Activ

CONILINO S.R.L.

CUI: 40308698
CIF: 40308698
Reg. Com.: J22/3463/2018
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:33

Despre CONILINO S.R.L.

CONILINO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONILINO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.465 RON, in scadere fata de anul precedent (-47.3%). Profitul net inregistrat a fost de 2.788 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 85.742 RON in 2019 la 18.465 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
18.465 RON
Venituri totale
18.465 RON
Cheltuieli totale
15.130 RON
Profit brut
3.335 RON
Profit net
2.788 RON
Marja profit net
15,10%
Active imobilizate
3.010 RON
Active circulante
2.304 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
551 RON
Casa & conturi bănci
1.753 RON
Capital propriu
3.031 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Mr. Irimia Popescu nr. 1, 700397
Detalii adresademisol, biroul 2

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Mr. Irimia Popescu nr. 1, 700397
Cod poștal: 700397
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Mr. Irimia Popescu nr. 1, 700397
Detalii
demisol, biroul 2
Cod postal
700397
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
18.465 RON
Rezultat net
2.788 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 18.465 RON 35.040 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 18.465 RON 35.040 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.130 RON 30.650 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.335 RON 4.390 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.788 RON 3.702 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.010 RON 4.854 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.304 RON 6.825 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.314 RON 11.679 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 551 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.753 RON 6.825 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.445 RON 8.982 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.031 RON 3.943 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.314RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

64,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.314 RON
Datorii totale3.445 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
52,5 %Profit net / active totale
ROE
92,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 18.465 -47,3% față de anul precedent 18.465 15.130 3.335 -24,0% față de anul precedent 2.788 -24,7% față de anul precedent 0 0
2023 35.040 -17,8% față de anul precedent 35.040 30.650 4.390 -32,0% față de anul precedent 3.702 -29,4% față de anul precedent 0 0
2022 42.603 -36,3% față de anul precedent 42.603 36.148 6.455 -77,9% față de anul precedent 5.240 -81,1% față de anul precedent 0 0
2021 66.868 -7,5% față de anul precedent 66.868 37.684 29.184 -46,8% față de anul precedent 27.707 -47,9% față de anul precedent 0 0
2020 72.298 -15,7% față de anul precedent 81.977 27.095 54.882 -14,7% față de anul precedent 53.183 -14,3% față de anul precedent 0 0
2019 85.742 85.742 21.410 64.332 62.023 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.010 2.304 5.314 0 551 1.753
2023 4.854 6.825 11.679 0 0 6.825
2022 12.687 2.624 15.311 0 0 2.624
2021 18.262 13.813 32.075 0 257 13.556
2020 24.381 32.082 56.463 0 28.752 3.330
2019 0 63.881 63.881 0 0 63.881

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.445 -61,7% față de anul precedent 3.031 Neraportat 0
2023 8.982 +6,2% față de anul precedent 3.943 Neraportat 0
2022 8.456 +7.729,6% față de anul precedent 7.571 Neraportat 0
2021 108 -96,6% față de anul precedent 32.631 Neraportat 0
2020 3.164 +89,7% față de anul precedent 53.424 Neraportat 0
2019 1.668 62.213 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 18.465 RON. Profit: 2.788 RON

Cifra de afaceri: 18.465 RON. Profit: 2.788 RON

Cifra de afaceri
18.465 RON -47.3% față de anul precedent
Profit net
2.788 RON -24.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.445 RON -61.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 35.040 RON. Profit: 3.702 RON

Cifra de afaceri: 35.040 RON. Profit: 3.702 RON

Cifra de afaceri
35.040 RON -17.75% față de anul precedent
Profit net
3.702 RON -29.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.982 RON +6.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 42.603 RON. Profit: 5.240 RON

Cifra de afaceri: 42.603 RON. Profit: 5.240 RON

Cifra de afaceri
42.603 RON -36.29% față de anul precedent
Profit net
5.240 RON -81.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.456 RON +7729.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 66.868 RON. Profit: 27.707 RON

Cifra de afaceri: 66.868 RON. Profit: 27.707 RON

Cifra de afaceri
66.868 RON -7.51% față de anul precedent
Profit net
27.707 RON -47.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
108 RON -96.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 72.298 RON. Profit: 53.183 RON

Cifra de afaceri: 72.298 RON. Profit: 53.183 RON

Cifra de afaceri
72.298 RON -15.68% față de anul precedent
Profit net
53.183 RON -14.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.164 RON +89.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 85.742 RON. Profit: 62.023 RON

Cifra de afaceri: 85.742 RON. Profit: 62.023 RON

Cifra de afaceri
85.742 RON
Profit net
62.023 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.668 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONILINO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)

CONILINO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Iaşi (IAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Iaşi

AMORF ACADEMY S.R.L.
CUI: 50483688CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.554 RON
Profit
5.192 RON
Angajati
1
MENTIS GROUP S.R.L.
CUI: 47581538CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.850 RON
Profit
442 RON
Angajati
0
AEROBIC FITNESS ACADEMY SRL
CUI: 36359804CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.750 RON
Profit
2.069 RON
Angajati
0
EDU & PROHEALTH SRL
CUI: 37339805CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.240 RON
Profit
13.336 RON
Angajati
0
STRADIVARIUS BRILLIANCE SRL
CUI: 37185854CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.500 RON
Profit
4.337 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Iaşi

TERANOVA EXPANSION S.R.L.
CUI: 40229772CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.004.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EDU TREND S.R.L.
CUI: 40155730CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.678 RON
Profit
5.940 RON
Angajati
0
CURSURI DE DJ 1ST BIT S.R.L.
CUI: 40354244CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.388 RON
Profit
94.155 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

TRANSGRUPAJ S.R.L.
CUI: 40308680CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.227 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ORIGIN ROASTERY S.R.L.
CUI: 40314320CAEN: 4742
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IKIZUKA S.R.L.
CUI: 40301568CAEN: 7210
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.011 RON
Profit
51.865 RON
Angajati
1
RUL WORLD S.R.L.
CUI: 40320730CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Sat Grajduri Com. Grajduri2018-12-18
fara e-Factura
FARFURIAMOV S.R.L.
CUI: 40229080CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Sat Păun Com. Bârnova2018-11-28
fara e-Factura
AGROTRIUMF S.R.L.
CUI: 39398298CAEN: 4631
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.754.354 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EUROPREMIŞELAT S.R.L.
CUI: 41095733CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Hărmăneştii Noi Com. Hărmăneşti2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.919 RON
Profit
138.042 RON
Angajati
0
JOV S.R.L.
CUI: 47990907CAEN: 4332
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.143 RON
Profit
1.755 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONILINO S.R.L.?

CUI-ul CONILINO S.R.L. este 40308698.

Unde este sediul CONILINO S.R.L.?

CONILINO S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Mr. Irimia Popescu nr. 1, 700397, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CONILINO S.R.L.?

CONILINO S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONILINO S.R.L. in 2024?

In 2024, CONILINO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 18.465 RON.

Ce activitate are CONILINO S.R.L.?

CONILINO S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat CONILINO S.R.L. in 2024?

CONILINO S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.788 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.