Activ Plătitor TVAe‑Factură

LADCOM S.R.L.

CUI: 3992493
CIF: RO3992493
Reg. Com.: J08/1530/1993
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 mai 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:39

Despre LADCOM S.R.L.

LADCOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LADCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.039.286 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.220 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 204.860 RON in 2008 la 1.039.286 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.039.286 RON
Venituri totale
1.039.286 RON
Cheltuieli totale
1.037.337 RON
Profit brut
1.949 RON
Profit net
1.220 RON
Marja profit net
0,12%
Active imobilizate
135.844 RON
Active circulante
237.662 RON
Stocuri
183.848 RON
Creanțe
15.832 RON
Casa & conturi bănci
37.982 RON
Capital propriu
71.254 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Aleea Mimozei nr. 7, 500377
Telefon0746886052
Fax740068180

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Aleea Mimozei nr. 7, 500377
Cod poștal: 500377
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Aleea Mimozei nr. 7, 500377
Cod postal
500377
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.05.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.039.286 RON
Rezultat net
1.220 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.039.286 RON 994.825 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.039.286 RON 1.032.584 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.037.337 RON 1.025.226 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.949 RON 7.358 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.220 RON 5.039 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 135.844 RON 64.533 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 237.662 RON 240.679 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 373.506 RON 305.212 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 183.848 RON 188.197 RON
CreanțeSume de încasat 15.832 RON 51.698 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.982 RON 784 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 308.172 RON 258.856 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 71.254 RON 70.035 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active373.506RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale373.506 RON
Datorii totale308.172 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
1,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.039.286 +4,5% față de anul precedent 1.039.286 1.037.337 1.949 -73,5% față de anul precedent 1.220 -75,8% față de anul precedent 0 0
2023 994.825 +17,1% față de anul precedent 1.032.584 1.025.226 7.358 -79,1% față de anul precedent 5.039 -83,5% față de anul precedent 0 0
2022 849.818 +35,6% față de anul precedent 854.064 818.936 35.128 30.540 0 0
2021 626.805 +21,8% față de anul precedent 632.956 711.401 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 78.445 78.445
2020 514.581 -19,1% față de anul precedent 533.359 532.236 1.123 1.123 0 0
2019 635.867 -4,7% față de anul precedent 636.244 647.958 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.714 11.714
2018 666.957 +5,4% față de anul precedent 666.959 662.405 4.554 -65,3% față de anul precedent 1.425 -85,1% față de anul precedent 0 0
2017 632.998 +15,4% față de anul precedent 632.999 619.875 13.124 -71,7% față de anul precedent 9.574 -74,0% față de anul precedent 0 0
2016 548.468 +44,1% față de anul precedent 548.469 502.164 46.305 +69,4% față de anul precedent 36.886 +60,6% față de anul precedent 0 0
2015 380.760 +63,0% față de anul precedent 380.762 353.425 27.337 +254,3% față de anul precedent 22.963 +3.152,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 233.635 +21,1% față de anul precedent 233.636 225.921 7.715 706 0 0
2013 192.940 +18,5% față de anul precedent 192.940 194.925 0 0 1.985 7.353
2012 162.890 +2,3% față de anul precedent 162.892 168.936 0 0 6.044 6.044
2011 159.294 -9,2% față de anul precedent 159.442 165.950 0 0 6.508 6.508
2010 175.427 -13,8% față de anul precedent 176.321 178.811 0 0 2.490 5.715
2009 203.400 -0,7% față de anul precedent 203.407 212.870 0 0 9.463 12.330
2008 204.860 204.866 207.616 0 0 2.750 2.750

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 135.844 237.662 373.506 183.848 15.832 37.982
2023 64.533 240.679 305.212 188.197 51.698 784
2022 82.944 230.862 313.806 154.943 47.633 28.286
2021 0 205.312 205.312 155.954 32.467 16.891
2020 0 236.637 236.637 189.412 34.719 12.506
2019 0 257.233 257.233 196.522 47.663 13.048
2018 0 255.209 255.209 232.014 22.620 575
2017 0 237.515 237.515 215.527 20.639 1.349
2016 0 186.842 186.842 162.267 17.937 6.638
2015 0 171.647 171.647 130.709 12.722 28.216
2014 0 157.819 157.819 141.351 15.620 848
2013 0 136.785 136.785 126.487 8.867 1.431
2012 0 104.882 104.882 98.703 4.549 1.630
2011 495 110.356 110.851 106.692 2.440 1.224
2010 1.062 147.129 148.191 111.242 35.330 557
2009 1.629 142.951 144.580 103.364 37.658 1.929
2008 2.498 97.742 100.240 88.091 5.080 4.571

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 308.172 +19,1% față de anul precedent 71.254 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 258.856 +4,0% față de anul precedent 70.035 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 248.810 -9,8% față de anul precedent 64.996 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 275.856 +58,7% față de anul precedent -70.544 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 173.829 -11,1% față de anul precedent 62.808 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 195.548 +7,6% față de anul precedent 61.685 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 181.810 +9,8% față de anul precedent 73.399 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 165.541 +33,0% față de anul precedent 71.974 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 124.442 -37,2% față de anul precedent 62.400 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 198.263 -2,0% față de anul precedent -19.286 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 202.228 +8,3% față de anul precedent -42.249 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 186.796 +26,2% față de anul precedent -42.955 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 147.984 +2,9% față de anul precedent -35.602 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 143.839 -17,3% față de anul precedent -29.558 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 173.958 +6,0% față de anul precedent -23.050 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 164.132 +47,2% față de anul precedent -17.335 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 111.483 -5.005 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.039.286 RON. Profit: 1.220 RON

