Activ Plătitor TVAFurnizor SEAP

UP STRUCT STUDIO S.R.L.

CUI: 40259110
CIF: RO40259110
Reg. Com.: J2023019834400
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:46

Despre UP STRUCT STUDIO S.R.L.

UP STRUCT STUDIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, UP STRUCT STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 491.109 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.6%). Profitul net inregistrat a fost de 44.398 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
491.109 RON
Venituri totale
491.821 RON
Cheltuieli totale
435.856 RON
Profit brut
55.965 RON
Profit net
44.398 RON
Marja profit net
9,04%
Active imobilizate
15.636 RON
Active circulante
113.508 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.226 RON
Casa & conturi bănci
105.282 RON
Capital propriu
44.638 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Baicului nr. 82, 21784
Detalii adresaINTRAREA A. NIVEL 1
Telefon0721884618

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Baicului nr. 82, 21784
Cod poștal: 21784
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Baicului nr. 82, 21784
Detalii
INTRAREA A. NIVEL 1
Cod postal
21784
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 19.10.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 septembrie 2025

Stare inactivitate

Data inactivare
7 mai 2025
Data reactivare
10 iulie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
491.109 RON
Rezultat net
44.398 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 491.109 RON 993.412 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 491.821 RON 993.997 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 435.856 RON 771.464 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.965 RON 222.533 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.398 RON 198.291 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.636 RON 26.247 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 113.508 RON 337.387 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.144 RON 363.634 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.226 RON 102.242 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 105.282 RON 235.145 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 84.506 RON 165.103 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.638 RON 198.531 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active129.144RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

65,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.144 RON
Datorii totale84.506 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
34,4 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,34 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 491.109 -50,6% față de anul precedent 491.821 435.856 55.965 -74,9% față de anul precedent 44.398 -77,6% față de anul precedent 0 0
2024 993.412 +150,3% față de anul precedent 993.997 771.464 222.533 +202,9% față de anul precedent 198.291 +182,9% față de anul precedent 0 0
2023 396.843 +1,8% față de anul precedent 398.118 324.645 73.473 -49,7% față de anul precedent 70.090 -50,7% față de anul precedent 0 0
2022 389.923 +100,8% față de anul precedent 439.545 293.519 146.026 +138,8% față de anul precedent 142.206 +140,2% față de anul precedent 0 0
2021 194.183 +1.972,2% față de anul precedent 344.561 283.418 61.143 59.202 0 0
2020 9.371 9.371 106.470 0 0 97.099 97.188
2019 0 0 93 0 0 93 93
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 15.636 113.508 129.144 0 8.226 105.282
2024 26.247 337.387 363.634 0 102.242 235.145
2023 17.702 153.300 171.002 0 36.500 116.800
2022 5.574 107.634 113.208 0 43.499 64.135
2021 49.883 7.775 57.658 0 31 7.744
2020 150.768 200.680 351.448 0 200.000 680
2019 186 221 407 0 0 221
2018 279 221 500 0 0 221

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 84.506 -48,8% față de anul precedent 44.638 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2024 165.103 +397,3% față de anul precedent 198.531 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 33.198 +242,0% față de anul precedent 137.804 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 9.706 -79,2% față de anul precedent 103.502 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 46.739 -81,3% față de anul precedent -38.703 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 249.353 +83.017,7% față de anul precedent -97.905 Neraportat 3
2019 300 0,0% față de anul precedent 107 Neraportat 0
2018 300 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10061/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 5 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 491.109 RON. Profit: 44.398 RON

Cifra de afaceri: 491.109 RON. Profit: 44.398 RON

Cifra de afaceri
491.109 RON -50.56% față de anul precedent
Profit net
44.398 RON -77.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
84.506 RON -48.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19598/2025modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 993.412 RON. Profit: 198.291 RON

Cifra de afaceri: 993.412 RON. Profit: 198.291 RON

Cifra de afaceri
993.412 RON +150.33% față de anul precedent
Profit net
198.291 RON +182.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
165.103 RON +397.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 396.843 RON. Profit: 70.090 RON

Cifra de afaceri: 396.843 RON. Profit: 70.090 RON

Cifra de afaceri
396.843 RON +1.77% față de anul precedent
Profit net
70.090 RON -50.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
33.198 RON +242.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 389.923 RON. Profit: 142.206 RON

Cifra de afaceri: 389.923 RON. Profit: 142.206 RON

Cifra de afaceri
389.923 RON +100.8% față de anul precedent
Profit net
142.206 RON +140.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
9.706 RON -79.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 194.183 RON. Profit: 59.202 RON

Cifra de afaceri: 194.183 RON. Profit: 59.202 RON

Cifra de afaceri
194.183 RON +1972.17% față de anul precedent
Profit net
59.202 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
46.739 RON -81.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 9.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.371 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
97.188 RON
Angajati
3
Datorii
249.353 RON +83017.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93 RON
Angajati
0
Datorii
300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUP STRUCT STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

