Activ

GSI & NEPOTII S.R.L.

CUI: 40233226
CIF: 40233226
Reg. Com.: J2018003480134
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 noiembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:58

Despre GSI & NEPOTII S.R.L.

GSI & NEPOTII S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GSI & NEPOTII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.000 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.7%). Profitul net inregistrat a fost de 809 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.000 RON
Venituri totale
19.000 RON
Cheltuieli totale
18.037 RON
Profit brut
963 RON
Profit net
809 RON
Marja profit net
4,26%
Active imobilizate
15.825 RON
Active circulante
9.488 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
9.488 RON
Capital propriu
25.159 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Crişului nr. 20, 900309
Detalii adresaCAM. 2
Telefon0724922657

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Crişului nr. 20, 900309
Cod poștal: 900309
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Crişului nr. 20, 900309
Detalii
CAM. 2
Cod postal
900309
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.000 RON
Rezultat net
809 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.000 RON 14.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.000 RON 22.199 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.037 RON 20.057 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 963 RON 2.142 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 809 RON 2.002 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.825 RON 19.346 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.488 RON 5.004 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25.313 RON 24.350 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.488 RON 5.004 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 154 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.159 RON 24.350 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active25.313RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25.313 RON
Datorii totale154 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,2 %Profit net / active totale
ROE
3,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
61,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.000 +35,7% față de anul precedent 19.000 18.037 963 -55,0% față de anul precedent 809 -59,6% față de anul precedent 0 0
2023 14.000 -80,0% față de anul precedent 22.199 20.057 2.142 -88,1% față de anul precedent 2.002 -88,4% față de anul precedent 0 0
2022 70.000 +250,0% față de anul precedent 70.000 52.079 17.921 +408,5% față de anul precedent 17.221 +418,1% față de anul precedent 0 0
2021 20.000 -35,5% față de anul precedent 20.000 16.476 3.524 +126,5% față de anul precedent 3.324 +161,5% față de anul precedent 0 0
2020 31.000 +55,0% față de anul precedent 31.000 29.444 1.556 +218,2% față de anul precedent 1.271 +339,8% față de anul precedent 0 0
2019 20.000 20.000 19.511 489 289 0 0
2018 0 0 133 0 0 133 133

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.825 9.488 25.313 0 0 9.488
2023 19.346 5.004 24.350 0 0 5.004
2022 0 31.857 31.857 0 7.796 24.061
2021 0 5.413 5.413 0 0 5.413
2020 0 4.214 4.214 0 0 4.214
2019 29 2.559 2.588 0 0 2.559
2018 462 0 462 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 154 25.159 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 0 -100,0% față de anul precedent 24.350 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 9.509 +2.363,5% față de anul precedent 22.348 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 386 -85,7% față de anul precedent 5.127 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.703 +17,6% față de anul precedent 1.628 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.298 +481,8% față de anul precedent 356 Neraportat 1
2018 395 67 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAANTONEL ANDREIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27606/2026capital social, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

capital social, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 809 RON

Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 809 RON

Cifra de afaceri
19.000 RON +35.71% față de anul precedent
Profit net
809 RON -59.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
154 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.000 RON. Profit: 2.002 RON

Cifra de afaceri: 14.000 RON. Profit: 2.002 RON

Cifra de afaceri
14.000 RON -80% față de anul precedent
Profit net
2.002 RON -88.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 70.000 RON. Profit: 17.221 RON

Cifra de afaceri: 70.000 RON. Profit: 17.221 RON

Cifra de afaceri
70.000 RON +250% față de anul precedent
Profit net
17.221 RON +418.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.509 RON +2363.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 3.324 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 3.324 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON -35.48% față de anul precedent
Profit net
3.324 RON +161.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
386 RON -85.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 31.000 RON. Profit: 1.271 RON

Cifra de afaceri: 31.000 RON. Profit: 1.271 RON

Cifra de afaceri
31.000 RON +55% față de anul precedent
Profit net
1.271 RON +339.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.703 RON +17.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 289 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 289 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON
Profit net
289 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.298 RON +481.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
133 RON
Angajati
0
Datorii
395 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGSI & NEPOTII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

GSI & NEPOTII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27606/2026capital social, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

capital social; modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.07.2026

Companie
GSI & NEPOTII S.R.L.
CUI
40233226
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J2018003480134
EUID
ROONRC.J2018003480134
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada CRIŞULUI, Nr. 20, CAM. 2
Județ
Constanţa
Număr încheiere
581828
Data încheierii
21.07.2026
Număr dosar
2760527
Data dosarului
10.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Laura-Teodora Mitariu

Subiecte

capital social, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 4 din 06.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27606/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Constanţa

MARIO DESIGN INVEST SRL
CUI: 17828637CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2005-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
B&G ART MEDIA CENTER SRL
CUI: 23524829CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.657 RON
Profit
9.083 RON
Angajati
0
AG PHOTO MEDIA EVENTS S.R.L.
CUI: 41339366CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2019-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.817 RON
Profit
13.958 RON
Angajati
0
TIMELESS VISUALS S.R.L.
CUI: 40937469CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.526 RON
Profit
7.229 RON
Angajati
0
CREATIVE ART STORIES S.R.L.
CUI: 41452640CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2019-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.700 RON
Profit
22.810 RON
Angajati
0
MEDIA EVENTS VISION SRL
CUI: 37997657CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.600 RON
Profit
7.134 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Constanţa

TED ART STUDIO S.R.L.
CUI: 40228599CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
28.210 RON
Angajati
0
SNAP STUDIOART S.R.L.
CUI: 40251419CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.484 RON
Profit
10.829 RON
Angajati
0
GRR FOTO BRAND S.R.L.
CUI: 40273336CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Sat Cogealac Com. Cogealac2018-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

SUN CONSTANTA RO S.R.L.
CUI: 40223591CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALISPERA EFO S.R.L.
CUI: 40239121CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NERMES BOSS MARKET S.R.L.
CUI: 40150864CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.058 RON
Profit
5.099 RON
Angajati
0
ROMITA HAVAC S.R.L.
CUI: 40305950CAEN: 3011
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.349.268 RON
Profit
9.948 RON
Angajati
10
TOTAL ACTIVITY HR S.R.L.
CUI: 39374833CAEN: 7820
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
METRON EQUIPMENTS S.R.L.
CUI: 41002700CAEN: 4664
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.910 RON
Profit
3.662 RON
Angajati
1
COCHET STAR SRL
CUI: 26035665CAEN: 6492
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
886.932 RON
Profit
153.902 RON
Angajati
6
MIHAI CEZAR OPTIM S.R.L.
CUI: 47996438CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Valea Dacilor Mun. Medgidia2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GSI & NEPOTII S.R.L.?

CUI-ul GSI & NEPOTII S.R.L. este 40233226.

Unde este sediul GSI & NEPOTII S.R.L.?

GSI & NEPOTII S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Crişului nr. 20, 900309, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata GSI & NEPOTII S.R.L.?

GSI & NEPOTII S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GSI & NEPOTII S.R.L. in 2024?

In 2024, GSI & NEPOTII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.000 RON.

Cati angajati are GSI & NEPOTII S.R.L.?

GSI & NEPOTII S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GSI & NEPOTII S.R.L.?

GSI & NEPOTII S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat GSI & NEPOTII S.R.L. in 2024?

GSI & NEPOTII S.R.L. a inregistrat un profit net de 809 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.