Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 40068625
CIF: RO40068625
Reg. Com.: J2018005238238
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 octombrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 23:03

Despre MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
49.562 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
19.430 RON
Active circulante
156.564 RON
Stocuri
143.997 RON
Creanțe
12.279 RON
Casa & conturi bănci
288 RON
Capital propriu
-317.996 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Anastasie Panu nr. 15
Telefon+40 722555833

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Anastasie Panu nr. 15
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Anastasie Panu nr. 15
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.06.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 iunie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-49.562 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 15.512 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 132.638 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 49.562 RON 246.316 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 49.562 RON 113.678 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 49.562 RON 113.678 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.430 RON 10.394 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 156.564 RON 148.157 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 175.994 RON 158.551 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 143.997 RON 143.997 RON
CreanțeSume de încasat 12.279 RON 1.799 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 288 RON 2.361 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 493.990 RON 426.985 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -317.996 RON -268.434 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active175.994RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

280,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale175.994 RON
Datorii totale493.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-180,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 0 -100,0% față de anul precedent 0 49.562 0 0 49.562 49.562
2024 15.512 132.638 246.316 0 0 113.678 113.678
2023 0 -100,0% față de anul precedent 19.828 87.284 0 0 67.456 67.456
2022 32.035 -60,6% față de anul precedent 32.039 60.273 0 0 28.234 29.195
2021 81.378 -75,8% față de anul precedent 81.521 100.188 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.667 21.112
2020 335.929 +125,7% față de anul precedent 365.381 152.318 213.063 +354,5% față de anul precedent 207.879 +361,6% față de anul precedent 0 0
2019 148.834 148.844 101.963 46.881 45.033 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 19.430 156.564 175.994 143.997 12.279 288
2024 10.394 148.157 158.551 143.997 1.799 2.361
2023 28.213 46.356 74.569 32.803 4.679 8.874
2022 46.031 18.594 64.625 12.976 1.713 3.905
2021 64.906 41.238 106.144 12.976 24.973 3.289
2020 83.993 355.364 439.357 9.983 320.700 24.681
2019 34.460 17.596 52.056 0 29 17.567

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 493.990 +15,7% față de anul precedent -317.996 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2024 426.985 +86,2% față de anul precedent -268.434 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 229.325 +51,0% față de anul precedent -154.756 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 151.925 +5,6% față de anul precedent -87.300 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 143.846 -22,6% față de anul precedent -37.702 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 185.947 +2.749,8% față de anul precedent 253.410 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 6.525 45.531 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.562 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
493.990 RON +15.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 15.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.512 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.512 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
113.678 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
426.985 RON +86.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.456 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
229.325 RON +50.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 32.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.035 RON -60.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.195 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
151.925 RON +5.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 81.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.378 RON -75.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.112 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.846 RON -22.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 335.929 RON. Profit: 207.879 RON

Cifra de afaceri: 335.929 RON. Profit: 207.879 RON

Cifra de afaceri
335.929 RON +125.71% față de anul precedent
Profit net
207.879 RON +361.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
185.947 RON +2749.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 148.834 RON. Profit: 45.033 RON

Cifra de afaceri: 148.834 RON. Profit: 45.033 RON

Cifra de afaceri
148.834 RON
Profit net
45.033 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.525 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
30 iunie 2019
Reprezentant legal
DUMITRU PARASCHIVA

Catalog electronic

Produse publicate
0
Valide
0
Neexpirate
0
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 0000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100084518
CUI
40068625
Denumire în SEAP
MASTER GREEN CONSTRUCT
Persoană de contact
Basalic Stefan
Adresă
Strada: Lacul Ursului , Nr. 1, Sector: -, Judet: Ilfov, Localitate: Otopeni, Cod postal: 075100
Localitate
Otopeni
Județ
Ilfov
Cod poștal
075100
Telefon
+40 722555833
Date preluate la
11 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 11 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

IRKAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47734151CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.570 RON
Profit
3.454 RON
Angajati
0
SOCRATEH SUPERTEH S.R.L.
CUI: 42096370CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.400 RON
Profit
4.163 RON
Angajati
0
KMF DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 42709246CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.000 RON
Profit
9.168 RON
Angajati
0
GHB SERVCONS REZIDENTIAL S.R.L.
CUI: 42695906CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOLSTA SRL
CUI: 13547310CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.077 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO COM S.T. SRL
CUI: 4601178CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

ARK DOME CONSULTING S.R.L.
CUI: 40065203CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAN OPERATIV CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40070242CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.106.614 RON
Profit
1.800.536 RON
Angajati
8
AVPRO QUALITY SERVICES S.R.L.
CUI: 40063466CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.855.136 RON
Profit
659.595 RON
Angajati
11
VERDI PROJECT S.R.L.
CUI: 40091806CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-01
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TRIF GUITAR S.R.L.
CUI: 40067832CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.699 RON
Profit
16.982 RON
Angajati
0
AMYDANY SHOP S.R.L.
CUI: 40069434CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.994 RON
Profit
31.311 RON
Angajati
2
BYTEPATH DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 40066039CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.418 RON
Profit
250.223 RON
Angajati
1
VELSO MEDIA S.R.L.
CUI: 40049232CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-10-24
fara e-Factura
SAPIENS TATTOO S.R.L.
CUI: 40093203CAEN: 9699
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.326 RON
Profit
887 RON
Angajati
0
DYA PROFI TAPET S.R.L.
CUI: 39880547CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MOSE CONCEPT S.R.L.
CUI: 40291227CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.747 RON
Profit
20.518 RON
Angajati
1
DRIVE RAPID SRL
CUI: 38004565CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.331 RON
Profit
1.942 RON
Angajati
0
OPTILASER VISION MED S.R.L.
CUI: 42194336CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.116 RON
Profit
44.360 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. este 40068625.

Unde este sediul MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.?

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Anastasie Panu nr. 15, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.?

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. in 2025?

In 2025, MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L.?

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. in 2025?

MASTER GREEN CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 49.562 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.