Activ Plătitor TVA

TMO ENMARM S.R.L.

CUI: 39925673
CIF: RO39925673
Reg. Com.: J2018000810183
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 septembrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:29

Despre TMO ENMARM S.R.L.

TMO ENMARM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TMO ENMARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.318 RON, in crestere fata de anul precedent (+49.0%). Profitul net inregistrat a fost de 269 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
290.318 RON
Venituri totale
290.318 RON
Cheltuieli totale
287.581 RON
Profit brut
2.737 RON
Profit net
269 RON
Marja profit net
0,09%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
34.345 RON
Stocuri
28.978 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.367 RON
Capital propriu
31.585 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Mihail Sadoveanu nr. 2
Telefon0731662362

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Mihail Sadoveanu nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Mihail Sadoveanu nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
290.318 RON
Rezultat net
269 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 290.318 RON 194.782 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 290.318 RON 194.805 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 287.581 RON 161.900 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.737 RON 32.905 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 269 RON 31.116 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.345 RON 35.240 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 34.345 RON 35.240 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 28.978 RON 17.821 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.367 RON 17.419 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.760 RON 3.924 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 31.585 RON 31.316 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active34.345RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale34.345 RON
Datorii totale2.760 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
0,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 290.318 +49,1% față de anul precedent 290.318 287.581 2.737 -91,7% față de anul precedent 269 -99,1% față de anul precedent 0 0
2023 194.782 +18,6% față de anul precedent 194.805 161.900 32.905 +53,7% față de anul precedent 31.116 +57,4% față de anul precedent 0 0
2022 164.266 +79,0% față de anul precedent 164.273 142.861 21.412 +331,5% față de anul precedent 19.771 +350,3% față de anul precedent 0 0
2021 91.767 +206,9% față de anul precedent 91.767 86.805 4.962 4.391 0 0
2020 29.905 +243,7% față de anul precedent 29.905 42.832 0 0 12.927 13.302
2019 8.700 8.700 12.808 0 0 4.108 4.261
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 34.345 34.345 28.978 0 5.367
2023 0 35.240 35.240 17.821 0 17.419
2022 0 14.890 14.890 13.793 100 997
2021 0 15.185 15.185 14.507 184 494
2020 0 27.299 27.299 8.597 15.850 2.852
2019 0 9.907 9.907 9.712 0 195
2018 0 1.200 1.200 1.000 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.760 -29,7% față de anul precedent 31.585 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.924 -51,5% față de anul precedent 31.316 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.090 -71,3% față de anul precedent 6.800 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 28.157 -37,0% față de anul precedent -12.972 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 44.662 +219,8% față de anul precedent -17.363 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 13.968 +1.296,8% față de anul precedent -4.061 Neraportat 1
2018 1.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 290.318 RON. Profit: 269 RON

Cifra de afaceri: 290.318 RON. Profit: 269 RON

Cifra de afaceri
290.318 RON +49.05% față de anul precedent
Profit net
269 RON -99.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.760 RON -29.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 194.782 RON. Profit: 31.116 RON

Cifra de afaceri: 194.782 RON. Profit: 31.116 RON

Cifra de afaceri
194.782 RON +18.58% față de anul precedent
Profit net
31.116 RON +57.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.924 RON -51.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 164.266 RON. Profit: 19.771 RON

Cifra de afaceri: 164.266 RON. Profit: 19.771 RON

Cifra de afaceri
164.266 RON +79% față de anul precedent
Profit net
19.771 RON +350.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.090 RON -71.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 91.767 RON. Profit: 4.391 RON

Cifra de afaceri: 91.767 RON. Profit: 4.391 RON

Cifra de afaceri
91.767 RON +206.86% față de anul precedent
Profit net
4.391 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.157 RON -36.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 29.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.905 RON +243.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.302 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.662 RON +219.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.700 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.261 RON
Angajati
1
Datorii
13.968 RON +1296.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTMO ENMARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

TMO ENMARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Gorj

OPTICAL SUNGLASSES SRL
CUI: 37835000CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.693 RON
Profit
96.564 RON
Angajati
1
HELGAROB SRL
CUI: 7558900CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1995-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.221 RON
Profit
134.931 RON
Angajati
2
OPTICALIS PREST SRL
CUI: 24202783CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.299 RON
Profit
126.594 RON
Angajati
1
INROCORA SRL
CUI: 16355158CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2004-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.403 RON
Profit
102.151 RON
Angajati
1
IDARIUS IMPEX S.R.L.
CUI: 4173586CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1993-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.506.582 RON
Profit
62.344 RON
Angajati
3
TIF MAT SRL
CUI: 35396332CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.203 RON
Profit
76.944 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Gorj

AIROTCIV COM S.R.L.
CUI: 39723216CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.494 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZOOM COURIER S.R.L.
CUI: 41144704CAEN: 4778
Activ
GORJ, Loc. Drăgoeni Mun. Târgu Jiu2019-05-21
fara e-Factura
ALISSBEAUTY S.R.L.
CUI: 38760437CAEN: 4778
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2018-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.138 RON
Profit
7.430 RON
Angajati
2
KACHILESILV99 S.R.L.
CUI: 41155525CAEN: 4778
Activ
GORJ, Sat Stăneşti Com. Stăneşti2019-05-22
fara e-Factura

Alte firme din Gorj

MOTORGEANU TRANS S.R.L.
CUI: 39921396CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Schela Com. Schela2018-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.392.949 RON
Profit
108.916 RON
Angajati
11
SIMLEKARNA S.R.L.
CUI: 39925681CAEN: 7500
Activ
GORJ, Orş. Novaci2018-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.318 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
YANIS & LMY UNIC TRANS S.R.L.
CUI: 39890885CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2018-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
668.854 RON
Profit
18.032 RON
Angajati
2
STANSANA S.R.L.
CUI: 39948936CAEN: 8622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.294 RON
Profit
189.426 RON
Angajati
2
LA BRĂTUIANU S.R.L.
CUI: 39644147CAEN: 4711
Activ
GORJ, Sat Ilieşti Com. Ioneşti2018-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.477 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NICOLOVICI S.R.L.
CUI: 40111687CAEN: 8292
Activ
GORJ, Sat Artanu Com. Negomir2018-11-06
fara e-Factura
RO SPEEDY S.R.L.
CUI: 37203888CAEN: 4690
Activ
GORJ, Orş. Bumbeşti-Jiu2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.364.111 RON
Profit
121.478 RON
Angajati
3
ADAIE INNOVATIONS S.R.L.
CUI: 41748581CAEN: 6210
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
882.700 RON
Profit
213.697 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TMO ENMARM S.R.L.?

CUI-ul TMO ENMARM S.R.L. este 39925673.

Unde este sediul TMO ENMARM S.R.L.?

TMO ENMARM S.R.L. are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Mihail Sadoveanu nr. 2, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata TMO ENMARM S.R.L.?

TMO ENMARM S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TMO ENMARM S.R.L. in 2024?

In 2024, TMO ENMARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.318 RON.

Cati angajati are TMO ENMARM S.R.L.?

TMO ENMARM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TMO ENMARM S.R.L.?

TMO ENMARM S.R.L. are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat TMO ENMARM S.R.L. in 2024?

TMO ENMARM S.R.L. a inregistrat un profit net de 269 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.