Activ

GOLD FUNERAR G&M S.R.L.

CUI: 40249834
CIF: 40249834
Reg. Com.: J2018001640208
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:46

Despre GOLD FUNERAR G&M S.R.L.

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brad, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GOLD FUNERAR G&M S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.236 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 25.161 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
298.236 RON
Venituri totale
298.238 RON
Cheltuieli totale
269.229 RON
Profit brut
29.009 RON
Profit net
25.161 RON
Marja profit net
8,44%
Active imobilizate
26.350 RON
Active circulante
169.596 RON
Stocuri
79.684 RON
Creanțe
29.262 RON
Casa & conturi bănci
60.650 RON
Capital propriu
178.403 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. Republicii, 335200

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. Republicii, 335200
Cod poștal: 335200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. Republicii, 335200
Cod postal
335200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
298.236 RON
Rezultat net
25.161 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 298.236 RON 288.106 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 298.238 RON 288.111 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 269.229 RON 237.261 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 29.009 RON 50.850 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 25.161 RON 48.401 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 26.350 RON 36.890 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 169.596 RON 121.939 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 195.946 RON 158.829 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 79.684 RON 62.488 RON
CreanțeSume de încasat 29.262 RON 901 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.650 RON 58.550 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.543 RON 5.587 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 178.403 RON 153.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active195.946RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale195.946 RON
Datorii totale17.543 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
12,8 %Profit net / active totale
ROE
14,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 298.236 +3,5% față de anul precedent 298.238 269.229 29.009 -43,0% față de anul precedent 25.161 -48,0% față de anul precedent 0 0
2023 288.106 +50,3% față de anul precedent 288.111 237.261 50.850 -24,3% față de anul precedent 48.401 -24,6% față de anul precedent 0 0
2022 191.660 -32,4% față de anul precedent 191.666 124.461 67.205 +10,7% față de anul precedent 64.198 +10,7% față de anul precedent 0 0
2021 283.537 -3,4% față de anul precedent 332.278 271.552 60.726 +1.353,8% față de anul precedent 57.989 +2.484,2% față de anul precedent 0 0
2020 293.635 +13,4% față de anul precedent 319.636 315.459 4.177 -87,6% față de anul precedent 2.244 -92,8% față de anul precedent 0 0
2019 259.018 272.518 238.818 33.700 31.120 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 26.350 169.596 195.946 79.684 29.262 60.650
2023 36.890 121.939 158.829 62.488 901 58.550
2022 0 170.966 170.966 46.660 1.599 122.707
2021 225 108.313 108.538 39.670 2.070 66.573
2020 3.408 69.163 72.571 47.756 1.260 20.147
2019 3.833 67.197 71.030 39.536 13.500 14.161
2018 437 21.293 21.730 20.993 0 300

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.543 +214,0% față de anul precedent 178.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.587 -91,6% față de anul precedent 153.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 66.125 +289,3% față de anul precedent 104.841 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2021 16.985 -56,5% față de anul precedent 91.553 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 39.007 +48,8% față de anul precedent 33.564 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 26.210 +21,7% față de anul precedent 31.320 Neraportat 2
2018 21.530 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 298.236 RON. Profit: 25.161 RON

Cifra de afaceri: 298.236 RON. Profit: 25.161 RON

Cifra de afaceri
298.236 RON +3.52% față de anul precedent
Profit net
25.161 RON -48.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.543 RON +214% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 288.106 RON. Profit: 48.401 RON

Cifra de afaceri: 288.106 RON. Profit: 48.401 RON

Cifra de afaceri
288.106 RON +50.32% față de anul precedent
Profit net
48.401 RON -24.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.587 RON -91.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 191.660 RON. Profit: 64.198 RON

Cifra de afaceri: 191.660 RON. Profit: 64.198 RON

Cifra de afaceri
191.660 RON -32.4% față de anul precedent
Profit net
64.198 RON +10.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
66.125 RON +289.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 283.537 RON. Profit: 57.989 RON

