Activ

POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 40125810
CIF: 40125810
Reg. Com.: F12/1864/2018
CAEN: 4623
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 8 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al animalelor vii

Surse și actualizare

Despre POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Vlaha Com. Săvădisla, judetul CLUJ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al animalelor vii" (cod CAEN 4623), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 08.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4623, Cluj

BOVI DAN SRL
CUI: 35244636CAEN: 4623
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2015-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.687.367 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RAMORELCO INVEST SRL
CUI: 37730489CAEN: 4623
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.426.846 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALFA ROVINEX S.R.L.
CUI: 17144094CAEN: 4623
Activ
CLUJ, Sat Aşchileu Mic Com. Aşchileu2005-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
719.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AGRO REGAL S.R.L.
CUI: 47649161CAEN: 4623
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.584 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OVI DANCOR SRL
CUI: 34556230CAEN: 4623
Activ
CLUJ, Sat Buteni Com. Mărgău2015-05-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 40125810.

Cand a fost infiintata POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Ce activitate are POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPA BOGDAN MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4623 (Comerţ cu ridicata al animalelor vii).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
4 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
4 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.