Activ Plătitor TVA

HANDS AND PAWS VET S.R.L.

CUI: 40130280
CIF: RO40130280
Reg. Com.: J52/786/2018
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:33

Despre HANDS AND PAWS VET S.R.L.

HANDS AND PAWS VET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săbăreni Com. Săbăreni, judetul GIURGIU, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HANDS AND PAWS VET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.575.391 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.3%). Profitul net inregistrat a fost de 953.662 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 243.117 RON in 2019 la 2.575.391 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.575.391 RON
Venituri totale
2.588.759 RON
Cheltuieli totale
1.569.085 RON
Profit brut
1.019.674 RON
Profit net
953.662 RON
Marja profit net
37,03%
Active imobilizate
1.928.053 RON
Active circulante
872.006 RON
Stocuri
109.926 RON
Creanțe
211.189 RON
Casa & conturi bănci
550.891 RON
Capital propriu
2.279.202 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, Str. Şcolii nr. 2A, 87153
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, Str. Şcolii nr. 2A, 87153
Cod poștal: 87153
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, Str. Şcolii nr. 2A, 87153
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
87153
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.11.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.575.391 RON
Rezultat net
953.662 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.575.391 RON 2.446.010 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.588.759 RON 2.455.865 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.569.085 RON 1.112.449 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.019.674 RON 1.343.416 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 953.662 RON 1.325.249 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.928.053 RON 1.386.404 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 872.006 RON 814.743 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.800.059 RON 2.201.147 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 109.926 RON 208.790 RON
CreanțeSume de încasat 211.189 RON 217.122 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 550.891 RON 388.831 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 520.857 RON 302.633 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.279.202 RON 1.898.514 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.800.059RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.800.059 RON
Datorii totale520.857 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
34,1 %Profit net / active totale
ROE
41,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.575.391 +5,3% față de anul precedent 2.588.759 1.569.085 1.019.674 -24,1% față de anul precedent 953.662 -28,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.446.010 +61,9% față de anul precedent 2.455.865 1.112.449 1.343.416 +64,7% față de anul precedent 1.325.249 +64,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.511.131 +109,3% față de anul precedent 1.524.545 708.917 815.628 +465,9% față de anul precedent 803.683 +481,7% față de anul precedent 0 0
2021 722.000 +47,8% față de anul precedent 722.200 578.074 144.126 +302,0% față de anul precedent 138.151 +423,2% față de anul precedent 0 0
2020 488.416 +100,9% față de anul precedent 496.819 460.970 35.849 -83,1% față de anul precedent 26.406 -87,1% față de anul precedent 0 0
2019 243.117 253.031 40.383 212.648 205.077 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.928.053 872.006 2.800.059 109.926 211.189 550.891
2023 1.386.404 814.743 2.201.147 208.790 217.122 388.831
2022 613.972 548.733 1.162.705 85.585 166.479 296.669
2021 430.144 251.455 681.599 9.623 173.150 68.682
2020 61.400 155.079 216.479 0 39.122 115.957
2019 52.792 156.955 209.747 59.441 15.499 82.015

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 520.857 +72,1% față de anul precedent 2.279.202 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 302.633 -13,4% față de anul precedent 1.898.514 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2022 349.440 -8,5% față de anul precedent 813.265 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 382.017 +594,0% față de anul precedent 299.582 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2020 55.048 +1.065,8% față de anul precedent 161.431 Neraportat 1
2019 4.722 205.025 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.575.391 RON. Profit: 953.662 RON

Cifra de afaceri: 2.575.391 RON. Profit: 953.662 RON

Cifra de afaceri
2.575.391 RON +5.29% față de anul precedent
Profit net
953.662 RON -28.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
520.857 RON +72.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.446.010 RON. Profit: 1.325.249 RON

Cifra de afaceri: 2.446.010 RON. Profit: 1.325.249 RON

Cifra de afaceri
2.446.010 RON +61.87% față de anul precedent
Profit net
1.325.249 RON +64.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
302.633 RON -13.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.511.131 RON. Profit: 803.683 RON