UP STRUCT STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.032026Mentiune · Buletin 10061/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 0 din data: 16.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
UP STRUCT STUDIO S.R.L.
CUI
40259110
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.03.2026
Registrul Comerțului
J40/19834/2023
EUID
ROONRC.J40/19834/2023
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada Baicului, Nr. 82, INTRAREA A, NIVEL 1
Județ
București
Număr încheiere
212712
Data încheierii
13.03.2026
Număr dosar
750355
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Daniela Ştefan

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 750355 din 18.02.2026
  • Act adiţional nr. 2 din 20.01.2026 la contract de închiriere nr. 167 din 01.10.2023, Decizie asociat unic nr. 1 din 16.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10061/2026 (PDF)
14.052025Mentiune · Buletin 19598/2025modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Companie
UP STRUCT STUDIO S.R.L.
CUI
40259110
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.05.2025
Registrul Comerțului
J40/19834/2023
EUID
ROONRC.J40/19834/2023
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada Baicului, Nr. 82, INTRAREA A, NIVEL 1
Județ
București
Număr încheiere
408867
Data încheierii
13.05.2025
Număr dosar
1809007
Data dosarului
12.05.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

modificare dovada sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 01.10.2023 la contract de închiriere nr. 167 din 01.10.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 19598/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
21 mai 2025
Reprezentant legal
LAMES MIHNEA

Catalog electronic

Produse publicate
0
Valide
0
Neexpirate
0
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 0000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
100228544
CUI
40259110
Denumire în SEAP
UP STRUCT STUDIO SRL
Persoană de contact
LAMES MIHNEA
Adresă
Strada: Baicului, Nr. 82, Sector: -, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: -
Localitate
Bucuresti
Județ
Bucuresti
Telefon
+40 737967797
Date preluate la
11 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 11 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

PM ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 33481156CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.001.037 RON
Profit
6.808 RON
Angajati
8
KRAMGET STUDIO S.R.L.
CUI: 47014690CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
992.697 RON
Profit
877.884 RON
Angajati
1
GD&C FABRICA DE ARHITECTURA SRL
CUI: 25468407CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.003.369 RON
Profit
145.378 RON
Angajati
5
PROIECT CAPITAL S.R.L.
CUI: 50063552CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
985.000 RON
Profit
920.159 RON
Angajati
3
OPI THE PUG SRL
CUI: 35621086CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.039.243 RON
Profit
542.148 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.382 RON
Profit
121.907 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.225 RON
Profit
97.598 RON
Angajati
0
PROTOTIP9 ARHITECTURĂ S.R.L.
CUI: 40274480CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.952 RON
Profit
35.347 RON
Angajati
0
INEDIT.WORKS S.R.L.
CUI: 40240932CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.014.974 RON
Profit
232.697 RON
Angajati
3
OMNIA DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI: 40297440CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SMART WOOD DESIGN S.R.L.
CUI: 40258808CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.396 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LARISA DRAGNA S.R.L.
CUI: 40259471CAEN: 1421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.649 RON
Profit
2.158 RON
Angajati
0
NET4MEDIA SERVICES S.R.L.
CUI: 40256238CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.062.748 RON
Profit
1.530.277 RON
Angajati
6
RIVIERA FAST FOOD S.R.L.
CUI: 40260751CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.286.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
STARI SI OBIECTE CONCEPT S.R.L.
CUI: 40240061CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.094 RON
Profit
117.903 RON
Angajati
0
MARTES SPORT S.R.L.
CUI: 40279282CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.395.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
45
MIR CONSULTANCE FACILITY S.R.L.
CUI: 40035032CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.200 RON
Profit
99.935 RON
Angajati
1
NOTO INTERCONECT S.R.L.
CUI: 40520053CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LCD AUDIT FINANCIAL SRL
CUI: 38160068CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.587 RON
Profit
40.178 RON
Angajati
0
LTD CONSULTING BUCHAREST S.R.L.
CUI: 42350915CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.925 RON
Profit
79.903 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UP STRUCT STUDIO S.R.L.?

CUI-ul UP STRUCT STUDIO S.R.L. este 40259110.

Unde este sediul UP STRUCT STUDIO S.R.L.?

UP STRUCT STUDIO S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Baicului nr. 82, 21784, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata UP STRUCT STUDIO S.R.L.?

UP STRUCT STUDIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UP STRUCT STUDIO S.R.L. in 2025?

In 2025, UP STRUCT STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 491.109 RON.

Cati angajati are UP STRUCT STUDIO S.R.L.?

UP STRUCT STUDIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.

Ce activitate are UP STRUCT STUDIO S.R.L.?

UP STRUCT STUDIO S.R.L. are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat UP STRUCT STUDIO S.R.L. in 2025?

UP STRUCT STUDIO S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.398 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.