Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 12:35
Despre BIFA SRL
BIFA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Telega Com. Telega, judetul PRAHOVA, infiintata in 1993 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).
In 2024, BIFA SRL a raportat o cifra de afaceri de 12.000 RON, relativ stabila fata de anul precedent (0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 4.324 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 89.891 RON in 2008 la 12.000 RON in 2024. Datoriile raportate (115.407 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 12.000 RON
- Venituri totale
- 12.000 RON
- Cheltuieli totale
- 6.870 RON
- Profit brut
- 5.130 RON
- Profit net
- 4.324 RON
- Marja profit net
- 36,03%
- Active imobilizate
- 6.550 RON
- Active circulante
- 5.699 RON
- Stocuri
- 897 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 4.802 RON
- Capital propriu
- -103.158 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Telega Com. Telega, Com. TELEGA, 107600
- Cod postal
- 107600
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 6 martie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 06.03.2026
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 3 februarie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 12.000 RON
- Rezultat net
- 4.324 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 12.000 RON | 12.000 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 12.000 RON | 12.000 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 6.870 RON | 2.600 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 5.130 RON | 9.400 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 4.324 RON | 7.896 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 6.550 RON | 6.550 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 5.699 RON | 1.522 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 12.249 RON | 8.072 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 897 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 500 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 4.802 RON | 1.022 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 115.407 RON | 115.553 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -103.158 RON | -107.481 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 35,3 %Profit net / active totale
- ROE
- -4,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -842,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.000 0,0% față de anul precedent | 12.000 | 6.870 | 5.130 -45,4% față de anul precedent | 4.324 -45,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 12.000 0,0% față de anul precedent | 12.000 | 2.600 | 9.400 -1,4% față de anul precedent | 7.896 -13,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 12.000 +166,7% față de anul precedent | 12.500 | 2.971 | 9.529 | 9.154 | 0 | 0 |
| 2021 | 4.500 | 4.500 | 22.142 | 0 | 0 | 17.642 | 17.777 |
| 2020 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 159 | 0 | 0 | 159 | 159 |
| 2019 | 20.714 -63,3% față de anul precedent | 20.714 | 23.079 | 0 | 0 | 2.365 | 2.990 |
| 2018 | 56.383 -45,0% față de anul precedent | 56.394 | 71.223 | 0 | 0 | 14.829 | 15.773 |
| 2017 | 102.420 +51,0% față de anul precedent | 102.420 | 118.375 | 0 | 0 | 15.955 | 16.979 |
| 2016 | 67.848 +89,5% față de anul precedent | 67.922 | 88.431 | 0 | 0 | 20.509 | 21.900 |
| 2015 | 35.797 -1,0% față de anul precedent | 35.818 | 50.091 | 0 | 0 | Neraportat | 15.348 |
| 2014 | 36.175 +16,7% față de anul precedent | 36.232 | 43.064 | 0 | 0 | 6.832 | 7.920 |
| 2013 | 30.989 -43,4% față de anul precedent | 31.198 | 38.256 | 0 | 0 | 7.058 | 7.993 |
| 2012 | 54.770 -5,7% față de anul precedent | 54.947 | 59.265 | 0 | 0 | 4.318 | 4.318 |
| 2011 | 58.060 +1,6% față de anul precedent | 58.087 | 61.610 | 0 | 0 | 3.523 | 3.523 |
| 2010 | 57.160 -13,4% față de anul precedent | 57.160 | 57.202 | 0 | 0 | 42 | 3.267 |
| 2009 | 66.000 -26,6% față de anul precedent | 66.085 | 67.968 | 0 | 0 | 1.883 | 4.750 |
| 2008 | 89.891 | 90.274 | 98.372 | 0 | 0 | 8.098 | 8.098 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.550 | 5.699 | 12.249 | 897 | 0 | 4.802 |
| 2023 | 6.550 | 1.522 | 8.072 | 0 | 500 | 1.022 |
| 2022 | 6.550 | 1.863 | 8.413 | 0 | 500 | 1.363 |
| 2021 | 6.550 | 2.695 | 9.245 | 0 | 500 | 2.195 |
| 2020 | 6.550 | 19.397 | 25.947 | 18.996 | 0 | 401 |
| 2019 | 6.550 | 19.056 | 25.606 | 19.001 | 0 | 55 |
| 2018 | 6.550 | 26.612 | 33.162 | 25.493 | 0 | 1.119 |
| 2017 | 6.550 | 21.376 | 27.926 | 19.883 | 0 | 1.493 |
| 2016 | 6.550 | 26.461 | 33.011 | 25.093 | 0 | 1.368 |
| 2015 | 6.550 | 17.039 | 23.589 | 15.054 | 85 | 1.900 |
| 2014 | 3.586 | 5.711 | 9.297 | 4.094 | 0 | 1.617 |
| 2013 | 3.586 | 9.322 | 12.908 | 8.441 | 0 | 881 |
| 2012 | 3.586 | 3.464 | 7.050 | 2.044 | 0 | 1.420 |
| 2011 | 3.586 | 8.617 | 12.203 | 7.062 | 0 | 1.555 |
| 2010 | 3.586 | 8.480 | 12.066 | 5.542 | 0 | 2.938 |
| 2009 | 3.586 | 8.166 | 11.752 | 7.470 | 0 | 696 |
| 2008 | 3.643 | 22.285 | 25.928 | 17.673 | 0 | 4.612 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.407 -0,1% față de anul precedent | -103.158 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 115.553 -6,7% față de anul precedent | -107.481 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 123.791 -7,5% față de anul precedent | -115.378 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 133.776 +0,8% față de anul precedent | -124.531 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 132.701 +0,4% față de anul precedent | -106.754 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 132.201 -3,3% față de anul precedent | -106.595 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 136.767 +18,2% față de anul precedent | -103.605 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 115.758 +11,5% față de anul precedent | -87.832 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 103.864 +43,2% față de anul precedent | -70.853 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 72.542 +58,0% față de anul precedent | -48.953 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 45.900 +10,4% față de anul precedent | -36.603 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 41.591 +49,9% față de anul precedent | -28.683 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 27.740 -2,9% față de anul precedent | -20.690 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 28.575 +14,7% față de anul precedent | -16.372 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 24.914 +16,8% față de anul precedent | -12.848 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 21.333 -30,6% față de anul precedent | -9.581 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 30.759 | -4.831 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 8953/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 4.324 RON
Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 4.324 RON
- Cifra de afaceri
- 12.000 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 4.324 RON -45.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 115.407 RON -0.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 7.896 RON
Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 7.896 RON
- Cifra de afaceri
- 12.000 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 7.896 RON -13.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 115.553 RON -6.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 9.154 RON
Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 9.154 RON
- Cifra de afaceri
- 12.000 RON +166.67% față de anul precedent
- Profit net
- 9.154 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 123.791 RON -7.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.500 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.777 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 133.776 RON +0.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 159 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 132.701 RON +0.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.714 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.714 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.714 RON -63.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.990 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 132.201 RON -3.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 56.383 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.383 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.383 RON -44.95% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.773 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 136.767 RON +18.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 102.420 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 102.420 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 102.420 RON +50.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.979 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 115.758 RON +11.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 67.848 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 67.848 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 67.848 RON +89.54% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.900 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.864 RON +43.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 35.797 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 35.797 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 35.797 RON -1.04% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.348 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 72.542 RON +58.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 36.175 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 36.175 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 36.175 RON +16.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.920 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.900 RON +10.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 30.989 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 30.989 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 30.989 RON -43.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.993 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 41.591 RON +49.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.770 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.770 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.770 RON -5.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.318 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.740 RON -2.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 58.060 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 58.060 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 58.060 RON +1.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.523 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 28.575 RON +14.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 57.160 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 57.160 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 57.160 RON -13.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.267 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.914 RON +16.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 66.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.000 RON -26.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.750 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 21.333 RON -30.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
06.032026Radiere · Buletin 8953/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- BIFA SRL
- CUI
- 4000046
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 06.03.2026
- Registrul Comerțului
- J29/1303/1993
- EUID
- ROONRC.J29/1303/1993
- Sediu
- Jud. Prahova, Sat Telega, Comuna Telega, Com. TELEGA
- Județ
- Prahova
- Număr încheiere
- 187292
- Data încheierii
- 05.03.2026
- Număr dosar
- 821109
- Data dosarului
- 23.02.2026
- Tribunal
- Prahova
- Registrator
- Victoria Coman
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4711, Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BIFA SRL?
CUI-ul BIFA SRL este 4000046.
Unde este sediul BIFA SRL?
BIFA SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Telega Com. Telega, Com. TELEGA, 107600, Sat Telega Com. Telega, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata BIFA SRL?
BIFA SRL a fost infiintata in anul 1993 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BIFA SRL in 2024?
In 2024, BIFA SRL a raportat o cifra de afaceri de 12.000 RON.
Ce activitate are BIFA SRL?
BIFA SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat BIFA SRL in 2024?
BIFA SRL a inregistrat un profit net de 4.324 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.