 474.568 9.757 449.987 2.956
2022 18.438 510.490 528.928 8.338 396.395 105.757
2021 22.727 688.143 710.870 0 626.949 61.194
2020 31.524 667.180 698.704 0 60.402 606.778
2019 0 240.892 240.892 0 19.679 221.213
2018 0 129.581 129.581 0 0 129.581

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 56.273 +15,1% față de anul precedent 58.292 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 48.908 -27,4% față de anul precedent 425.660 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 67.372 +167,7% față de anul precedent 461.556 Neraportat 1
2021 25.169 -28,8% față de anul precedent 685.701 Neraportat 0
2020 35.365 +969,7% față de anul precedent 663.339 Neraportat 0
2019 3.306 -33,6% față de anul precedent 237.586 Neraportat 0
2018 4.982 124.599 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 215.486 RON. Profit: 58.052 RON

Cifra de afaceri: 215.486 RON. Profit: 58.052 RON

Cifra de afaceri
215.486 RON -63.71% față de anul precedent
Profit net
58.052 RON -86.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
56.273 RON +15.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 593.825 RON. Profit: 425.420 RON

Cifra de afaceri: 593.825 RON. Profit: 425.420 RON

Cifra de afaceri
593.825 RON +0.32% față de anul precedent
Profit net
425.420 RON -7.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.908 RON -27.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 591.916 RON. Profit: 461.316 RON

Cifra de afaceri: 591.916 RON. Profit: 461.316 RON

Cifra de afaceri
591.916 RON +2.34% față de anul precedent
Profit net
461.316 RON -2.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
67.372 RON +167.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 578.409 RON. Profit: 475.226 RON

Cifra de afaceri: 578.409 RON. Profit: 475.226 RON

Cifra de afaceri
578.409 RON +6.18% față de anul precedent
Profit net
475.226 RON -5.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.169 RON -28.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 544.760 RON. Profit: 500.780 RON

Cifra de afaceri: 544.760 RON. Profit: 500.780 RON

Cifra de afaceri
544.760 RON +114.61% față de anul precedent
Profit net
500.780 RON +110.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.365 RON +969.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 253.838 RON. Profit: 237.376 RON

Cifra de afaceri: 253.838 RON. Profit: 237.376 RON

Cifra de afaceri
253.838 RON +88.89% față de anul precedent
Profit net
237.376 RON +90.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.306 RON -33.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.384 RON. Profit: 124.399 RON

Cifra de afaceri: 134.384 RON. Profit: 124.399 RON

Cifra de afaceri
134.384 RON
Profit net
124.399 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.982 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOZARK ADVISORY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

OZARK ADVISORY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6209 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6209, Municipiul Bucureşti

SIEVA PREMIUM SUPPLIER S.R.L.
CUI: 48803446CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.737 RON
Profit
108.020 RON
Angajati
1
TALMONY S.R.L.
CUI: 50114710CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.835 RON
Profit
141.603 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.513 RON
Profit
141.201 RON
Angajati
1
SANDS MOBILITY SRL
CUI: 22938512CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.419 RON
Profit
60.671 RON
Angajati
1
INDUSTRIAL ROBOTRONIX SRL
CUI: 36468550CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.736 RON
Profit
66.905 RON
Angajati
1
VIRTUAL HELPER S.R.L.
CUI: 47529793CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.039 RON
Profit
160.931 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6209, Municipiul Bucureşti

MAKE SAFE S.R.L.
CUI: 39947841CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-03
fara e-Factura
IV DRAMIOPROG S.R.L.
CUI: 39577374CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.367 RON
Profit
95.702 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MARKET FARM CONSULT S.R.L.
CUI: 39923265CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.453.566 RON
Profit
149.850 RON
Angajati
6
ROBERTA DRIVE S.R.L.
CUI: 39922871CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PANAIT ISTRATI RESIDENCE S.R.L.
CUI: 39924147CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.936 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOMMY CONFORT S.R.L.
CUI: 39905757CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.965 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IDEA MIMIKO S.R.L.
CUI: 39937520CAEN: 4754
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.121.162 RON
Profit
129.515 RON
Angajati
1
AZTEC MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 39722750CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RE CENTRO STUDIO S.R.L.
CUI: 40127497CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MKRISTIN CONF PROD DESIGN SRL
CUI: 37891361CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.572 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JALAL KHADDAM CONSULTING S.R.L.
CUI: 42053922CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.950 RON
Profit
109.384 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OZARK ADVISORY S.R.L.?

CUI-ul OZARK ADVISORY S.R.L. este 39923290.

Unde este sediul OZARK ADVISORY S.R.L.?

OZARK ADVISORY S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tuzla nr. 39, 23881, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata OZARK ADVISORY S.R.L.?

OZARK ADVISORY S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OZARK ADVISORY S.R.L. in 2024?

In 2024, OZARK ADVISORY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 215.486 RON.

Cati angajati are OZARK ADVISORY S.R.L.?

OZARK ADVISORY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OZARK ADVISORY S.R.L.?

OZARK ADVISORY S.R.L. are codul CAEN principal 6209.

Ce profit a inregistrat OZARK ADVISORY S.R.L. in 2024?

OZARK ADVISORY S.R.L. a inregistrat un profit net de 58.052 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.