Activități fotografice
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 18:31
Despre PRIME VECTOR S.R.L.
PRIME VECTOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PRIME VECTOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 125.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-70.1%). Profitul net inregistrat a fost de 72.596 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 125.000 RON
- Venituri totale
- 125.000 RON
- Cheltuieli totale
- 51.179 RON
- Profit brut
- 73.821 RON
- Profit net
- 72.596 RON
- Marja profit net
- 58,08%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 177.505 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 131.572 RON
- Casa & conturi bănci
- 45.933 RON
- Capital propriu
- 72.836 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Cupolei nr. 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 12.02.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 noiembrie 2023
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 125.000 RON
- Rezultat net
- 72.596 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 125.000 RON | 417.447 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 125.000 RON | 418.615 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 51.179 RON | 247.676 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 73.821 RON | 170.939 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 72.596 RON | 144.120 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 195 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 177.505 RON | 256.112 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 177.505 RON | 256.307 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 131.572 RON | 158.732 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 45.933 RON | 97.380 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 104.474 RON | 111.752 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 72.836 RON | 144.360 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 40,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,70 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 41,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.000 -70,1% față de anul precedent | 125.000 | 51.179 | 73.821 -56,8% față de anul precedent | 72.596 -49,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 417.447 +707,6% față de anul precedent | 418.615 | 247.676 | 170.939 +248,8% față de anul precedent | 144.120 +203,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 51.690 +1.376,9% față de anul precedent | 52.858 | 3.851 | 49.007 +4.260,1% față de anul precedent | 47.487 +4.528,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 3.500 -87,2% față de anul precedent | 10.648 | 9.524 | 1.124 -36,3% față de anul precedent | 1.026 +3,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 27.300 +9,2% față de anul precedent | 27.300 | 25.536 | 1.764 -92,7% față de anul precedent | 994 -95,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 25.000 | 25.000 | 735 | 24.265 | 23.515 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 35 | 35 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 177.505 | 177.505 | 0 | 131.572 | 45.933 |
| 2023 | 195 | 256.112 | 256.307 | 0 | 158.732 | 97.380 |
| 2022 | 2.798 | 76.183 | 78.981 | 0 | 63.190 | 12.993 |
| 2021 | 5.689 | 25.453 | 31.142 | 0 | 13.000 | 12.453 |
| 2020 | 4.880 | 32.715 | 37.595 | 0 | 9.500 | 23.215 |
| 2019 | 6.602 | 25.785 | 32.387 | 0 | 25.000 | 785 |
| 2018 | 122 | 200 | 322 | 0 | 200 | 0 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104.474 -6,5% față de anul precedent | 72.836 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 111.752 +2.422,1% față de anul precedent | 144.360 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 4.431 +52,2% față de anul precedent | 73.187 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 2.911 -10,2% față de anul precedent | 25.700 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 3.242 -62,8% față de anul precedent | 24.674 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 8.707 +5.445,9% față de anul precedent | 23.680 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 157 | 165 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GRGIULIA ROBERTA TOLBARU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5538/2026schimbare denumire firmă, schimbare sediu social in alt judet, cod obiect de activitate
schimbare denumire firmă, schimbare sediu social in alt judet, cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 125.000 RON. Profit: 72.596 RON
Cifra de afaceri: 125.000 RON. Profit: 72.596 RON
- Cifra de afaceri
- 125.000 RON -70.06% față de anul precedent
- Profit net
- 72.596 RON -49.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 104.474 RON -6.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 417.447 RON. Profit: 144.120 RON
Cifra de afaceri: 417.447 RON. Profit: 144.120 RON
- Cifra de afaceri
- 417.447 RON +707.6% față de anul precedent
- Profit net
- 144.120 RON +203.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 111.752 RON +2422.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 51.690 RON. Profit: 47.487 RON
Cifra de afaceri: 51.690 RON. Profit: 47.487 RON
- Cifra de afaceri
- 51.690 RON +1376.86% față de anul precedent
- Profit net
- 47.487 RON +4528.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.431 RON +52.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 1.026 RON
Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 1.026 RON
- Cifra de afaceri
- 3.500 RON -87.18% față de anul precedent
- Profit net
- 1.026 RON +3.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.911 RON -10.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.300 RON. Profit: 994 RON
Cifra de afaceri: 27.300 RON. Profit: 994 RON
- Cifra de afaceri
- 27.300 RON +9.2% față de anul precedent
- Profit net
- 994 RON -95.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.242 RON -62.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 23.515 RON
Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 23.515 RON
- Cifra de afaceri
- 25.000 RON
- Profit net
- 23.515 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.707 RON +5445.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 35 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 157 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRIME VECTOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
PRIME VECTOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
12.022026Mentiune · Buletin 5538/2026schimbare denumire firmă, schimbare sediu social in alt judet, cod obiect de activitate
schimbare denumire firmă; schimbare sediu social in alt judet; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- GREEN CARPET STUDIO S.R.L.
- CUI
- 40295946
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2024000796239
- EUID
- ROONRC.J2024000796239
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Bragadiru, Strada MĂRGELELOR, Nr. 27, Camera nr. 1, Ap. 10
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 113670
- Data încheierii
- 11.02.2026
- Număr dosar
- 539188
- Data dosarului
- 05.02.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Mirela Ungureanu
Subiecte
schimbare denumire firmă, schimbare sediu social in alt judet, cod obiect de activitate
Documente menționate
- Contract de comodat nr. 1 din 03.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 539188 din 05.02.2026
- Decizie asociat unic din 03.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PRIME VECTOR S.R.L.?
CUI-ul PRIME VECTOR S.R.L. este 40295946.
Unde este sediul PRIME VECTOR S.R.L.?
PRIME VECTOR S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Cupolei nr. 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata PRIME VECTOR S.R.L.?
PRIME VECTOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PRIME VECTOR S.R.L. in 2024?
In 2024, PRIME VECTOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 125.000 RON.
Cati angajati are PRIME VECTOR S.R.L.?
PRIME VECTOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are PRIME VECTOR S.R.L.?
PRIME VECTOR S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).
Ce profit a inregistrat PRIME VECTOR S.R.L. in 2024?
PRIME VECTOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 72.596 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.