Activ

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.

CUI: 40313422
CIF: 40313422
Reg. Com.: J23/6005/2018
CAEN: 9001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 00:39

Despre MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Otopeni, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9001). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 21.148 RON. Profitul net inregistrat a fost de 20.716 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 16.275 RON in 2018 la 21.148 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
21.148 RON
Venituri totale
65.442 RON
Cheltuieli totale
42.089 RON
Profit brut
23.353 RON
Profit net
20.716 RON
Marja profit net
97,96%
Active imobilizate
9.273 RON
Active circulante
58.764 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.898 RON
Casa & conturi bănci
54.866 RON
Capital propriu
43.129 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Aviator Adrian Iovan nr. 42C, 75100
Detalii adresaCamera 1, Etaj, Tarlaua 31, Parcela 360/22

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Aviator Adrian Iovan nr. 42C, 75100
Cod poștal: 75100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Aviator Adrian Iovan nr. 42C, 75100
Detalii
Camera 1, Etaj, Tarlaua 31, Parcela 360/22
Cod postal
75100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
21.148 RON
Rezultat net
20.716 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 21.148 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 65.442 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.089 RON 6.871 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 23.353 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 20.716 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 6.871 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6.871 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.273 RON 1.876 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 58.764 RON 33.359 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 68.037 RON 35.235 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.898 RON 5.695 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 54.866 RON 27.664 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.668 RON 12.822 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.129 RON 22.413 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active68.037RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale68.037 RON
Datorii totale10.668 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,4 %Profit net / active totale
ROE
48,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 21.148 65.442 42.089 23.353 20.716 0 0
2023 0 0 6.871 0 0 6.871 6.871
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.537 0 0 8.537 8.537
2021 52.430 +104,0% față de anul precedent 97.290 107.042 0 0 9.752 10.276
2020 25.705 -91,4% față de anul precedent 25.705 105.500 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 79.795 80.026
2019 299.069 +1.737,6% față de anul precedent 299.071 154.851 144.220 140.947 0 0
2018 16.275 16.275 17.941 0 0 1.666 2.154

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.273 58.764 68.037 0 3.898 54.866
2023 1.876 33.359 35.235 0 5.695 27.664
2022 2.202 62.777 64.979 0 5.995 56.782
2021 2.667 66.058 68.725 0 9.178 56.880
2020 1.807 93.075 94.882 0 36.260 56.815
2019 0 142.145 142.145 0 39.766 102.379
2018 122 75 197 0 0 75

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.668 -16,8% față de anul precedent 43.129 Neraportat 0
2023 12.822 -48,4% față de anul precedent 22.413 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 24.826 +23,9% față de anul precedent 40.153 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 20.035 -44,2% față de anul precedent 48.690 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 35.915 +1.012,6% față de anul precedent 58.967 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.228 +50,1% față de anul precedent 138.993 Neraportat 1
2018 2.151 -1.954 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 21.148 RON. Profit: 20.716 RON

Cifra de afaceri: 21.148 RON. Profit: 20.716 RON

Cifra de afaceri
21.148 RON
Profit net
20.716 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.668 RON -16.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.871 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.822 RON -48.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.537 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.826 RON +23.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.430 RON +103.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.276 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.035 RON -44.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 25.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.705 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.705 RON -91.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.026 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.915 RON +1012.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 299.069 RON. Profit: 140.947 RON

Cifra de afaceri: 299.069 RON. Profit: 140.947 RON

Cifra de afaceri
299.069 RON +1737.6% față de anul precedent
Profit net
140.947 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.228 RON +50.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.275 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.275 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.275 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.154 RON
Angajati
0
Datorii
2.151 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Orş. Otopeni (ILFOV)

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Orş. Otopeni (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9001, Ilfov

2 WORLD WIDE ART SRL
CUI: 38431191CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.631 RON
Profit
3.874 RON
Angajati
0
RENODECOSTUDIO S.R.L.
CUI: 50256308CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2024-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.275 RON
Profit
10.377 RON
Angajati
0
CATALINA FILM SRL
CUI: 15005189CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2002-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.009 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NADINA MEDIA EVENTS S.R.L.
CUI: 45883068CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.772 RON
Profit
10.019 RON
Angajati
0
NEGO POARTA IZMENE S.R.L.
CUI: 47766374CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.117 RON
Profit
18.313 RON
Angajati
0
NO STRESS BAND S.R.L.
CUI: 42276150CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.023 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9001, Ilfov

RYANMUSIC EVENT S.R.L.
CUI: 40368444CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2019-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RUDE SOUND S.R.L.
CUI: 39999085CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Creţeşti Com. Vidra2018-10-15
fara e-Factura
CROWD CONTROL S.R.L.
CUI: 40453728CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.774 RON
Profit
41.103 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

NFS AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI: 40312427CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.636 RON
Profit
115.705 RON
Angajati
1
HS FANTASTIC FOOD STUDIO S.R.L.
CUI: 40318012CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.442.522 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
RETAIL PARK GREEN S.R.L.
CUI: 40252740CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.442 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DALIFLO MAKEUP STUDIO S.R.L.
CUI: 39758893CAEN: 4799
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2018-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.109 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THE TRAINERS NETWORK SRL
CUI: 34151792CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti2015-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.214 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GAD DELIVERY S.R.L.
CUI: 45249436CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.?

CUI-ul MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. este 40313422.

Unde este sediul MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.?

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Aviator Adrian Iovan nr. 42C, 75100, Orş. Otopeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.?

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. in 2024?

In 2024, MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 21.148 RON.

Ce activitate are MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.?

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. are codul CAEN principal 9001.

Ce profit a inregistrat MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. in 2024?

MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L. a inregistrat un profit net de 20.716 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.