Activ

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.

CUI: 40008801
CIF: 40008801
Reg. Com.: J12/4693/2018
CAEN: 4511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:20

Despre EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Turda, judetul CLUJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 137.077 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (140.677 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
137.077 RON
Venituri totale
137.077 RON
Cheltuieli totale
181.762 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.819 RON
Active circulante
173.971 RON
Stocuri
155.670 RON
Creanțe
239 RON
Casa & conturi bănci
18.062 RON
Capital propriu
35.113 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Izvor nr. 6, 401014

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Izvor nr. 6, 401014
Cod poștal: 401014
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Izvor nr. 6, 401014
Cod postal
401014
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.10.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
137.077 RON
Rezultat net
-45.986 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 137.077 RON 193.112 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 137.077 RON 197.148 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 181.762 RON 223.503 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 44.685 RON 26.355 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 45.986 RON 28.030 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.819 RON 4.244 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 173.971 RON 183.590 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 175.790 RON 187.834 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 155.670 RON 155.890 RON
CreanțeSume de încasat 239 RON 350 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.062 RON 27.350 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 140.677 RON 106.735 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.113 RON 81.099 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active175.790RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale175.790 RON
Datorii totale140.677 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 137.077 -29,0% față de anul precedent 137.077 181.762 0 0 44.685 45.986
2023 193.112 -18,5% față de anul precedent 197.148 223.503 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.355 28.030
2022 236.935 +45,5% față de anul precedent 241.514 202.644 38.870 -40,7% față de anul precedent 32.947 -46,2% față de anul precedent 0 0
2021 162.800 +204,9% față de anul precedent 163.665 98.160 65.505 +483,0% față de anul precedent 61.187 +533,3% față de anul precedent 0 0
2020 53.400 +39,4% față de anul precedent 53.400 42.164 11.236 +54,3% față de anul precedent 9.661 +57,5% față de anul precedent 0 0
2019 38.300 38.300 31.016 7.284 6.135 0 0
2018 0 1 1.001 0 0 1.000 1.000

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.819 173.971 175.790 155.670 239 18.062
2023 4.244 183.590 187.834 155.890 350 27.350
2022 6.669 151.258 157.927 96.297 0 54.961
2021 9.094 68.332 77.426 25.105 0 43.227
2020 0 25.940 25.940 2.924 0 23.016
2019 0 36.387 36.387 0 0 36.387
2018 0 7.184 7.184 6.984 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 140.677 +31,8% față de anul precedent 35.113 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 106.735 +118,7% față de anul precedent 81.099 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 48.797 +3.825,7% față de anul precedent 109.130 Neraportat 1
2021 1.243 -88,6% față de anul precedent 76.183 Neraportat 0
2020 10.944 -64,8% față de anul precedent 14.996 Neraportat 0
2019 31.052 +288,9% față de anul precedent 5.335 Neraportat 0
2018 7.984 -800 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

77din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 137.077 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.077 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.077 RON -29.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.986 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
140.677 RON +31.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 193.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.112 RON -18.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.030 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
106.735 RON +118.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 236.935 RON. Profit: 32.947 RON

Cifra de afaceri: 236.935 RON. Profit: 32.947 RON

Cifra de afaceri
236.935 RON +45.54% față de anul precedent
Profit net
32.947 RON -46.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
48.797 RON +3825.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 162.800 RON. Profit: 61.187 RON

Cifra de afaceri: 162.800 RON. Profit: 61.187 RON

Cifra de afaceri
162.800 RON +204.87% față de anul precedent
Profit net
61.187 RON +533.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.243 RON -88.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 53.400 RON. Profit: 9.661 RON

Cifra de afaceri: 53.400 RON. Profit: 9.661 RON

Cifra de afaceri
53.400 RON +39.43% față de anul precedent
Profit net
9.661 RON +57.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.944 RON -64.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 38.300 RON. Profit: 6.135 RON

Cifra de afaceri: 38.300 RON. Profit: 6.135 RON

Cifra de afaceri
38.300 RON
Profit net
6.135 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31.052 RON +288.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.000 RON
Angajati
0
Datorii
7.984 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Mun. Turda (CLUJ)

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Mun. Turda (CLUJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4511, Cluj

IRISCAR SRL
CUI: 18168911CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MDO AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 47370603CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAL AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 22803019CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.059 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MASTERCARS HUB S.R.L.
CUI: 44750462CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.457 RON
Profit
42.876 RON
Angajati
1
AUTO RML 77 SRL
CUI: 38089421CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Dej2017-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.124 RON
Profit
2.437 RON
Angajati
1
MLS AUTO TRADE S.R.L.
CUI: 49885312CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Dej2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4511, Cluj

DOM AUTOLAND S.R.L.
CUI: 39489850CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Dej2018-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.106.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FIN AUTO VEST S.R.L.
CUI: 40111717CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-11-06
fara e-Factura
SLC AUTO CRISTI 4X4 S.R.L.
CUI: 39246761CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.782.288 RON
Profit
34.011 RON
Angajati
3
VSA CARS S.R.L.
CUI: 40730446CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-04
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

MMD SMART IMOBILE S.R.L.
CUI: 40008798CAEN: 6832
Activ
CLUJ, Mun. Turda2018-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.278 RON
Profit
165.739 RON
Angajati
1
SMART ESTATE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40008844CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.950.833 RON
Profit
897.879 RON
Angajati
17
PREMIUM ART ADVERTISING S.R.L.
CUI: 40002604CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida2018-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SEBI & KINGA S.R.L.
CUI: 39952864CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.744 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 40057375CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.045.580 RON
Profit
165.997 RON
Angajati
5
ORTHOALIGN MDC S.R.L.
CUI: 39521837CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.855.018 RON
Profit
900.659 RON
Angajati
1
ARIS & ARIANA SRL
CUI: 34767939CAEN: 1610
Activ
CLUJ, Sat Buneşti Com. Mintiu Gherlii2015-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
650 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AXT DIGITAL DEV S.R.L.
CUI: 45224261CAEN: 6311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.?

CUI-ul EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. este 40008801.

Unde este sediul EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.?

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Turda, Str. Izvor nr. 6, 401014, Mun. Turda, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.?

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. in 2024?

In 2024, EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 137.077 RON.

Cati angajati are EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.?

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L.?

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. are codul CAEN principal 4511.

Ce profit a inregistrat EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. in 2024?

EQUILIBRUM DRG AUTO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 45.986 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.