Activ

NERMES BOSS MARKET S.R.L.

CUI: 40150864
CIF: 40150864
Reg. Com.: J13/3242/2018
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:27

Despre NERMES BOSS MARKET S.R.L.

NERMES BOSS MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NERMES BOSS MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.058 RON, in scadere fata de anul precedent (-44.6%). Profitul net inregistrat a fost de 5.099 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut de la 16.297 RON in 2019 la 24.058 RON in 2024. Datoriile raportate (102.704 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
24.058 RON
Venituri totale
93.738 RON
Cheltuieli totale
87.454 RON
Profit brut
6.284 RON
Profit net
5.099 RON
Marja profit net
21,19%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
42.518 RON
Stocuri
4.334 RON
Creanțe
3.643 RON
Casa & conturi bănci
34.541 RON
Capital propriu
-60.186 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Dezrobirii nr. 10, 905600
Telefon0762902166

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Dezrobirii nr. 10, 905600
Cod poștal: 905600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Dezrobirii nr. 10, 905600
Cod postal
905600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.11.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
24.058 RON
Rezultat net
5.099 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 24.058 RON 43.413 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 93.738 RON 43.413 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 87.454 RON 65.787 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.284 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.099 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 22.374 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 22.374 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 28.856 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.518 RON 19.093 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.518 RON 47.949 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.334 RON 8.279 RON
CreanțeSume de încasat 3.643 RON 654 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.541 RON 10.160 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 102.704 RON 113.234 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -60.186 RON -65.285 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.518RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

241,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.518 RON
Datorii totale102.704 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
12,0 %Profit net / active totale
ROE
-8,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-141,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 24.058 -44,6% față de anul precedent 93.738 87.454 6.284 5.099 0 0
2023 43.413 -61,6% față de anul precedent 43.413 65.787 0 0 22.374 22.374
2022 113.011 +26,3% față de anul precedent 113.011 130.746 0 0 17.735 21.126
2021 89.506 +98,6% față de anul precedent 89.506 110.646 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.140 23.581
2020 45.065 +176,5% față de anul precedent 45.065 42.298 2.767 +523,2% față de anul precedent 1.640 0 0
2019 16.297 16.297 15.853 444 0 0 45

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 42.518 42.518 4.334 3.643 34.541
2023 28.856 19.093 47.949 8.279 654 10.160
2022 53.684 2.641 56.325 31 64 2.546
2021 78.574 82.672 161.246 81.430 13 1.229
2020 435 81.096 81.531 79.914 0 1.182
2019 208 33.737 33.945 33.252 0 485

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 102.704 -9,3% față de anul precedent -60.186 Neraportat 0
2023 113.234 +14,1% față de anul precedent -65.285 Neraportat 0
2022 99.236 -45,8% față de anul precedent -42.911 Neraportat 0
2021 183.031 +129,6% față de anul precedent -21.785 Neraportat 0
2020 79.736 +136,0% față de anul precedent 1.795 Neraportat 0
2019 33.790 155 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.058 RON. Profit: 5.099 RON

Cifra de afaceri: 24.058 RON. Profit: 5.099 RON

Cifra de afaceri
24.058 RON -44.58% față de anul precedent
Profit net
5.099 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102.704 RON -9.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 43.413 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.413 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.413 RON -61.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.374 RON
Angajati
0
Datorii
113.234 RON +14.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 113.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.011 RON +26.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.126 RON
Angajati
0
Datorii
99.236 RON -45.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 89.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.506 RON +98.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.581 RON
Angajati
0
Datorii
183.031 RON +129.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 45.065 RON. Profit: 1.640 RON

Cifra de afaceri: 45.065 RON. Profit: 1.640 RON

Cifra de afaceri
45.065 RON +176.52% față de anul precedent
Profit net
1.640 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
79.736 RON +135.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.297 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45 RON
Angajati
0
Datorii
33.790 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNERMES BOSS MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

NERMES BOSS MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

DAN & STROE S.R.L.
CUI: 18280639CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2006-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REIHAN CONFEXIM SRL
CUI: 1858402CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
649 RON
Angajati
0
EMIȘTEF GEOLOR S.R.L.
CUI: 42861332CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Cuza Vodă Com. Cuza Vodă2020-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLORIN SI IULI ALIMENT S.R.L.
CUI: 50177905CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2024-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.389 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAICAN MIXT S.R.L.
CUI: 50184686CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Adamclisi Com. Adamclisi2024-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.849 RON
Profit
2.901 RON
Angajati
0
AMY RETAIL S.R.L.
CUI: 48845751CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2023-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.506 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

ALEX & FREUND S.R.L.
CUI: 40093980CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.866 RON
Profit
26.280 RON
Angajati
0
MID IMPEX CETATEA S.R.L.
CUI: 40158400CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Cetatea Com. Dobromir2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIHMAR-ANCA 97 S.R.L.
CUI: 40164240CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.323.873 RON
Profit
103.727 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

EN PROVENCE EVENTS S.R.L.
CUI: 40150856CAEN: 9039
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.108 RON
Profit
57.801 RON
Angajati
2
NEOSEL UNIC S.R.L.
CUI: 40150872CAEN: 5621
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.652 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DETECTORS PATROL S.R.L.
CUI: 40082840CAEN: 8010
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2018-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.504 RON
Profit
99.934 RON
Angajati
1
GSI & NEPOTII S.R.L.
CUI: 40233226CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.000 RON
Profit
809 RON
Angajati
2
T.O.B. VAMA VECHE S.R.L.
CUI: 39298221CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Vama Veche Com. Limanu2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.528 RON
Profit
30.554 RON
Angajati
1
SPID TAX ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 40889582CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia-Sat Orş. Năvodari2019-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.909 RON
Profit
112.073 RON
Angajati
2
AGROAS JR. S.R.L.
CUI: 47926785CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.400 RON
Profit
255.652 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NERMES BOSS MARKET S.R.L.?

CUI-ul NERMES BOSS MARKET S.R.L. este 40150864.

Unde este sediul NERMES BOSS MARKET S.R.L.?

NERMES BOSS MARKET S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. Dezrobirii nr. 10, 905600, Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata NERMES BOSS MARKET S.R.L.?

NERMES BOSS MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NERMES BOSS MARKET S.R.L. in 2024?

In 2024, NERMES BOSS MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.058 RON.

Ce activitate are NERMES BOSS MARKET S.R.L.?

NERMES BOSS MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat NERMES BOSS MARKET S.R.L. in 2024?

NERMES BOSS MARKET S.R.L. a inregistrat un profit net de 5.099 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.