Activ Plătitor TVA

HAPPY MIX GRILL S.R.L.

CUI: 40001170
CIF: RO40001170
Reg. Com.: J2018000875285
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:18

Despre HAPPY MIX GRILL S.R.L.

HAPPY MIX GRILL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slatina, judetul OLT, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAPPY MIX GRILL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 597.636 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 98.392 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
597.636 RON
Venituri totale
615.671 RON
Cheltuieli totale
497.852 RON
Profit brut
117.819 RON
Profit net
98.392 RON
Marja profit net
16,46%
Active imobilizate
61.604 RON
Active circulante
49.916 RON
Stocuri
23.166 RON
Creanțe
17.223 RON
Casa & conturi bănci
9.527 RON
Capital propriu
21.004 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Mun. Slatina, Str. Mînăstirii

Adresă sediu social

Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Mînăstirii
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Mînăstirii
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
597.636 RON
Rezultat net
98.392 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 597.636 RON 597.424 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 615.671 RON 600.019 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 497.852 RON 555.005 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 117.819 RON 45.014 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 98.392 RON 39.038 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 61.604 RON 100.928 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.916 RON 107.904 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 111.520 RON 208.832 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.166 RON 75.378 RON
CreanțeSume de încasat 17.223 RON 14.927 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.527 RON 17.599 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 90.635 RON 286.339 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.004 RON -77.388 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active111.520RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

81,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale111.520 RON
Datorii totale90.635 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,2 %Profit net / active totale
ROE
468,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
18,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 597.636 +0,0% față de anul precedent 615.671 497.852 117.819 +161,7% față de anul precedent 98.392 +152,0% față de anul precedent 0 0
2023 597.424 +23,4% față de anul precedent 600.019 555.005 45.014 +168,6% față de anul precedent 39.038 +227,6% față de anul precedent 0 0
2022 484.317 +28,2% față de anul precedent 605.018 588.256 16.762 -69,7% față de anul precedent 11.916 -76,8% față de anul precedent 0 0
2021 377.933 -43,4% față de anul precedent 588.420 533.192 55.228 51.448 0 0
2020 668.188 -43,0% față de anul precedent 691.783 797.179 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 105.396 112.190
2019 1.172.961 1.176.245 1.069.901 106.344 95.406 0 0
2018 0 0 111.759 0 0 111.759 111.759

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 61.604 49.916 111.520 23.166 17.223 9.527
2023 100.928 107.904 208.832 75.378 14.927 17.599
2022 80.423 133.192 213.615 100.473 14.133 18.586
2021 110.616 329.588 440.204 166.238 28.415 134.935
2020 146.898 85.157 232.055 30.432 20.420 34.305
2019 186.306 227.631 413.937 51.923 93.552 82.156
2018 173.286 126.194 299.480 56.107 65.922 4.165

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 90.635 -68,4% față de anul precedent 21.004 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 286.339 -12,8% față de anul precedent -77.388 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2022 328.191 -34,4% față de anul precedent -116.426 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2021 500.390 +38,8% față de anul precedent -76.894 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2020 360.397 -16,2% față de anul precedent -128.342 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 430.090 +4,6% față de anul precedent -16.153 Neraportat 9 +200,0% față de anul precedent
2018 411.039 -111.559 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PLPETRIŞOR- LAURENŢIU NEGREŞadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21671/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 597.636 RON. Profit: 98.392 RON

Cifra de afaceri: 597.636 RON. Profit: 98.392 RON

Cifra de afaceri
597.636 RON +0.04% față de anul precedent
Profit net
98.392 RON +152.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
90.635 RON -68.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 597.424 RON. Profit: 39.038 RON

Cifra de afaceri: 597.424 RON. Profit: 39.038 RON

Cifra de afaceri
597.424 RON +23.35% față de anul precedent
Profit net
39.038 RON +227.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
286.339 RON -12.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 484.317 RON. Profit: 11.916 RON

Cifra de afaceri: 484.317 RON. Profit: 11.916 RON

Cifra de afaceri
484.317 RON +28.15% față de anul precedent
Profit net
11.916 RON -76.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
328.191 RON -34.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 377.933 RON. Profit: 51.448 RON

Cifra de afaceri: 377.933 RON. Profit: 51.448 RON

Cifra de afaceri
377.933 RON -43.44% față de anul precedent
Profit net
51.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
500.390 RON +38.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 668.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 668.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
668.188 RON -43.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
112.190 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
360.397 RON -16.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.172.961 RON. Profit: 95.406 RON