Cifra de afaceri: 1.511.131 RON. Profit: 803.683 RON

Cifra de afaceri
1.511.131 RON +109.3% față de anul precedent
Profit net
803.683 RON +481.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
349.440 RON -8.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 722.000 RON. Profit: 138.151 RON

Cifra de afaceri: 722.000 RON. Profit: 138.151 RON

Cifra de afaceri
722.000 RON +47.82% față de anul precedent
Profit net
138.151 RON +423.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
382.017 RON +593.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 488.416 RON. Profit: 26.406 RON

Cifra de afaceri: 488.416 RON. Profit: 26.406 RON

Cifra de afaceri
488.416 RON +100.9% față de anul precedent
Profit net
26.406 RON -87.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
55.048 RON +1065.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 243.117 RON. Profit: 205.077 RON

Cifra de afaceri: 243.117 RON. Profit: 205.077 RON

Cifra de afaceri
243.117 RON
Profit net
205.077 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.722 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHANDS AND PAWS VET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Săbăreni Com. Săbăreni (GIURGIU)

HANDS AND PAWS VET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Săbăreni Com. Săbăreni (GIURGIU)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Giurgiu

FORFE RED SRL
CUI: 28451787CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2011-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.509.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MASTER VET SRL
CUI: 30661390CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2012-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.466.938 RON
Profit
58.853 RON
Angajati
5
NICO FARMVET SRL
CUI: 33604127CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2014-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.507 RON
Profit
36.488 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Giurgiu

BELLAVET 2018 S.R.L.
CUI: 39776229CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZARFIELD VETMED S.R.L.
CUI: 40159413CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Sadina Com. Roata de Jos2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
580.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARISA VET MEDICAL S.R.L.
CUI: 39557342CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Slobozia Com. Slobozia2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.300 RON
Profit
78.340 RON
Angajati
2

Alte firme din Giurgiu

DISTORY MOB S.R.L.
CUI: 40123568CAEN: 9524
Activ
GIURGIU, Sat Adunaţii-Copăceni Com. Adunaţii-Copăceni2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.093 RON
Profit
68.152 RON
Angajati
1
ALMA FASHION ATELIER S.R.L.
CUI: 40130298CAEN: 1421
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.781 RON
Profit
12.975 RON
Angajati
1
SAPRON IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40102085CAEN: 6210
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.000 RON
Profit
118.608 RON
Angajati
1
PRO DGI DOMICOST S.R.L.
CUI: 40151169CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Cărpenişu Com. Găiseni2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L.
CUI: 39720040CAEN: 4942
Activ
GIURGIU, Sat Falaştoaca Com. Comana2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.399 RON
Profit
18.823 RON
Angajati
0
HCM SERVICE PARTNER S.R.L.
CUI: 40380839CAEN: 7830
Activ
GIURGIU, Sat Daia Com. Daia2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.692 RON
Profit
44.155 RON
Angajati
1
DAIM TEAM S.R.L.
CUI: 42774139CAEN: 6832
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2020-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HANDS AND PAWS VET S.R.L.?

CUI-ul HANDS AND PAWS VET S.R.L. este 40130280.

Unde este sediul HANDS AND PAWS VET S.R.L.?

HANDS AND PAWS VET S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, Str. Şcolii nr. 2A, 87153, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata HANDS AND PAWS VET S.R.L.?

HANDS AND PAWS VET S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HANDS AND PAWS VET S.R.L. in 2024?

In 2024, HANDS AND PAWS VET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.575.391 RON.

Cati angajati are HANDS AND PAWS VET S.R.L.?

HANDS AND PAWS VET S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are HANDS AND PAWS VET S.R.L.?

HANDS AND PAWS VET S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat HANDS AND PAWS VET S.R.L. in 2024?

HANDS AND PAWS VET S.R.L. a inregistrat un profit net de 953.662 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.