Activ Plătitor TVAe‑Factură

SELBONO PIZZERIA S.R.L.

CUI: 40325583
CIF: RO40325583
Reg. Com.: J2018001272276
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:43

Despre SELBONO PIZZERIA S.R.L.

SELBONO PIZZERIA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ingăreşti Com. Urecheni, judetul NEAMŢ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SELBONO PIZZERIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.056.347 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.3%). Profitul net inregistrat a fost de 368.124 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.056.347 RON
Venituri totale
1.081.904 RON
Cheltuieli totale
683.666 RON
Profit brut
398.238 RON
Profit net
368.124 RON
Marja profit net
34,85%
Active imobilizate
342.449 RON
Active circulante
75.458 RON
Stocuri
4.072 RON
Creanțe
41.764 RON
Casa & conturi bănci
29.622 RON
Capital propriu
380.856 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Ingăreşti Com. Urecheni, Str. Principală nr. 27, 617491
Telefon0740511787

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Ingăreşti Com. Urecheni, Str. Principală nr. 27, 617491
Cod poștal: 617491
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Ingăreşti Com. Urecheni, Str. Principală nr. 27, 617491
Cod postal
617491
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.12.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.056.347 RON
Rezultat net
368.124 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.056.347 RON 1.033.037 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.081.904 RON 1.101.745 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 683.666 RON 700.760 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 398.238 RON 400.985 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 368.124 RON 393.126 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 342.449 RON 248.161 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 75.458 RON 211.501 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 417.907 RON 459.662 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.072 RON 2.557 RON
CreanțeSume de încasat 41.764 RON 67.638 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.622 RON 141.306 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 37.051 RON 33.988 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 380.856 RON 409.139 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active417.907RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale417.907 RON
Datorii totale37.051 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,1 %Profit net / active totale
ROE
96,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.056.347 +2,3% față de anul precedent 1.081.904 683.666 398.238 -0,7% față de anul precedent 368.124 -6,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.033.037 +13,8% față de anul precedent 1.101.745 700.760 400.985 +6,3% față de anul precedent 393.126 +5,8% față de anul precedent 0 0
2022 907.686 +12,1% față de anul precedent 1.039.974 662.633 377.341 +39,6% față de anul precedent 371.430 +40,4% față de anul precedent 0 0
2021 809.587 +910,6% față de anul precedent 874.041 603.640 270.401 +2.568,0% față de anul precedent 264.476 +2.825,9% față de anul precedent 0 0
2020 80.112 110.700 100.565 10.135 9.039 0 0
2019 0 0 49.906 0 0 49.906 49.906
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 342.449 75.458 417.907 4.072 41.764 29.622
2023 248.161 211.501 459.662 2.557 67.638 141.306
2022 197.250 295.053 492.303 8.101 65.348 221.604
2021 172.609 240.037 412.646 1.737 14.511 223.789
2020 187.280 71.635 258.915 70.221 0 1.414
2019 182.133 29.723 211.856 7.300 18.753 3.670
2018 122 1.078 1.200 30 0 1.048

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 37.051 +9,0% față de anul precedent 380.856 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2023 33.988 +36,4% față de anul precedent 409.139 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2022 24.911 -37,8% față de anul precedent 384.719 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2021 40.026 -86,6% față de anul precedent 223.809 Neraportat 7 +250,0% față de anul precedent
2020 299.582 +14,5% față de anul precedent -40.667 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 261.562 +26.056,2% față de anul precedent -49.706 Neraportat 1
2018 1.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.056.347 RON. Profit: 368.124 RON

Cifra de afaceri: 1.056.347 RON. Profit: 368.124 RON

Cifra de afaceri
1.056.347 RON +2.26% față de anul precedent
Profit net
368.124 RON -6.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
37.051 RON +9.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.033.037 RON. Profit: 393.126 RON

Cifra de afaceri: 1.033.037 RON. Profit: 393.126 RON

Cifra de afaceri
1.033.037 RON +13.81% față de anul precedent
Profit net
393.126 RON +5.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
33.988 RON +36.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 907.686 RON. Profit: 371.430 RON

