Activ

C&S HAIRSTYLING S.R.L.

CUI: 40098669
CIF: 40098669
Reg. Com.: J30/1017/2018
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:10

Despre C&S HAIRSTYLING S.R.L.

C&S HAIRSTYLING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Odoreu Com. Odoreu, judetul SATU MARE, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C&S HAIRSTYLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-75.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.623 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut de la 3.260 RON in 2019 la 2.500 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.500 RON
Venituri totale
2.500 RON
Cheltuieli totale
586 RON
Profit brut
1.914 RON
Profit net
1.623 RON
Marja profit net
64,92%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.121 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.006 RON
Casa & conturi bănci
10.115 RON
Capital propriu
16.204 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu, Str. Eteni nr. 1, 447210

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu, Str. Eteni nr. 1, 447210
Cod poștal: 447210
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu, Str. Eteni nr. 1, 447210
Cod postal
447210
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.500 RON
Rezultat net
1.623 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.500 RON 10.220 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.500 RON 10.220 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 586 RON 10.023 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.914 RON 197 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.623 RON 170 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.121 RON 14.621 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.121 RON 14.621 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.006 RON 7.006 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.115 RON 7.615 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 917 RON 40 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.204 RON 14.581 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.121RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.121 RON
Datorii totale917 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,5 %Profit net / active totale
ROE
10,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
18,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.500 -75,5% față de anul precedent 2.500 586 1.914 +871,6% față de anul precedent 1.623 +854,7% față de anul precedent 0 0
2023 10.220 +189,9% față de anul precedent 10.220 10.023 197 -94,4% față de anul precedent 170 -95,2% față de anul precedent 0 0
2022 3.525 -36,3% față de anul precedent 3.525 0 3.525 -36,3% față de anul precedent 3.525 -34,6% față de anul precedent 0 0
2021 5.535 -18,1% față de anul precedent 5.535 0 5.535 -17,8% față de anul precedent 5.388 -17,8% față de anul precedent 0 0
2020 6.755 +107,2% față de anul precedent 6.755 21 6.734 6.553 0 0
2019 3.260 3.260 4.417 0 0 1.157 1.255

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.121 17.121 0 7.006 10.115
2023 0 14.621 14.621 0 7.006 7.615
2022 0 14.424 14.424 0 0 14.424
2021 0 10.899 10.899 0 0 10.899
2020 0 5.677 5.677 0 0 5.677
2019 0 1.945 1.945 0 2 1.943

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 917 +2.192,5% față de anul precedent 16.204 Neraportat 0
2023 40 +207,7% față de anul precedent 14.581 Neraportat 0
2022 13 0,0% față de anul precedent 14.411 Neraportat 0
2021 13 -92,7% față de anul precedent 10.886 Neraportat 0
2020 179 -94,0% față de anul precedent 5.498 Neraportat 0
2019 3.000 -1.055 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 1.623 RON

Cifra de afaceri: 2.500 RON. Profit: 1.623 RON

Cifra de afaceri
2.500 RON -75.54% față de anul precedent
Profit net
1.623 RON +854.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
917 RON +2192.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.220 RON. Profit: 170 RON

Cifra de afaceri: 10.220 RON. Profit: 170 RON

Cifra de afaceri
10.220 RON +189.93% față de anul precedent
Profit net
170 RON -95.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40 RON +207.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.525 RON. Profit: 3.525 RON

Cifra de afaceri: 3.525 RON. Profit: 3.525 RON

Cifra de afaceri
3.525 RON -36.31% față de anul precedent
Profit net
3.525 RON -34.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.535 RON. Profit: 5.388 RON

Cifra de afaceri: 5.535 RON. Profit: 5.388 RON

Cifra de afaceri
5.535 RON -18.06% față de anul precedent
Profit net
5.388 RON -17.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13 RON -92.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.755 RON. Profit: 6.553 RON

Cifra de afaceri: 6.755 RON. Profit: 6.553 RON

Cifra de afaceri
6.755 RON +107.21% față de anul precedent
Profit net
6.553 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
179 RON -94.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.260 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.260 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.260 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.255 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataC&S HAIRSTYLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Odoreu Com. Odoreu (SATU MARE)

C&S HAIRSTYLING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Odoreu Com. Odoreu (SATU MARE)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Satu Mare

C.M CONCEPT STUDIO S.R.L.
CUI: 48376256CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2023-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.740 RON
Profit
1.008 RON
Angajati
0
DIDI TRANZIT SRL
CUI: 37356946CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
24 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FFC GROOMING S.R.L.
CUI: 50082325CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Sat Bocicău Com. Tarna Mare2024-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
4 RON
Angajati
0
BELLA ANGELICA S.R.L.
CUI: 50265675CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.230 RON
Profit
1.443 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Satu Mare

YOUR ESSENCE S.R.L.
CUI: 39922561CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GREENGALLERY S.R.L.
CUI: 40158078CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.332 RON
Profit
10.899 RON
Angajati
0
ANGELICA AMADEA S.R.L.
CUI: 39909457CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2018-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.550 RON
Profit
9.088 RON
Angajati
1
BELLINY EVENTS S.R.L.
CUI: 40196101CAEN: 9621
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.510 RON
Profit
7.887 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

ANGELIC SUN S.R.L.
CUI: 40098650CAEN: 9622
Activ
SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.019 RON
Profit
46.601 RON
Angajati
4
OFTAORS S.R.L.
CUI: 40098677CAEN: 8622
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.946 RON
Profit
261.812 RON
Angajati
1
POWERFULL LEON S.R.L.
CUI: 40084817CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Sat Tiream Com. Tiream2018-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.034 RON
Profit
11.707 RON
Angajati
1
SAVU GUS CONSTRUCTII S.R.L.
CUI: 39829153CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2018-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.990 RON
Profit
50.467 RON
Angajati
2
MAG LOGISTIC EUROPA S.R.L.
CUI: 40295865CAEN: 4690
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.947.487 RON
Profit
346.373 RON
Angajati
3
ASENA ZAIRA AGRO SRL
CUI: 37486814CAEN: 4778
Activ
SATU MARE, Sat Nisipeni Com. Lazuri2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DELTA VISION INDUSTRIAL S.R.L.
CUI: 42476361CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.600 RON
Profit
140.813 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C&S HAIRSTYLING S.R.L.?

CUI-ul C&S HAIRSTYLING S.R.L. este 40098669.

Unde este sediul C&S HAIRSTYLING S.R.L.?

C&S HAIRSTYLING S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu, Str. Eteni nr. 1, 447210, Sat Odoreu Com. Odoreu, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata C&S HAIRSTYLING S.R.L.?

C&S HAIRSTYLING S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C&S HAIRSTYLING S.R.L. in 2024?

In 2024, C&S HAIRSTYLING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.500 RON.

Ce activitate are C&S HAIRSTYLING S.R.L.?

C&S HAIRSTYLING S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat C&S HAIRSTYLING S.R.L. in 2024?

C&S HAIRSTYLING S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.623 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.