Cifra de afaceri: 1.039.286 RON. Profit: 1.220 RON

Cifra de afaceri
1.039.286 RON +4.47% față de anul precedent
Profit net
1.220 RON -75.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
308.172 RON +19.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 994.825 RON. Profit: 5.039 RON

Cifra de afaceri: 994.825 RON. Profit: 5.039 RON

Cifra de afaceri
994.825 RON +17.06% față de anul precedent
Profit net
5.039 RON -83.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
258.856 RON +4.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 849.818 RON. Profit: 30.540 RON

Cifra de afaceri: 849.818 RON. Profit: 30.540 RON

Cifra de afaceri
849.818 RON +35.58% față de anul precedent
Profit net
30.540 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
248.810 RON -9.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 626.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 626.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
626.805 RON +21.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
78.445 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
275.856 RON +58.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 514.581 RON. Profit: 1.123 RON

Cifra de afaceri: 514.581 RON. Profit: 1.123 RON

Cifra de afaceri
514.581 RON -19.07% față de anul precedent
Profit net
1.123 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
173.829 RON -11.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 635.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 635.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
635.867 RON -4.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.714 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
195.548 RON +7.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 666.957 RON. Profit: 1.425 RON

Cifra de afaceri: 666.957 RON. Profit: 1.425 RON

Cifra de afaceri
666.957 RON +5.36% față de anul precedent
Profit net
1.425 RON -85.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
181.810 RON +9.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 632.998 RON. Profit: 9.574 RON

Cifra de afaceri: 632.998 RON. Profit: 9.574 RON

Cifra de afaceri
632.998 RON +15.41% față de anul precedent
Profit net
9.574 RON -74.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
165.541 RON +33.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 548.468 RON. Profit: 36.886 RON

Cifra de afaceri: 548.468 RON. Profit: 36.886 RON

Cifra de afaceri
548.468 RON +44.05% față de anul precedent
Profit net
36.886 RON +60.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
124.442 RON -37.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 380.760 RON. Profit: 22.963 RON

Cifra de afaceri: 380.760 RON. Profit: 22.963 RON

Cifra de afaceri
380.760 RON +62.97% față de anul precedent
Profit net
22.963 RON +3152.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
198.263 RON -1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 233.635 RON. Profit: 706 RON

Cifra de afaceri: 233.635 RON. Profit: 706 RON

Cifra de afaceri
233.635 RON +21.09% față de anul precedent
Profit net
706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
202.228 RON +8.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 192.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 192.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
192.940 RON +18.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.353 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
186.796 RON +26.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 162.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 162.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
162.890 RON +2.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.044 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
147.984 RON +2.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 159.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.294 RON -9.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.508 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.839 RON -17.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 175.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 175.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
175.427 RON -13.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.715 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
173.958 RON +5.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 203.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.400 RON -0.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.330 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
164.132 RON +47.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 204.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204.860 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.750 RON
Angajati
3
Datorii
111.483 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Braşov

PUSH-UP DISTRIBUTIE S.R.L.
CUI: 42263096CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.181.266 RON
Profit
60.095 RON
Angajati
1
BDA INVEST ALEN & GABI S.R.L.
CUI: 42003240CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
935.069 RON
Profit
186.503 RON
Angajati
2
SPEED TEXTIL SRL
CUI: 15862616CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.286.395 RON
Profit
19.026 RON
Angajati
2
MODISSIMA SRL
CUI: 34160235CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
891.669 RON
Profit
55.722 RON
Angajati
2
FLOPES MODE PRODIMPEX SRL
CUI: 9761331CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1997-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.861.145 RON
Profit
162.906 RON
Angajati
11
TAVADI S.R.L.
CUI: 15384260CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.142 RON
Profit
27.597 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Braşov

NAMAD EXIM S.R.L.
CUI: 3991862CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.634 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROGIR S.R.L.
CUI: 3582973CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-03-19
fara e-Factura
TOBRAD COM SRL
CUI: 5096546CAEN: 4642
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni1994-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

SLIF SRL
CUI: 3992469CAEN: 4755
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.795 RON
Profit
1.861 RON
Angajati
0
PETMA IMPEX SRL
CUI: 3992507CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.750 RON
Profit
90.890 RON
Angajati
0
D-CONCEPT SRL
CUI: 3991692CAEN: 2370
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.631 RON
Profit
80.389 RON
Angajati
1
FAIMONS CONSULTING S.R.L.
CUI: 4016948CAEN: 7490
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.000 RON
Profit
69.020 RON
Angajati
4
CONEREX SRL
CUI: 3624424CAEN: 5630
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.872 RON
Profit
10.773 RON
Angajati
1
GLEMM ELECTRONICS SRL
CUI: 4382957CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LADIES SRL
CUI: 1091791CAEN: 9621
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.730 RON
Profit
11.803 RON
Angajati
0
POPICA PROD S.R.L.
CUI: 7356251CAEN: 1073
Activ
BRAŞOV, Sat Vama Buzăului Com. Vama Buzăului1995-05-29
fara e-Factura
EUROFUNY TRANSPORTI SRL
CUI: 31271280CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.039.340 RON
Profit
62.865 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LADCOM S.R.L.?

CUI-ul LADCOM S.R.L. este 3992493.

Unde este sediul LADCOM S.R.L.?

LADCOM S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Aleea Mimozei nr. 7, 500377, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata LADCOM S.R.L.?

LADCOM S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LADCOM S.R.L. in 2024?

In 2024, LADCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.039.286 RON.

Cati angajati are LADCOM S.R.L.?

LADCOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LADCOM S.R.L.?

LADCOM S.R.L. are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat LADCOM S.R.L. in 2024?

LADCOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.220 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.