Activ

CALURA INSTINCT S.R.L.

CUI: 39978163
CIF: 39978163
Reg. Com.: J36/528/2018
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:23

Despre CALURA INSTINCT S.R.L.

CALURA INSTINCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Greci Com. Greci, judetul TULCEA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CALURA INSTINCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.387 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 47.819 RON in 2018 la 129.387 RON in 2024. Datoriile raportate (132.851 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.387 RON
Venituri totale
156.042 RON
Cheltuieli totale
220.248 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
280 RON
Active circulante
71.564 RON
Stocuri
71.084 RON
Creanțe
174 RON
Casa & conturi bănci
306 RON
Capital propriu
-61.007 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Sat Greci Com. Greci, Str. Mărului nr. 9, 827080
Detalii adresacamera 3

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Sat Greci Com. Greci, Str. Mărului nr. 9, 827080
Cod poștal: 827080
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Sat Greci Com. Greci, Str. Mărului nr. 9, 827080
Detalii
camera 3
Cod postal
827080
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.10.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
129.387 RON
Rezultat net
-68.887 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.387 RON 100.681 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 156.042 RON 100.681 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 220.248 RON 97.459 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.222 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.365 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 64.206 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 68.887 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 280 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 71.564 RON 165.621 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 71.844 RON 165.621 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 71.084 RON 152.824 RON
CreanțeSume de încasat 174 RON 10.358 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 306 RON 2.439 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 132.851 RON 157.741 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -61.007 RON 7.880 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active71.844RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

184,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale71.844 RON
Datorii totale132.851 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-84,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 129.387 +28,5% față de anul precedent 156.042 220.248 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.206 68.887
2023 100.681 -39,4% față de anul precedent 100.681 97.459 3.222 -40,7% față de anul precedent 2.365 -41,2% față de anul precedent 0 0
2022 166.136 -53,2% față de anul precedent 166.436 160.999 5.437 -91,7% față de anul precedent 4.023 -93,5% față de anul precedent 0 0
2021 355.185 +32,3% față de anul precedent 355.185 290.089 65.096 +72,1% față de anul precedent 61.614 +75,0% față de anul precedent 0 0
2020 268.431 +0,5% față de anul precedent 271.403 233.583 37.820 -22,8% față de anul precedent 35.208 -24,0% față de anul precedent 0 0
2019 267.166 +458,7% față de anul precedent 301.809 252.805 49.004 +339,0% față de anul precedent 46.333 +333,9% față de anul precedent 0 0
2018 47.819 55.774 44.610 11.164 10.678 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 280 71.564 71.844 71.084 174 306
2023 0 165.621 165.621 152.824 10.358 2.439
2022 0 100.725 100.725 88.046 8.992 3.687
2021 0 78.189 78.189 31.737 34.916 11.536
2020 292 46.708 47.000 17.904 185 28.619
2019 0 53.029 53.029 24.757 27.250 1.022
2018 0 19.194 19.194 11.030 0 8.164

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 132.851 -15,8% față de anul precedent -61.007 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 157.741 +65,7% față de anul precedent 7.880 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 95.210 +506,6% față de anul precedent 5.515 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 15.697 +43,8% față de anul precedent 62.492 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 10.914 +87,6% față de anul precedent 36.086 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 5.818 -30,0% față de anul precedent 47.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 8.316 10.878 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.387 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.387 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.387 RON +28.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.887 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
132.851 RON -15.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 100.681 RON. Profit: 2.365 RON

Cifra de afaceri: 100.681 RON. Profit: 2.365 RON

Cifra de afaceri
100.681 RON -39.4% față de anul precedent
Profit net
2.365 RON -41.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
157.741 RON +65.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 166.136 RON. Profit: 4.023 RON

Cifra de afaceri: 166.136 RON. Profit: 4.023 RON

Cifra de afaceri
166.136 RON -53.23% față de anul precedent
Profit net
4.023 RON -93.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
95.210 RON +506.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 355.185 RON. Profit: 61.614 RON

Cifra de afaceri: 355.185 RON. Profit: 61.614 RON

Cifra de afaceri
355.185 RON +32.32% față de anul precedent
Profit net
61.614 RON +75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
15.697 RON +43.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 268.431 RON. Profit: 35.208 RON

