Activ

PERIOFACE S.R.L.

CUI: 40029979
CIF: 40029979
Reg. Com.: J02/1682/2018
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:16

Despre PERIOFACE S.R.L.

PERIOFACE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, judetul ARAD, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PERIOFACE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 122.873 RON. Profitul net inregistrat a fost de 13.255 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
122.873 RON
Venituri totale
122.881 RON
Cheltuieli totale
105.939 RON
Profit brut
16.942 RON
Profit net
13.255 RON
Marja profit net
10,79%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
21.836 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.687 RON
Casa & conturi bănci
18.149 RON
Capital propriu
13.414 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, Str. Eroilor nr. 4C, 317405
Telefon0722556638

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, Str. Eroilor nr. 4C, 317405
Cod poștal: 317405
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, Str. Eroilor nr. 4C, 317405
Cod postal
317405
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
122.873 RON
Rezultat net
13.255 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 122.873 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 122.881 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 105.939 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.942 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.255 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.836 RON 159 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.836 RON 159 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.687 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.149 RON 159 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.422 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.414 RON 159 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.836RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.836 RON
Datorii totale8.422 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,7 %Profit net / active totale
ROE
98,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 122.873 122.881 105.939 16.942 13.255 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 41 0 0 41 41
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 21.836 21.836 0 3.687 18.149
2023 0 159 159 0 0 159
2022 0 159 159 0 0 159
2021 0 159 159 0 0 159
2020 0 159 159 0 0 159
2019 0 159 159 0 0 159
2018 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.422 13.414 Neraportat 1
2023 0 159 Neraportat 0
2022 0 159 Neraportat 0
2021 0 159 Neraportat 0
2020 0 159 Neraportat 0
2019 0 159 Neraportat 0
2018 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 122.873 RON. Profit: 13.255 RON

Cifra de afaceri: 122.873 RON. Profit: 13.255 RON

Cifra de afaceri
122.873 RON
Profit net
13.255 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.422 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPERIOFACE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu (ARAD)

PERIOFACE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu (ARAD)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Arad

TEHNODENT M.D. S.R.L.
CUI: 4143470CAEN: 8623
Activ
ARAD, Mun. Arad1993-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.550 RON
Profit
21.806 RON
Angajati
2
DENTI - LEGUS S.R.L.
CUI: 38693257CAEN: 8623
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2018-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.821 RON
Profit
14.490 RON
Angajati
1
DENTIS EXPERT SRL
CUI: 18934210CAEN: 8623
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.112 RON
Profit
19.749 RON
Angajati
1
DR ALEX PREDESCU S.R.L.
CUI: 40916814CAEN: 8623
Activ
ARAD, Mun. Arad2019-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.324 RON
Profit
3.593 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Arad

GRUBER ALEXANDRA S.R.L.
CUI: 39841670CAEN: 8623
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.494 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PERFECT SMILE CENTER S.R.L.
CUI: 39737688CAEN: 8623
Activ
ARAD, Sat Seleuş Com. Seleuş2018-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.661 RON
Profit
34.345 RON
Angajati
1

Alte firme din Arad

PANONIA UNIVERSAL S.R.L.
CUI: 40010526CAEN: 4933
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.950 RON
Profit
2.262 RON
Angajati
0
MALANCAS MARKET S.R.L.
CUI: 40043370CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Felnac Com. Felnac2018-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.021.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IRIRAZCONS S.R.L.
CUI: 39869220CAEN: 0161
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AGROTERRA FAMILY MDA S.R.L.
CUI: 40149312CAEN: 1629
Activ
ARAD, Sat Seleuş Com. Seleuş2018-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.088.281 RON
Profit
42.565 RON
Angajati
4
EDEN AETERNUM SRL
CUI: 38371898CAEN: 9630
Activ
ARAD, Sat Frumuşeni Com. Frumuşeni2017-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.528.108 RON
Profit
11.650 RON
Angajati
11
FLAMAR IMPEX SRL
CUI: 5264313CAEN: 4782
Activ
ARAD, Orş. Sebiş1994-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.902 RON
Profit
18.445 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PERIOFACE S.R.L.?

CUI-ul PERIOFACE S.R.L. este 40029979.

Unde este sediul PERIOFACE S.R.L.?

PERIOFACE S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, Str. Eroilor nr. 4C, 317405, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata PERIOFACE S.R.L.?

PERIOFACE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PERIOFACE S.R.L. in 2024?

In 2024, PERIOFACE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 122.873 RON.

Cati angajati are PERIOFACE S.R.L.?

PERIOFACE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PERIOFACE S.R.L.?

PERIOFACE S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat PERIOFACE S.R.L. in 2024?

PERIOFACE S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.255 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.