Activ

SARU DENTAL WHITE S.R.L.

CUI: 40306603
CIF: 40306603
Reg. Com.: J2018017843402
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:10

Despre SARU DENTAL WHITE S.R.L.

SARU DENTAL WHITE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SARU DENTAL WHITE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 268.963 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.2%). Profitul net inregistrat a fost de 48.841 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
268.963 RON
Venituri totale
268.963 RON
Cheltuieli totale
213.494 RON
Profit brut
55.469 RON
Profit net
48.841 RON
Marja profit net
18,16%
Active imobilizate
56.714 RON
Active circulante
45.742 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
18.654 RON
Casa & conturi bănci
27.088 RON
Capital propriu
87.230 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Gheorghe Petraşcu nr. 51, 31592
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Gheorghe Petraşcu nr. 51, 31592
Cod poștal: 31592
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Gheorghe Petraşcu nr. 51, 31592
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
31592
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
268.963 RON
Rezultat net
48.841 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 268.963 RON 204.934 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 268.963 RON 204.934 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 213.494 RON 199.090 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.469 RON 5.844 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 48.841 RON 3.958 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 56.714 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.742 RON 39.885 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 102.456 RON 39.885 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 18.654 RON 7.108 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.088 RON 32.777 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.998 RON 1.496 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 87.230 RON 38.389 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active102.456RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale102.456 RON
Datorii totale19.998 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,7 %Profit net / active totale
ROE
56,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 268.963 +31,2% față de anul precedent 268.963 213.494 55.469 +849,2% față de anul precedent 48.841 +1.134,0% față de anul precedent 0 0
2023 204.934 +44,4% față de anul precedent 204.934 199.090 5.844 -0,1% față de anul precedent 3.958 +83,2% față de anul precedent 0 0
2022 141.940 +22,9% față de anul precedent 141.940 136.088 5.852 -94,3% față de anul precedent 2.161 -97,8% față de anul precedent 0 0
2021 115.520 +3,4% față de anul precedent 115.520 12.721 102.799 -2,1% față de anul precedent 99.333 -2,5% față de anul precedent 0 0
2020 111.729 +72,6% față de anul precedent 111.729 6.678 105.051 +81,2% față de anul precedent 101.864 +81,8% față de anul precedent 0 0
2019 64.748 64.748 6.769 57.979 56.037 0 0
2018 0 0 303 0 0 303 303

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 56.714 45.742 102.456 0 18.654 27.088
2023 0 39.885 39.885 0 7.108 32.777
2022 0 36.313 36.313 0 0 36.313
2021 0 260.222 260.222 0 350 259.872
2020 0 158.931 158.931 0 0 158.931
2019 0 56.602 56.602 0 0 56.602
2018 0 297 297 0 0 297

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.998 +1.236,8% față de anul precedent 87.230 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.496 -20,5% față de anul precedent 38.389 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.882 -39,1% față de anul precedent 34.431 Neraportat 1
2021 3.091 +172,8% față de anul precedent 257.131 Neraportat 0
2020 1.133 +69,6% față de anul precedent 157.798 Neraportat 0
2019 668 +67,0% față de anul precedent 55.934 Neraportat 0
2018 400 -103 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 268.963 RON. Profit: 48.841 RON

Cifra de afaceri: 268.963 RON. Profit: 48.841 RON

Cifra de afaceri
268.963 RON +31.24% față de anul precedent
Profit net
48.841 RON +1133.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.998 RON +1236.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 204.934 RON. Profit: 3.958 RON

Cifra de afaceri: 204.934 RON. Profit: 3.958 RON

Cifra de afaceri
204.934 RON +44.38% față de anul precedent
Profit net
3.958 RON +83.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.496 RON -20.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 141.940 RON. Profit: 2.161 RON

Cifra de afaceri: 141.940 RON. Profit: 2.161 RON

Cifra de afaceri
141.940 RON +22.87% față de anul precedent
Profit net
2.161 RON -97.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.882 RON -39.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 115.520 RON. Profit: 99.333 RON