Cifra de afaceri: 268.431 RON. Profit: 35.208 RON

Cifra de afaceri
268.431 RON +0.47% față de anul precedent
Profit net
35.208 RON -24.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.914 RON +87.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 267.166 RON. Profit: 46.333 RON

Cifra de afaceri: 267.166 RON. Profit: 46.333 RON

Cifra de afaceri
267.166 RON +458.7% față de anul precedent
Profit net
46.333 RON +333.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.818 RON -30.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 47.819 RON. Profit: 10.678 RON

Cifra de afaceri: 47.819 RON. Profit: 10.678 RON

Cifra de afaceri
47.819 RON
Profit net
10.678 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.316 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCALURA INSTINCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Greci Com. Greci (TULCEA)

CALURA INSTINCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Greci Com. Greci (TULCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Tulcea

MUNIH SRL
CUI: 15660064CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Somova Com. Somova2003-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.061 RON
Profit
26.516 RON
Angajati
2
BERARIA PELICAN SRL
CUI: 33782485CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2014-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.626 RON
Profit
40.483 RON
Angajati
2
ORHIDEEA LINETT SRL
CUI: 25785642CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Mila 23 Com. Crişan2009-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.152 RON
Profit
9.136 RON
Angajati
1
EURONIC SRL
CUI: 6001498CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1994-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.379 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JUPITER SRL
CUI: 3054943CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Dăeni Com. Dăeni1993-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.582 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MIMI-LASER SRL
CUI: 14878916CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Greci Com. Greci2002-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.622 RON
Profit
24.858 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Tulcea

MIRU TEAM PUB S.R.L.
CUI: 39892878CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2018-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.794 RON
Profit
4.696 RON
Angajati
1
MARYCRIS CARWASH S.R.L.
CUI: 40130786CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
785.259 RON
Profit
20.190 RON
Angajati
2
ARISIDOR TOP S.R.L.
CUI: 39530363CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2018-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUTENTIC MANALEFAN S.R.L.
CUI: 40689274CAEN: 5630
Activ
TULCEA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nalbant2019-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.396.068 RON
Profit
265.772 RON
Angajati
3

Alte firme din Tulcea

PARMENA DOBROGEANĂ S.R.L.
CUI: 39971939CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Frecăţei Com. Frecăţei2018-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COSDANDES ALEX S.R.L.
CUI: 39985080CAEN: 4722
Activ
TULCEA, Sat Ceamurlia de Sus Com. Baia2018-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.952 RON
Profit
28.089 RON
Angajati
1
PIZZA FRESH TOADER S.R.L.
CUI: 39948081CAEN: 5610
Activ
TULCEA, Sat Jijila Com. Jijila2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.264 RON
Profit
4.314 RON
Angajati
0
TERRAMET SORT S.R.L.
CUI: 40010534CAEN: 4687
Activ
TULCEA, Sat Lunca Com. Ceamurlia de Jos2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.278.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PUF IMOB MARKETPLACE S.R.L.
CUI: 39524469CAEN: 6831
Activ
TULCEA, Sat Malcoci Com. Nufăru2018-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.732.393 RON
Profit
1.543.529 RON
Angajati
28
SEVMAR AGREMENT SRL
CUI: 35046159CAEN: 7721
Activ
TULCEA, Sat Maliuc Com. Maliuc2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.680 RON
Profit
2.393 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CALURA INSTINCT S.R.L.?

CUI-ul CALURA INSTINCT S.R.L. este 39978163.

Unde este sediul CALURA INSTINCT S.R.L.?

CALURA INSTINCT S.R.L. are sediul in Romania, TULCEA, Sat Greci Com. Greci, Str. Mărului nr. 9, 827080, Sat Greci Com. Greci, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata CALURA INSTINCT S.R.L.?

CALURA INSTINCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CALURA INSTINCT S.R.L. in 2024?

In 2024, CALURA INSTINCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.387 RON.

Cati angajati are CALURA INSTINCT S.R.L.?

CALURA INSTINCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CALURA INSTINCT S.R.L.?

CALURA INSTINCT S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat CALURA INSTINCT S.R.L. in 2024?

CALURA INSTINCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 68.887 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.