Activ

ZEISS ADMIN S.R.L.

CUI: 40161995
CIF: 40161995
Reg. Com.: J35/4014/2018
CAEN: 6832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:26

Despre ZEISS ADMIN S.R.L.

ZEISS ADMIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZEISS ADMIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 115.673 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.7%). Profitul net inregistrat a fost de 19.836 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 612 RON in 2018 la 115.673 RON in 2024. Datoriile raportate (143.325 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
115.673 RON
Venituri totale
117.291 RON
Cheltuieli totale
96.282 RON
Profit brut
21.009 RON
Profit net
19.836 RON
Marja profit net
17,15%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
166.791 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
126.750 RON
Casa & conturi bănci
40.041 RON
Capital propriu
23.466 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Şagului nr. 54, 300495
Telefon0722951250

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Şagului nr. 54, 300495
Cod poștal: 300495
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Şagului nr. 54, 300495
Cod postal
300495
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
115.673 RON
Rezultat net
19.836 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 115.673 RON 114.842 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 117.291 RON 114.842 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 96.282 RON 69.749 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.009 RON 45.093 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 19.836 RON 44.117 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 166.791 RON 85.100 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.791 RON 85.100 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 126.750 RON 48.269 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.041 RON 36.831 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 143.325 RON 6.712 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.466 RON 78.388 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.791RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

85,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.791 RON
Datorii totale143.325 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,9 %Profit net / active totale
ROE
84,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
14,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 115.673 +0,7% față de anul precedent 117.291 96.282 21.009 -53,4% față de anul precedent 19.836 -55,0% față de anul precedent 0 0
2023 114.842 +52,1% față de anul precedent 114.842 69.749 45.093 -37,3% față de anul precedent 44.117 -36,8% față de anul precedent 0 0
2022 75.522 +33,7% față de anul precedent 75.522 3.553 71.969 +40,3% față de anul precedent 69.748 +40,1% față de anul precedent 0 0
2021 56.500 +22,9% față de anul precedent 56.500 5.217 51.283 +24,6% față de anul precedent 49.791 +24,8% față de anul precedent 0 0
2020 45.959 +115,4% față de anul precedent 45.959 4.783 41.176 +161,8% față de anul precedent 39.896 +164,4% față de anul precedent 0 0
2019 21.339 +3.386,8% față de anul precedent 21.339 5.612 15.727 +11.905,3% față de anul precedent 15.087 +13.251,3% față de anul precedent 0 0
2018 612 612 481 131 113 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 166.791 166.791 0 126.750 40.041
2023 0 85.100 85.100 0 48.269 36.831
2022 0 70.676 70.676 0 43.664 27.012
2021 72 79.038 79.110 0 1.456 77.582
2020 189 55.604 55.793 0 310 55.294
2019 310 15.644 15.954 0 300 15.344
2018 357 779 1.136 0 0 779

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 143.325 +2.035,4% față de anul precedent 23.466 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.712 +875,6% față de anul precedent 78.388 Neraportat 1
2022 688 -55,4% față de anul precedent 69.988 Neraportat 0
2021 1.544 +210,0% față de anul precedent 77.586 Neraportat 0
2020 498 -10,1% față de anul precedent 55.295 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 554 -32,7% față de anul precedent 15.400 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 823 313 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 115.673 RON. Profit: 19.836 RON

Cifra de afaceri: 115.673 RON. Profit: 19.836 RON

Cifra de afaceri
115.673 RON +0.72% față de anul precedent
Profit net
19.836 RON -55.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.325 RON +2035.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 114.842 RON. Profit: 44.117 RON

Cifra de afaceri: 114.842 RON. Profit: 44.117 RON

Cifra de afaceri
114.842 RON +52.06% față de anul precedent
Profit net
44.117 RON -36.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.712 RON +875.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 75.522 RON. Profit: 69.748 RON

Cifra de afaceri: 75.522 RON. Profit: 69.748 RON

Cifra de afaceri
75.522 RON +33.67% față de anul precedent
Profit net
69.748 RON +40.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
688 RON -55.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 56.500 RON. Profit: 49.791 RON

