Activ

FUTUREARTMUSIC S.R.L.

CUI: 40213563
CIF: 40213563
Reg. Com.: J40/17509/2020
CAEN: 9001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:04

Despre FUTUREARTMUSIC S.R.L.

FUTUREARTMUSIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9001). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FUTUREARTMUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 245.915 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+367.9%). Profitul net inregistrat a fost de 105.367 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
245.915 RON
Venituri totale
245.935 RON
Cheltuieli totale
138.157 RON
Profit brut
107.778 RON
Profit net
105.367 RON
Marja profit net
42,85%
Active imobilizate
47.337 RON
Active circulante
126.347 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
118.619 RON
Casa & conturi bănci
7.728 RON
Capital propriu
86.076 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Int. Maior Avram Zenovie nr. 13, 30893
Detalii adresaMansarda 2, biroul nr. 2
Telefon0726418344

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Int. Maior Avram Zenovie nr. 13, 30893
Cod poștal: 30893
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Int. Maior Avram Zenovie nr. 13, 30893
Detalii
Mansarda 2, biroul nr. 2
Cod postal
30893
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.12.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
245.915 RON
Rezultat net
105.367 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 245.915 RON 52.561 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 245.935 RON 52.561 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 138.157 RON 129.684 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 107.778 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 105.367 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 77.123 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 77.649 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 47.337 RON 75.739 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 126.347 RON 22.794 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 173.684 RON 98.533 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 105 RON
CreanțeSume de încasat 118.619 RON 14.183 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.728 RON 8.506 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87.608 RON 106.955 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 86.076 RON -8.422 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active173.684RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale173.684 RON
Datorii totale87.608 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,7 %Profit net / active totale
ROE
122,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 245.915 +367,9% față de anul precedent 245.935 138.157 107.778 105.367 0 0
2023 52.561 -53,8% față de anul precedent 52.561 129.684 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 77.123 77.649
2022 113.745 +30,3% față de anul precedent 113.745 79.535 34.210 -30,9% față de anul precedent 32.125 -31,6% față de anul precedent 0 0
2021 87.325 +931,0% față de anul precedent 87.325 37.786 49.539 46.971 0 0
2020 8.470 -84,5% față de anul precedent 8.470 15.368 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.898 7.152
2019 54.789 54.789 41.345 13.444 11.801 0 0
2018 0 0 44 0 0 44 44

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 47.337 126.347 173.684 0 118.619 7.728
2023 75.739 22.794 98.533 105 14.183 8.506
2022 104.141 64.938 169.079 105 22.419 42.414
2021 0 53.948 53.948 105 12.429 41.414
2020 0 12.518 12.518 105 11.440 973
2019 0 15.564 15.564 105 7.940 7.519
2018 478 678 1.156 105 0 573

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87.608 -18,1% față de anul precedent 86.076 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 106.955 +25,6% față de anul precedent -8.422 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 85.178 +3.821,6% față de anul precedent 83.901 Neraportat 1
2021 2.172 -71,8% față de anul precedent 51.776 Neraportat 0
2020 7.713 +113,8% față de anul precedent 4.805 Neraportat 0
2019 3.607 +260,7% față de anul precedent 11.957 Neraportat 0
2018 1.000 156 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 245.915 RON. Profit: 105.367 RON

Cifra de afaceri: 245.915 RON. Profit: 105.367 RON

Cifra de afaceri
245.915 RON +367.87% față de anul precedent
Profit net
105.367 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.608 RON -18.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 52.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.561 RON -53.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.649 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
106.955 RON +25.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 113.745 RON. Profit: 32.125 RON

Cifra de afaceri: 113.745 RON. Profit: 32.125 RON

Cifra de afaceri
113.745 RON +30.25% față de anul precedent
Profit net
32.125 RON -31.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
85.178 RON +3821.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 87.325 RON. Profit: 46.971 RON

Cifra de afaceri: 87.325 RON. Profit: 46.971 RON

Cifra de afaceri
87.325 RON +930.99% față de anul precedent
Profit net
46.971 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.172 RON -71.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.470 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.470 RON -84.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.152 RON
Angajati
0
Datorii
7.713 RON +113.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 54.789 RON. Profit: 11.801 RON

Cifra de afaceri: 54.789 RON. Profit: 11.801 RON

Cifra de afaceri
54.789 RON
Profit net
11.801 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.607 RON +260.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFUTUREARTMUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FUTUREARTMUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9001, Municipiul Bucureşti

IRASHIA SERVICES S.R.L.
CUI: 49192936CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.224 RON
Profit
25.995 RON
Angajati
0
ALINKA ALINA MUSIC SRL
CUI: 32786942CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.700 RON
Profit
72.061 RON
Angajati
1
FORWARD PROJECT SRL
CUI: 30113990CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.824 RON
Profit
59.902 RON
Angajati
1
SOSIMPLEEVENTS S.R.L.
CUI: 36176556CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.611 RON
Profit
122.941 RON
Angajati
1
PEDIMENTAL ARTS S.R.L.
CUI: 37986259CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.564 RON
Profit
11.607 RON
Angajati
1
TOMA MUSIC S.R.L.
CUI: 16123352CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.686 RON
Profit
145.408 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9001, Municipiul Bucureşti

MARIN CAPAȚÎNA MUSIC S.R.L.
CUI: 40171271CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.489 RON
Profit
80.075 RON
Angajati
1
SOUNDTASTIC S.R.L.
CUI: 40230580CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.986 RON
Profit
9.503 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NETPAY EUROPE S.R.L.
CUI: 40213210CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MERY NURSING CARE S.R.L.
CUI: 40214070CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.591 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CATTANY WPS S.R.L.
CUI: 40218013CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-27
fara e-Factura
HYGIENE ONE S.R.L.
CUI: 40190273CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.925.883 RON
Profit
2.803.706 RON
Angajati
2
TENNIS ZONE S.R.L.
CUI: 40237244CAEN: 8551
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.646 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOBLESSE MEDICAL CLINIQUE S.R.L.
CUI: 39993350CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.737.755 RON
Profit
84.525 RON
Angajati
0
VAKIT SERVCOM SRL
CUI: 38119077CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-08-21
fara e-Factura
SPRINT DEV S.R.L.
CUI: 42312695CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
689.973 RON
Profit
443.739 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FUTUREARTMUSIC S.R.L.?

CUI-ul FUTUREARTMUSIC S.R.L. este 40213563.

Unde este sediul FUTUREARTMUSIC S.R.L.?

FUTUREARTMUSIC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Int. Maior Avram Zenovie nr. 13, 30893, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FUTUREARTMUSIC S.R.L.?

FUTUREARTMUSIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FUTUREARTMUSIC S.R.L. in 2024?

In 2024, FUTUREARTMUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 245.915 RON.

Cati angajati are FUTUREARTMUSIC S.R.L.?

FUTUREARTMUSIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FUTUREARTMUSIC S.R.L.?

FUTUREARTMUSIC S.R.L. are codul CAEN principal 9001.

Ce profit a inregistrat FUTUREARTMUSIC S.R.L. in 2024?

FUTUREARTMUSIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 105.367 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.