Activ e‑Factură

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.

CUI: 40013557
CIF: 40013557
Reg. Com.: J2018002058033
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 octombrie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:14

Despre ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Smeura Com. Moşoaia, judetul ARGEŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 89.869 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+55.3%). Profitul net inregistrat a fost de 22.974 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.000 RON in 2018 la 89.869 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
89.869 RON
Venituri totale
89.869 RON
Cheltuieli totale
61.989 RON
Profit brut
27.880 RON
Profit net
22.974 RON
Marja profit net
25,56%
Active imobilizate
28.501 RON
Active circulante
51.180 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
15.498 RON
Casa & conturi bănci
35.682 RON
Capital propriu
69.074 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Stoenari nr. 21, 117512
Telefon0772011440

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Stoenari nr. 21, 117512
Cod poștal: 117512
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Stoenari nr. 21, 117512
Cod postal
117512
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
89.869 RON
Rezultat net
22.974 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 89.869 RON 57.876 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 89.869 RON 57.876 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 61.989 RON 57.202 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 27.880 RON 674 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.974 RON 95 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 28.501 RON 33.896 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 51.180 RON 27.035 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 79.681 RON 60.931 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 189 RON
CreanțeSume de încasat 15.498 RON 12.795 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.682 RON 14.051 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.607 RON 14.830 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 69.074 RON 46.101 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active79.681RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale79.681 RON
Datorii totale10.607 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,8 %Profit net / active totale
ROE
33,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 89.869 +55,3% față de anul precedent 89.869 61.989 27.880 +4.036,5% față de anul precedent 22.974 +24.083,2% față de anul precedent 0 0
2023 57.876 +48,1% față de anul precedent 57.876 57.202 674 95 0 0
2022 39.076 +6,4% față de anul precedent 39.076 45.746 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.670 7.714
2021 36.731 -36,9% față de anul precedent 36.731 33.052 3.679 -89,9% față de anul precedent 2.709 -92,3% față de anul precedent 0 0
2020 58.244 +50,8% față de anul precedent 58.244 21.851 36.393 +134,8% față de anul precedent 35.060 +144,5% față de anul precedent 0 0
2019 38.616 +451,7% față de anul precedent 38.616 23.115 15.501 +857,4% față de anul precedent 14.342 +917,9% față de anul precedent 0 0
2018 7.000 7.000 5.381 1.619 1.409 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 28.501 51.180 79.681 0 15.498 35.682
2023 33.896 27.035 60.931 189 12.795 14.051
2022 40.301 25.900 66.201 0 6.252 19.648
2021 6.969 49.315 56.284 0 2.567 46.748
2020 6.329 45.287 51.616 0 6.050 39.237
2019 0 16.681 16.681 0 0 16.681
2018 0 1.819 1.819 0 0 1.819

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.607 -28,5% față de anul precedent 69.074 Neraportat 0
2023 14.830 -26,6% față de anul precedent 46.101 Neraportat 0
2022 20.195 +687,6% față de anul precedent 46.006 Neraportat 0
2021 2.564 +323,8% față de anul precedent 53.720 Neraportat 0
2020 605 -17,1% față de anul precedent 51.011 Neraportat 0
2019 730 +247,6% față de anul precedent 15.951 Neraportat 0
2018 210 1.609 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EBELIAN BOGDAN STANCIUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30378/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 89.869 RON. Profit: 22.974 RON

Cifra de afaceri: 89.869 RON. Profit: 22.974 RON

Cifra de afaceri
89.869 RON +55.28% față de anul precedent
Profit net
22.974 RON +24083.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.607 RON -28.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 57.876 RON. Profit: 95 RON

Cifra de afaceri: 57.876 RON. Profit: 95 RON

Cifra de afaceri
57.876 RON +48.11% față de anul precedent
Profit net
95 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.830 RON -26.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 39.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.076 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.076 RON +6.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.714 RON
Angajati
0
Datorii
20.195 RON +687.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.731 RON. Profit: 2.709 RON

Cifra de afaceri: 36.731 RON. Profit: 2.709 RON

Cifra de afaceri
36.731 RON -36.94% față de anul precedent
Profit net
2.709 RON -92.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.564 RON +323.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 58.244 RON. Profit: 35.060 RON

Cifra de afaceri: 58.244 RON. Profit: 35.060 RON

Cifra de afaceri
58.244 RON +50.83% față de anul precedent
Profit net
35.060 RON +144.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
605 RON -17.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 38.616 RON. Profit: 14.342 RON

Cifra de afaceri: 38.616 RON. Profit: 14.342 RON

Cifra de afaceri
38.616 RON +451.66% față de anul precedent
Profit net
14.342 RON +917.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
730 RON +247.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 1.409 RON

Cifra de afaceri: 7.000 RON. Profit: 1.409 RON

Cifra de afaceri
7.000 RON
Profit net
1.409 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
210 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZEL MEDIA EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sat Smeura Com. Moşoaia (ARGEŞ)

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sat Smeura Com. Moşoaia (ARGEŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.082026Mentiune · Buletin 30378/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.
CUI
40013557
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.08.2026
Registrul Comerțului
J3/2058/2018
EUID
ROONRC.J3/2058/2018
Sediu
Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Jud. Argeş, Strada STOENARI, Nr. 21
Județ
Argeş
Număr încheiere
640753
Data încheierii
13.08.2026
Număr dosar
3063929
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Arges
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3063929 din 04.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30378/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Argeş

SADES PRINT S.R.L.
CUI: 40067395CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CORAL TEHNO PRINT SRL
CUI: 16110417CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.538 RON
Profit
1.910 RON
Angajati
1
NEW COLOR B.M.Y. S.R.L.
CUI: 39546106CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Sat Uleni Com. Brăduleţ2018-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATOMIC PRINT SRL
CUI: 32764421CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Sat Şerboeni Com. Buzoeşti2014-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
8.053 RON
Angajati
1
TRIDENT COLOURS S.R.L.
CUI: 41213057CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2019-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.418 RON
Profit
1.342 RON
Angajati
1
GREEN STATIONS 07 S.R.L.
CUI: 38997043CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Sat Borovineşti Com. Valea Iaşului2018-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Argeş

Alte firme din Argeş

CRIS SPORT TEAM S.R.L.
CUI: 40013549CAEN: 9311
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.065 RON
Profit
21.581 RON
Angajati
3
ANGELO ETERNITY CONCEPT S.R.L.
CUI: 40020198CAEN: 9630
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2018-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.962 RON
Profit
40.510 RON
Angajati
1
TVL TOP CONCEPT S.R.L.
CUI: 40028396CAEN: 7120
Activ
ARGEŞ, Sat Miceşti Com. Miceşti2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BIG SELF MAESTRO S.R.L.
CUI: 40111369CAEN: 4120
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RAREŞ ART DENT S.R.L.
CUI: 38793086CAEN: 8623
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2018-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
311.885 RON
Profit
131.835 RON
Angajati
1
KRANZ EUROCENTER SRL
CUI: 17542146CAEN: 4100
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2005-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.623.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
70
SUDLUY LOGISTICS S.R.L.
CUI: 50197295CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Păduroiu din Deal Com. Poiana Lacului2024-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.342 RON
Profit
77.409 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.?

CUI-ul ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. este 40013557.

Unde este sediul ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.?

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Stoenari nr. 21, 117512, Sat Smeura Com. Moşoaia, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.?

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. in 2024?

In 2024, ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 89.869 RON.

Ce activitate are ZEL MEDIA EVENTS S.R.L.?

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. in 2024?

ZEL MEDIA EVENTS S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.974 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.