Cifra de afaceri: 907.686 RON. Profit: 371.430 RON

Cifra de afaceri
907.686 RON +12.12% față de anul precedent
Profit net
371.430 RON +40.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
24.911 RON -37.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 809.587 RON. Profit: 264.476 RON

Cifra de afaceri: 809.587 RON. Profit: 264.476 RON

Cifra de afaceri
809.587 RON +910.57% față de anul precedent
Profit net
264.476 RON +2825.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +250% față de anul precedent
Datorii
40.026 RON -86.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 80.112 RON. Profit: 9.039 RON

Cifra de afaceri: 80.112 RON. Profit: 9.039 RON

Cifra de afaceri
80.112 RON
Profit net
9.039 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
299.582 RON +14.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.906 RON
Angajati
1
Datorii
261.562 RON +26056.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSELBONO PIZZERIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Ingăreşti Com. Urecheni (NEAMŢ)

SELBONO PIZZERIA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Ingăreşti Com. Urecheni (NEAMŢ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Neamţ

DUMILEX SRL
CUI: 15633876CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2003-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.063.529 RON
Profit
114.418 RON
Angajati
7
AXA COVRIPAN SRL
CUI: 31817242CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Sat Farcaşa Com. Farcaşa2013-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.043.613 RON
Profit
5.056 RON
Angajati
7
OLY & OLIVIAN SRL
CUI: 25640935CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2009-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.081.817 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
COLBYFOOD S.R.L.
CUI: 37758170CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.021.417 RON
Profit
35.839 RON
Angajati
4
RANDOM SERV S.R.L.
CUI: 46793923CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2022-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.476.769 RON
Profit
129.254 RON
Angajati
7
LOGISTIC 4 YOU SRL
CUI: 33710098CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2014-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
806.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Neamţ

NEW COLARA S.R.L.
CUI: 40318489CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.384 RON
Profit
76.441 RON
Angajati
2
CITY FOOD TRUST S.R.L.
CUI: 40069710CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.422.836 RON
Profit
1.230.011 RON
Angajati
20
ANCOLIV EVENTS S.R.L.
CUI: 40475734CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Sat Mastacăn Com. Borleşti2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.844.584 RON
Profit
426.685 RON
Angajati
3

Alte firme din Neamţ

MAXIFLOR TRIBUTE S.R.L.
CUI: 40325575CAEN: 9602
Activ
NEAMŢ, Sat Săvineşti Com. Săvineşti2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.934 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZMYX DESIGN S.R.L.
CUI: 40325591CAEN: 6202
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-12-18
fara e-Factura
UBUD INDUSTRY S.R.L.
CUI: 40309456CAEN: 4312
Activ
NEAMŢ, Sat Gârcina Com. Gârcina2018-12-14
fara e-Factura
POLIMER OPTIM SRL
CUI: 37721847CAEN: 2016
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.535.006 RON
Profit
0 RON
Angajati
30

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SELBONO PIZZERIA S.R.L.?

CUI-ul SELBONO PIZZERIA S.R.L. este 40325583.

Unde este sediul SELBONO PIZZERIA S.R.L.?

SELBONO PIZZERIA S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Ingăreşti Com. Urecheni, Str. Principală nr. 27, 617491, Sat Ingăreşti Com. Urecheni, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata SELBONO PIZZERIA S.R.L.?

SELBONO PIZZERIA S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SELBONO PIZZERIA S.R.L. in 2024?

In 2024, SELBONO PIZZERIA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.056.347 RON.

Cati angajati are SELBONO PIZZERIA S.R.L.?

SELBONO PIZZERIA S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are SELBONO PIZZERIA S.R.L.?

SELBONO PIZZERIA S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat SELBONO PIZZERIA S.R.L. in 2024?

SELBONO PIZZERIA S.R.L. a inregistrat un profit net de 368.124 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.