Cifra de afaceri: 56.500 RON. Profit: 49.791 RON

Cifra de afaceri
56.500 RON +22.94% față de anul precedent
Profit net
49.791 RON +24.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.544 RON +210.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 45.959 RON. Profit: 39.896 RON

Cifra de afaceri: 45.959 RON. Profit: 39.896 RON

Cifra de afaceri
45.959 RON +115.38% față de anul precedent
Profit net
39.896 RON +164.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
498 RON -10.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 21.339 RON. Profit: 15.087 RON

Cifra de afaceri: 21.339 RON. Profit: 15.087 RON

Cifra de afaceri
21.339 RON +3386.76% față de anul precedent
Profit net
15.087 RON +13251.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
554 RON -32.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 612 RON. Profit: 113 RON

Cifra de afaceri: 612 RON. Profit: 113 RON

Cifra de afaceri
612 RON
Profit net
113 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
823 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZEISS ADMIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

ZEISS ADMIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6832, Timiş

CMM COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 28415849CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.160 RON
Profit
29.370 RON
Angajati
1
HARLEQUIN FASHION SRL
CUI: 37568019CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.527 RON
Profit
4.000 RON
Angajati
2
UNTARU SMART CONCEPT S.R.L.
CUI: 50021905CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.335 RON
Profit
89.144 RON
Angajati
1
AML RAZAL ADMIN SRL
CUI: 36635594CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Sat Mănăştiur Com. Mănăştiur2016-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.440 RON
Profit
54.760 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6832, Timiş

MPM ADMIN S.R.L.
CUI: 40074023CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.646 RON
Profit
1.418 RON
Angajati
1
S&A MANAGEMENT HOUSE S.R.L.
CUI: 40307447CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.624 RON
Profit
173.754 RON
Angajati
2
DEIAN & AX RESIDENCE S.R.L.
CUI: 40062568CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2018-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.544 RON
Profit
53.911 RON
Angajati
1
MEDI & DEEA S.R.L.
CUI: 40390573CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

N&D BODY REMODELING S.R.L.
CUI: 40161960CAEN: 9622
Activ
TIMIŞ, Sat Pădureni Com. Victor Vlad Delamarina2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.411 RON
Profit
1.645 RON
Angajati
2
VISION SILVER STEEL S.R.L.
CUI: 40154599CAEN: 4329
Activ
TIMIŞ, Sat Uivar Com. Uivar2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VOGLIO CLEANING S.R.L.
CUI: 40165989CAEN: 8122
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECOWASTE CHIM S.R.L.
CUI: 40099397CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.463.953 RON
Profit
1.089.230 RON
Angajati
0
MIC & ADRI SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40219523CAEN: 8299
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.188 RON
Profit
42.530 RON
Angajati
1
D&D WATER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39474298CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Bobda Com. Cenei2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.691.201 RON
Profit
64.234 RON
Angajati
2
CCCD BURE PROD SRL
CUI: 30503934CAEN: 8299
Activ
TIMIŞ, Sat Gavojdia Com. Gavojdia2012-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BALVIA PRODUCTIONS S.R.L.
CUI: 46373008CAEN: 9001
Activ
TIMIŞ, Sat Albina Com. Moşniţa Nouă2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZEISS ADMIN S.R.L.?

CUI-ul ZEISS ADMIN S.R.L. este 40161995.

Unde este sediul ZEISS ADMIN S.R.L.?

ZEISS ADMIN S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Cal. Şagului nr. 54, 300495, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata ZEISS ADMIN S.R.L.?

ZEISS ADMIN S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZEISS ADMIN S.R.L. in 2024?

In 2024, ZEISS ADMIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 115.673 RON.

Cati angajati are ZEISS ADMIN S.R.L.?

ZEISS ADMIN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ZEISS ADMIN S.R.L.?

ZEISS ADMIN S.R.L. are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Ce profit a inregistrat ZEISS ADMIN S.R.L. in 2024?

ZEISS ADMIN S.R.L. a inregistrat un profit net de 19.836 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.