Cifra de afaceri: 283.537 RON. Profit: 57.989 RON

Cifra de afaceri
283.537 RON -3.44% față de anul precedent
Profit net
57.989 RON +2484.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
16.985 RON -56.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 293.635 RON. Profit: 2.244 RON

Cifra de afaceri: 293.635 RON. Profit: 2.244 RON

Cifra de afaceri
293.635 RON +13.36% față de anul precedent
Profit net
2.244 RON -92.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
39.007 RON +48.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 259.018 RON. Profit: 31.120 RON

Cifra de afaceri: 259.018 RON. Profit: 31.120 RON

Cifra de afaceri
259.018 RON
Profit net
31.120 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
26.210 RON +21.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.530 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGOLD FUNERAR G&M S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Brad (HUNEDOARA)

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Brad (HUNEDOARA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Hunedoara

NAOTIMFAN SRL
CUI: 24323432CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2008-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.307 RON
Profit
4.225 RON
Angajati
1
EUSEBIU S.R.L.
CUI: 17211738CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2005-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAZVY&VYO TRADITIONAL S.R.L.
CUI: 38017654CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2017-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.380 RON
Profit
9.690 RON
Angajati
1
MURES ALIMENT SRL
CUI: 8002848CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Loc. Sântuhalm Mun. Deva1996-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.748 RON
Profit
17.839 RON
Angajati
0
REMA IMPEX SRL
CUI: 2154855CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
311.145 RON
Profit
4.955 RON
Angajati
3
MIHALEX COM SRL
CUI: 6971401CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Pojoga Com. Zam1995-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.365 RON
Profit
13.121 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Hunedoara

VAL DENI EMPORIUM S.R.L.
CUI: 40191643CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Homorod Orş. Geoagiu2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.513 RON
Profit
21.491 RON
Angajati
1
ALIMAR & ANASTASIA S.R.L.
CUI: 40262574CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2018-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
874.030 RON
Profit
39.358 RON
Angajati
3
BIANCA & ALEXANDRA S.R.L.
CUI: 40109890CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.468 RON
Profit
4.834 RON
Angajati
1
AVANTY MIRA S.R.L.
CUI: 40390735CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Valea Sângiorgiului Orş. Călan2019-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Hunedoara

LEMNĂRIA CRISTIAN S.R.L.
CUI: 40249770CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.216 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LAUREOLA BETAS S.R.L.
CUI: 40251222CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Sat Leşnic Com. Veţel2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.832 RON
Profit
20.808 RON
Angajati
1
COROBEA MONDO TRANS S.R.L.
CUI: 40242062CAEN: 4941
Activ
HUNEDOARA, Sat Boşorod Com. Boşorod2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.117 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WELLCARE FINANCE S.R.L.
CUI: 40275825CAEN: 7022
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.500 RON
Profit
51.911 RON
Angajati
0
SORANA CREATIV CNC S.R.L.
CUI: 40396835CAEN: 2511
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PHOENIX RADIOLOGY S.R.L.
CUI: 42084902CAEN: 8622
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.605.910 RON
Profit
1.107.979 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GOLD FUNERAR G&M S.R.L.?

CUI-ul GOLD FUNERAR G&M S.R.L. este 40249834.

Unde este sediul GOLD FUNERAR G&M S.R.L.?

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Brad, Str. Republicii, 335200, Mun. Brad, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata GOLD FUNERAR G&M S.R.L.?

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GOLD FUNERAR G&M S.R.L. in 2024?

In 2024, GOLD FUNERAR G&M S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.236 RON.

Cati angajati are GOLD FUNERAR G&M S.R.L.?

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GOLD FUNERAR G&M S.R.L.?

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat GOLD FUNERAR G&M S.R.L. in 2024?

GOLD FUNERAR G&M S.R.L. a inregistrat un profit net de 25.161 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.