Activ Plătitor TVA

UNDERGROUND VALY S.R.L.

CUI: 40029510
CIF: RO40029510
Reg. Com.: J2018001616245
CAEN: 1611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Tăierea și rindeluirea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 07:01

Despre UNDERGROUND VALY S.R.L.

UNDERGROUND VALY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UNDERGROUND VALY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 97.065 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-82.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.807 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 52.347 RON in 2021 la 97.065 RON in 2024. Datoriile raportate (566.291 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
97.065 RON
Venituri totale
97.065 RON
Cheltuieli totale
92.446 RON
Profit brut
4.619 RON
Profit net
3.807 RON
Marja profit net
3,92%
Active imobilizate
163.054 RON
Active circulante
567.225 RON
Stocuri
113.844 RON
Creanțe
390.863 RON
Casa & conturi bănci
62.518 RON
Capital propriu
163.988 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, G RONA DE SUS nr. 243

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, G RONA DE SUS nr. 243
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, G RONA DE SUS nr. 243
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
97.065 RON
Rezultat net
3.807 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 97.065 RON 569.067 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 97.065 RON 569.067 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 92.446 RON 518.691 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.619 RON 50.376 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.807 RON 44.684 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 163.054 RON 241.870 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 567.225 RON 505.989 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 730.279 RON 747.859 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 113.844 RON 84.025 RON
CreanțeSume de încasat 390.863 RON 356.031 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 62.518 RON 65.933 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 566.291 RON 592.255 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 163.988 RON 155.604 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active730.279RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale730.279 RON
Datorii totale566.291 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,5 %Profit net / active totale
ROE
2,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 97.065 -82,9% față de anul precedent 97.065 92.446 4.619 -90,8% față de anul precedent 3.807 -91,5% față de anul precedent 0 0
2023 569.067 -32,2% față de anul precedent 569.067 518.691 50.376 -27,5% față de anul precedent 44.684 -26,9% față de anul precedent 0 0
2022 839.732 +1.504,2% față de anul precedent 839.732 770.229 69.503 +35,9% față de anul precedent 61.106 +23,2% față de anul precedent 0 0
2021 52.347 52.347 1.194 51.153 49.614 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 163.054 567.225 730.279 113.844 390.863 62.518
2023 241.870 505.989 747.859 84.025 356.031 65.933
2022 2.899 272.902 275.801 0 105.139 167.763
2021 0 51.353 51.353 0 20.196 31.157

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 566.291 -4,4% față de anul precedent 163.988 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 592.255 +259,2% față de anul precedent 155.604 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 164.881 +10.613,5% față de anul precedent 110.920 Neraportat 1
2021 1.539 49.814 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

51din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 97.065 RON. Profit: 3.807 RON

Cifra de afaceri: 97.065 RON. Profit: 3.807 RON

Cifra de afaceri
97.065 RON -82.94% față de anul precedent
Profit net
3.807 RON -91.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
566.291 RON -4.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 569.067 RON. Profit: 44.684 RON

Cifra de afaceri: 569.067 RON. Profit: 44.684 RON

Cifra de afaceri
569.067 RON -32.23% față de anul precedent
Profit net
44.684 RON -26.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
592.255 RON +259.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 839.732 RON. Profit: 61.106 RON

Cifra de afaceri: 839.732 RON. Profit: 61.106 RON

Cifra de afaceri
839.732 RON +1504.16% față de anul precedent
Profit net
61.106 RON +23.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
164.881 RON +10613.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.347 RON. Profit: 49.614 RON

Cifra de afaceri: 52.347 RON. Profit: 49.614 RON

Cifra de afaceri
52.347 RON
Profit net
49.614 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.539 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNDERGROUND VALY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus (MARAMUREŞ)

UNDERGROUND VALY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1611 in Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus (MARAMUREŞ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1611, Maramureş

QUERCUS CERRIS S.R.L.
CUI: 37782585CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HENY FOREST S.R.L.
CUI: 40257900CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Băiţa de Sub Codru Com. Băiţa de Sub Codru2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.106 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COSMICOM FOREST SRL
CUI: 19026680CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Poiana Botizii Com. Băiuţ2006-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.275 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
UK TIMBER GRANDSTRUCT S.R.L.
CUI: 41142703CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săpânţa Com. Săpânţa2019-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.054 RON
Profit
12.128 RON
Angajati
0
JOJO COM SRL
CUI: 7827960CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săpânţa Com. Săpânţa1995-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.083 RON
Profit
8.240 RON
Angajati
3
ONE FURNITURE EAWOOD S.R.L.
CUI: 46040771CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2022-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.750 RON
Profit
2.310 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1611, Maramureş

IVI DANCAM LEMN S.R.L.
CUI: 39811156CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2018-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
577.907 RON
Profit
43.009 RON
Angajati
1
START TIMBER S.R.L.
CUI: 40328229CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Tăuţii de Sus Orş. Baia Sprie2018-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.512 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Maramureş

BELDUM GREC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40029502CAEN: 4312
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.171 RON
Profit
145.693 RON
Angajati
1
KONY INCHIRIERI S.R.L.
CUI: 40029537CAEN: 7711
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.446 RON
Profit
9.944 RON
Angajati
1
AZZARROSTING FIRE S.R.L.
CUI: 40035628CAEN: 4690
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.261.351 RON
Profit
77.358 RON
Angajati
3
NEXT CAR MM S.R.L.
CUI: 40149770CAEN: 4781
Activ
MARAMUREŞ, Sat Groşi Com. Groşi2018-11-13
fara e-Factura
TRAVEL POINT AGENCY SRL
CUI: 38444116CAEN: 7911
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.848 RON
Profit
42.090 RON
Angajati
1
BUILDING & INSTAL PROJECT S.R.L.
CUI: 41129062CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.030 RON
Profit
175.114 RON
Angajati
2
GEORGE SRL
CUI: 3361832CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.555.704 RON
Profit
16.087 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNDERGROUND VALY S.R.L.?

CUI-ul UNDERGROUND VALY S.R.L. este 40029510.

Unde este sediul UNDERGROUND VALY S.R.L.?

UNDERGROUND VALY S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, G RONA DE SUS nr. 243, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata UNDERGROUND VALY S.R.L.?

UNDERGROUND VALY S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNDERGROUND VALY S.R.L. in 2024?

In 2024, UNDERGROUND VALY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 97.065 RON.

Cati angajati are UNDERGROUND VALY S.R.L.?

UNDERGROUND VALY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are UNDERGROUND VALY S.R.L.?

UNDERGROUND VALY S.R.L. are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).

Ce profit a inregistrat UNDERGROUND VALY S.R.L. in 2024?

UNDERGROUND VALY S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.807 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.