Cifra de afaceri: 115.520 RON. Profit: 99.333 RON

Cifra de afaceri
115.520 RON +3.39% față de anul precedent
Profit net
99.333 RON -2.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.091 RON +172.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 111.729 RON. Profit: 101.864 RON

Cifra de afaceri: 111.729 RON. Profit: 101.864 RON

Cifra de afaceri
111.729 RON +72.56% față de anul precedent
Profit net
101.864 RON +81.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.133 RON +69.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.748 RON. Profit: 56.037 RON

Cifra de afaceri: 64.748 RON. Profit: 56.037 RON

Cifra de afaceri
64.748 RON
Profit net
56.037 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
668 RON +67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
303 RON
Angajati
0
Datorii
400 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSARU DENTAL WHITE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SARU DENTAL WHITE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

Shark DENTAL SRL
CUI: 17251635CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.994 RON
Profit
14.654 RON
Angajati
1
ZWECKER - DENTIST SRL
CUI: 35612681CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.373 RON
Profit
59.009 RON
Angajati
1
ALIGN EXPERTS CLINIC S.R.L.
CUI: 44265662CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.172 RON
Profit
77.809 RON
Angajati
1
MIDENTOTAL S.R.L.
CUI: 41280161CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.006 RON
Profit
169.975 RON
Angajati
1
SYMETRIQUE DENT SRL
CUI: 38400713CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.030 RON
Profit
30.143 RON
Angajati
1
IMAGEDENTACTIV SRL
CUI: 35439522CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

ENDODENT VISION SOLUTION S.R.L.
CUI: 40288868CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.505 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENTEXPOSURE S.R.L.
CUI: 40307404CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.018 RON
Profit
153.843 RON
Angajati
1
OT DENTO-FACIAL ESTHETICS S.R.L.
CUI: 40288825CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.155 RON
Profit
7.101 RON
Angajati
0
INFINITE TEETH DENT S.R.L.
CUI: 40308140CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.796 RON
Profit
100.023 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VESA COSTRUZIONI S.R.L.
CUI: 40306581CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.662.435 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
NOTORIOUS JOHN S.R.L.
CUI: 40305926CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.905 RON
Profit
5.653 RON
Angajati
0
AV EASY FLY S.R.L.
CUI: 40308558CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
-2.734 RON
Profit
6.209 RON
Angajati
0
ENIGMA BEAUTY S.R.L.
CUI: 40285993CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.340 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CORIM UTILAJE S.R.L.
CUI: 40335897CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.320 RON
Profit
61.979 RON
Angajati
2
ALICE COSMETICS SALON S.R.L.
CUI: 40085286CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.357 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZĂRNOIANU BEST S.R.L.
CUI: 40588652CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.461 RON
Profit
2.458 RON
Angajati
1
ESTERA FASHION STYLE SRL
CUI: 38204202CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.881 RON
Profit
10.165 RON
Angajati
0
AMG GLASS PROTECT S.R.L.
CUI: 42386803CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.098 RON
Profit
59.868 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SARU DENTAL WHITE S.R.L.?

CUI-ul SARU DENTAL WHITE S.R.L. este 40306603.

Unde este sediul SARU DENTAL WHITE S.R.L.?

SARU DENTAL WHITE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Gheorghe Petraşcu nr. 51, 31592, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SARU DENTAL WHITE S.R.L.?

SARU DENTAL WHITE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SARU DENTAL WHITE S.R.L. in 2024?

In 2024, SARU DENTAL WHITE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 268.963 RON.

Cati angajati are SARU DENTAL WHITE S.R.L.?

SARU DENTAL WHITE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SARU DENTAL WHITE S.R.L.?

SARU DENTAL WHITE S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat SARU DENTAL WHITE S.R.L. in 2024?

SARU DENTAL WHITE S.R.L. a inregistrat un profit net de 48.841 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.