Activ

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.

CUI: 40108320
CIF: 40108320
Reg. Com.: J22/2975/2018
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:34

Despre PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
436 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
173 RON
Active circulante
30.911 RON
Stocuri
2.398 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
28.513 RON
Capital propriu
30.964 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof. I. Simionescu nr. 1
Telefon0762650760

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof. I. Simionescu nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof. I. Simionescu nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-436 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 436 RON 502 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 436 RON 502 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 436 RON 502 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 173 RON -341 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 30.911 RON 31.346 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.084 RON 31.005 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.398 RON 2.398 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.513 RON 28.948 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 120 RON 120 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.964 RON 30.885 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.084RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.084 RON
Datorii totale120 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
257,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 436 0 0 436 436
2023 0 0 502 0 0 502 502
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 503 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 503 503
2021 16.384 -12,4% față de anul precedent 16.384 10.593 5.791 -67,8% față de anul precedent 5.299 -69,4% față de anul precedent 0 0
2020 18.696 +367,4% față de anul precedent 18.696 708 17.988 +416,8% față de anul precedent 17.307 +414,9% față de anul precedent 0 0
2019 4.000 -33,3% față de anul precedent 4.000 519 3.481 -41,1% față de anul precedent 3.361 -41,3% față de anul precedent 0 0
2018 6.000 6.000 95 5.905 5.725 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 173 30.911 31.084 2.398 0 28.513
2023 -341 31.346 31.005 2.398 0 28.948
2022 -341 31.849 31.508 2.398 0 29.451
2021 -341 32.352 32.011 1.887 0 30.465
2020 -341 27.265 26.924 687 1.250 25.328
2019 -341 9.747 9.406 348 1.250 8.149
2018 149 5.956 6.105 388 0 5.568

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 120 0,0% față de anul precedent 30.964 Neraportat 0
2023 120 0,0% față de anul precedent 30.885 Neraportat 0
2022 120 0,0% față de anul precedent 31.388 Neraportat 0
2021 120 -63,9% față de anul precedent 31.891 Neraportat 0
2020 332 +176,7% față de anul precedent 26.592 Neraportat 0
2019 120 -33,3% față de anul precedent 9.286 Neraportat 0
2018 180 5.925 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
436 RON
Angajati
0
Datorii
120 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
502 RON
Angajati
0
Datorii
120 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
503 RON
Angajati
0
Datorii
120 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.384 RON. Profit: 5.299 RON

Cifra de afaceri: 16.384 RON. Profit: 5.299 RON

Cifra de afaceri
16.384 RON -12.37% față de anul precedent
Profit net
5.299 RON -69.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
120 RON -63.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.696 RON. Profit: 17.307 RON

Cifra de afaceri: 18.696 RON. Profit: 17.307 RON

Cifra de afaceri
18.696 RON +367.4% față de anul precedent
Profit net
17.307 RON +414.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
332 RON +176.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 3.361 RON

Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 3.361 RON

Cifra de afaceri
4.000 RON -33.33% față de anul precedent
Profit net
3.361 RON -41.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
120 RON -33.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 5.725 RON

Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 5.725 RON

Cifra de afaceri
6.000 RON
Profit net
5.725 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
180 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Iaşi (IAŞI)

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Iaşi (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Iaşi

DAN&DANA CONTABIL S.R.L.
CUI: 40176180CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.900 RON
Profit
275 RON
Angajati
0
AIM ARCHITECTS S.R.L.
CUI: 40320713CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.882 RON
Profit
66.955 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

A&G CAR SERV S.R.L.
CUI: 40103765CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Orş. Podu Iloaiei2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.363 RON
Profit
2.011 RON
Angajati
0
FORWARD TRACK S.R.L.
CUI: 40108339CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.712.788 RON
Profit
45.973 RON
Angajati
4
ISO DRAFT STUDIO + S.R.L.
CUI: 40014013CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.500 RON
Profit
177.992 RON
Angajati
1
MNI PET SHOP S.R.L.
CUI: 40205897CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Sat Chicerea Com. Tomeşti2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.101 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMBED IT S.R.L.
CUI: 39178349CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2018-04-13
fara e-Factura
THE YOUNG M S.R.L.
CUI: 47810259CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Sat Gura Bâdiliţei Com. Vânători2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. este 40108320.

Unde este sediul PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.?

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof. I. Simionescu nr. 1, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.?

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. in 2024?

In 2024, PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L.?

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. in 2024?

PYXIS INTELLIGENT CONSULTING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 436 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.