Cifra de afaceri: 1.172.961 RON. Profit: 95.406 RON

Cifra de afaceri
1.172.961 RON
Profit net
95.406 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +200% față de anul precedent
Datorii
430.090 RON +4.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
111.759 RON
Angajati
3
Datorii
411.039 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY MIX GRILL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Slatina (OLT)

HAPPY MIX GRILL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Mun. Slatina (OLT)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.062026Mentiune · Buletin 21671/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 18686 din data: 02.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HAPPY MIX GRILL S.R.L.
CUI
40001170
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.06.2026
Registrul Comerțului
J28/875/2018
EUID
ROONRC.J28/875/2018
Sediu
Municipiul Slatina, Jud. Olt, Strada MÎNĂSTIRII, Bl. 5, Scara A, Etaj 3, Ap. 16
Județ
Olt
Număr încheiere
455982
Data încheierii
05.06.2026
Număr dosar
2210327
Data dosarului
02.06.2026
Tribunal
Olt
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 02.06.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 02.06.2026
  • Declaraţie privind beneficiarii reali din 02.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21671/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Olt

REGNA CRISTALL EVENTS S.R.L.
CUI: 40647112CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Mirila Com. Bobiceşti2019-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.677 RON
Profit
185.598 RON
Angajati
1
ACVARIUL SRL
CUI: 15853561CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Caracal2003-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
593.525 RON
Profit
286.105 RON
Angajati
1
EXCLUSIVE TULIP S.R.L.
CUI: 42367208CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Slatina2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
660.156 RON
Profit
24.633 RON
Angajati
5
LA MOCANU FIONIX S.R.L.
CUI: 43715750CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Scărişoara Com. Scărişoara2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.855 RON
Profit
107.260 RON
Angajati
3
ALISON SRL
CUI: 6756888CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Slatina1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
874.896 RON
Profit
3.450 RON
Angajati
4
DAMALIA S.R.L.
CUI: 45640930CAEN: 5611
Activ
OLT, Orş. Balş2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.677 RON
Profit
6.856 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Olt

MOMENT FAVORIT GRILL S.R.L.
CUI: 39673096CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Şerbăneşti Com. Şerbăneşti2018-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.173 RON
Profit
43.788 RON
Angajati
0
CAMIDI HORECA S.R.L.
CUI: 40116340CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Caracal2018-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.429.087 RON
Profit
36.722 RON
Angajati
14
ABBYS PIZZA VAI S.R.L.
CUI: 39551170CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Slatina2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.034.221 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
RIA NICU DARLUK S.R.L.
CUI: 40169301CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Fălcoiu Com. Fălcoiu2018-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.085 RON
Profit
2.081 RON
Angajati
1

Alte firme din Olt

IONUŢ ADRIAN EXPEDIŢII S.R.L.
CUI: 40005007CAEN: 4941
Activ
OLT, Sat Vităneşti Com. Sârbii-Măgura2018-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.474 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IDEA GREEN LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40026778CAEN: 7732
Activ
OLT, Sat Optaşi Com. Optaşi-Măgura2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.300 RON
Profit
121.231 RON
Angajati
1
MARIVAL BRICHET ECO S.R.L.
CUI: 40207111CAEN: 2223
Activ
OLT, Sat Tufeni Com. Tufeni2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.671 RON
Profit
9.878 RON
Angajati
1
NICOPAV COMPLEX SRL
CUI: 37424765CAEN: 4333
Activ
OLT, Orş. Balş2017-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.478 RON
Profit
89.311 RON
Angajati
2
FLORIAN FAM MOB S.R.L.
CUI: 42338270CAEN: 3100
Activ
OLT, Mun. Caracal2020-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.510 RON
Profit
20.942 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAPPY MIX GRILL S.R.L.?

CUI-ul HAPPY MIX GRILL S.R.L. este 40001170.

Unde este sediul HAPPY MIX GRILL S.R.L.?

HAPPY MIX GRILL S.R.L. are sediul in Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Mînăstirii, Mun. Slatina, judetul OLT.

Cand a fost infiintata HAPPY MIX GRILL S.R.L.?

HAPPY MIX GRILL S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAPPY MIX GRILL S.R.L. in 2024?

In 2024, HAPPY MIX GRILL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 597.636 RON.

Cati angajati are HAPPY MIX GRILL S.R.L.?

HAPPY MIX GRILL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HAPPY MIX GRILL S.R.L.?

HAPPY MIX GRILL S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat HAPPY MIX GRILL S.R.L. in 2024?

HAPPY MIX GRILL S.R.L. a inregistrat un profit net de 98.392 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.